Alvin a Chipmunkové 3 (2011)

Jednička výborná, dvojka ucházející, trojka...nepamatuju si, že by v jedničce byl Alvin tak strašně příšerný, na nervy lezoucí a neposlouchající. Ve dvojce byl ješitný a sebestředný a sobecký, ale tohle už bylo moc. Jinak to nebylo škaredé, pobavila jsem se, ale prostě už to bylo spíš jenom do počtu.

Nepřítomnost (2011)

Zajímavý námět, na to, že to bylo béčko, celkem příjemné, dostaly mě scény, které vypadaly nevinně a najednou šok. Drsné...a konečně pořádné baby!! Žádné anorektičky a modelky, ve filmech už je toho dost. Tři hvězdy zaslouženě.

Anonym (2011)

Pokud pomineme historickou fikci z Alžbětina dvora, pokud by toto všechno obsažené z filmu bylo v nějakém fiktivním království, je to velmi povedné dílo. Mám ráda překvapení na konci filmu a toto bych opravdu nečekala ani v nejdivočejčích snech. Pěkné téma, pěkný příběh, pouze to, že se překrucují historická fakta mi trošičku vadilo. Stejně tak přeskakování do po každé jiné doby, ale co už. Ale jinak...krása.

Ghost Rider 2