laepus

laepus

okres Opava

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 1.12.2018  10:29

Dobře jsem se pobavil, ještě pořád se dokážu dívat na Pata a Mata :) to je úžasné zjištění. Ale přece jen jsem čekal víc likvidační příběhy, tak jako bývaly ty starší. Jakoby oba dva hlavní hrdinové (samozřejmě že spíš autoři) časem vyměkli. Ale jak tam začali řádit na zahradě s motorovou pilou, šel jsem do kolen - to bylo to staré dobré A je to... Co se týká animace - úžasně udělaný sníh - často v jiných filmech vypadá jako nějaká vata nebo pěna, tady to opravdu působilo sněhovým dojmem. Smekám.

• 23.11.2018  23:54

Končit se má v kompletním obsazení. "Ahoj Kotě, jak se vede? Já jsem Danny... Danny Blue." :) Stacey má obličej sice nějaký povytahovaný a vyhlazený, ale pořád je to neskutečná kočička :) Příjemný závěr s tím největším hejlem, jakého kdy podfukáři obrali - a tak se má končit.

• 23.11.2018  23:52

Další blbec na holení :) trochu násilně je tady naroubován Ashův malý příbuzný, jakoby autoři nějak nevěděli, jak vlastně zaplnit děj, ale pan Weasley je dobrý blázen a trik s hotelem na závěr je překrásný...

• 23.11.2018  23:50

Hra kočky s myší. Hra policie s podfukáři. Nebo podfukářů s policií? A nehraje si tady někdo i s diváky? A kdo tady vlastně koho podfoukává? Samozřejmě nevyzradím nic, ale je jasné, že tenhle díl patří mezi ty nejvypointovanější.

• 23.11.2018  23:48

Díl pro vtipálky - hejlové jsou opravdu tupouni tupí, které obrat by chtěl absolutně každý. Barrowman tady až skoro dělá karikatura sama sebe :) Ash si to opět asi musel užít to postupné hubnutí a je to taky jeden z dílů, kde hejl není z těch, kteří by se pak nějak mstili, takže člověk si pak neříká klasické "to by jim přece neprošlo..."

• 23.11.2018  23:46
    Boj o těžkou vodu (TV seriál) (2015)

Viděl jsem zatím jen první díl, ale je to fantastické. Skvělý příběh, výborně natočeno, hutná atmosféra, zajímavě napsané postavy, soustředění pozornosti na všechny aktéry - na Angličany, Nory i Němce. První díl končí v nejlepší možnou chvíli a už se nemůžu dočkat, až se dostanu ke druhému. Měl jsem od toho velká očekávání a rozhodně došla naplnění.

• 14.11.2018  23:24

Aneb Ash ve vrcholné formě a jeho závěrečný proslov... paráda :) člověk se přes smích i hrdost musí popadat za břicho. Mickey sice stráví celý díl v kufru a závěr je hodně operetní, ale krást dvakrát stejný obraz, dvakrát stejně a dvakrát špatně... hodně komediální díl.

• 14.11.2018  23:22

Tak hloupý hejl se snad ani nedá najít :) ale na druhou stranu to vlastně odpovídá tomu typu postavy, že to úplný inteligent asi nebude - nebezpečný to jo, ale tupý jak tágo :)

• 14.11.2018  23:21

Opět trochu (možná dost) zabrousíme do Albertovy minulosti... Díl, který je zároveň jeden z nejvtipnějších (vkrást se za bílého dne na policejní stanici) i nesmutnějších (ten závěr...), zvlášť když k tomu pustí Stinga Shape of my Heart. Brečel jsem.

• 14.11.2018  23:16

Už jen za ten úžasný Ashův začátek - fotbalový proslov podkreslený Dvořákovou Novosvětskou... sice fotbal nesnáším, ale to nevadí, ten proslov je univerzálně sportovní. A navíc tady ten svět fotbalu dostává dobře na frak.

• 14.11.2018  23:14

Nic není tak, jak vypadá. Aneb jak dělat blbce z diváka až do úplného závěru :)

• 14.11.2018  23:13

Jeden z mých nejoblíbenějších a podle mě i nejlepších dílů vůbec. S příjemným záporákem Dempseym, škoda, že nedorazila i mejkpísová. K tomu Albert jako hlavní postava podfuku, příjemná změna. A hlavně klasický monstrpodfuk nejen na hejla, ale hlavně na diváka :)

• 14.11.2018  23:10

Pěkně hnusná Hejlová, která si opravdu koleduje o pořádné vyškolení. Jeden z dílů, kde závěr působí "důvěryhodně" - trošku zbytečná mi tam přišla ta linka s Emou a jejím šamstrem.

• 5.11.2018  19:00

Čtyři si to ani náhodou nezaslouží, ale dám je... takže vlastně zaslouží :) Dějově, filmařsky, logicky je to děravé jak cedník a pozorný divák se musí ptát, jestli to opravdu tvůrcům nevadí. Ale jak vidím, tak nevadí. Navíc děj je z velké části kopií prvního dílu a mnohé vtipy se jen v drobných obměnách opakují. Ale přesto. Ale přesto fungují a smálo se úplně celé kino skoro po celou dobu filmu. Rowan Atkinson tak dokázal znovu sám utáhnout celý film jen sérií svých skečů, protože jakmile sleze z plátna (naštěstí se to neděje příliš často), je film nulový. Pro mě absolutně nejlepší fór je hned na začátku s Edwardem Foxem - znalci starších filmů pochopí ;) a pak scéna s virtuální realitou - ta je dokonalá a dost možná jedna z nejlepších věcí, jakou kdy Atkinson natočil.

• 5.11.2018  18:55

Módní průmysl už tady byl a fungoval (tehdy s Dannym, tentokrát s Mickeym), tak proč ho nezopakovat, když tím zároveň můžete pomoci Eddiemu?

• 5.11.2018  18:53

Opět díl, kdy policie tlačí partu do loupeže, kterou pro ně musí udělat... a samozřejmě opět díl, kdy parta policajty jednoduše (vlastně složitě) přehraje a opět zvítězí. Tentokrát i trocha Mission Impossible a zajímavá výjimka - poslední díl série a nemusí nikam utíkat...

• 5.11.2018  18:47

Už jen pro to, jak Mickey ztratil své kouzlo a musí o něj bojovat, stojí tenhle díl za vidění a hodnotím ho naplno. A Eddie si tenhle díl dozajista užil. Hejl je slizký, žádný šílený záporák a o obrání si koleduje už jen tím, jak se chová a vypadá :)

• 5.11.2018  18:46

Na můj vkus až příliš na city tlačený díl s primitivní zápletkou a nijak nepromakaným podfukem.

• 26.10.2018  13:59

Tyhle (ne)krádeže jsou výborné, ale už se tenhle motiv několikrát objevil, takže proto jde ta jedna hvězda dolů. Jinak i tohle je prvotřídní díl a Kelly Adams v mini je úplně k zakousnutí.

• 26.10.2018  13:58

Zřejmě totálně nejzamotanější, ale zároveň taky nejdokonalejší a do nejmenšího detailu promyšlený podfuk, jaký kdy předvedli. Klobouk dolů před Mickeyho fištrónem a jeho schopností přesně vědět, co udělá ten druhý.

• 26.10.2018  13:56

Hodně těžký a připravený soupeř, a taky dost sexy soupeř - Indira Varma jako dokonalý detektiv, ale tak jako i jindy v téhle sérii Mickey dokazuje, že je opravdu Pašák Mickey, když si už poněkolikáté poradí kromě hejla i s policajty.

• 23.10.2018  15:04

Od začátku trochu čitelný díl s tím, že člověk ví, že Mickey prostě neprohrává a je jasné, že série nemůže skončit špatně (spoiler? sorry). Ale je to asi první z posledních dílů sérií, který nekončí útěkem, ale jasným vítězstvím.

• 23.10.2018  15:02

Někdy v těch politických souvislostech trochu zamotanější díl než obvykle, ale Ashův a Albertův závěr je fantastický.

• 22.10.2018  13:52

Jeden z nejmíň uvěřitelných závěrů, jaký jsem kdy viděl. Jinak v jednoduchosti pohádek je síla.

• 22.10.2018  13:51

Soudce McInnerny z Černé zmije je krásný slizoň. Albert si opět užije svou roli, zejména v závěru si ho krásně podá.

• 22.10.2018  13:50

Tohle je doslova (ne)loupež století. A ti dva parchanti si o to říkali. Je to přesně ten typ hejla, který nejde přes mrtvoly, o to je závěr takových epizod vždy uvěřitelnější.

• 22.10.2018  13:49

Podfuk a kontrapodfuk v režii největšího borce Alberta. A navíc z basy.

• 22.10.2018  13:48
    Podfukáři - Série 5 (série) (2009)

Vždycky jsem si myslel, že Jaime Murray je nenahraditelná a nepřekonatelná... Ale Kelly Adams je více než důstojná náhrada. Je neuvěřitelně.... Pro mě je asi tím největším překvapením páté série.

• 16.10.2018  17:19

Je až s podivem, že se Podfukáři dostali do Las Vegas až ve svém 24. dílu... Opět všemu vládnou správně nastavené vztahy v partě a podfukářská čest, nebýt Alberta, nebýt Dannyho, nic se nezkusí. Nebýt Alberta, nic se nepovede. Klasika.

• 16.10.2018  17:17

Tenhle díl příliš nemusím. Je tlačený příliš na sílu. Podfuk na podfukáře se sice tváří jako geniální, přitom je šíleně primitivní a postavný jen na vydírání. Ale Ashova smrtelná etuda je výborná, opět jdou do popředí vztahy ve skupině a Albert jako hlavní guru všeho a Danny jako neřízená střela ve vedení.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29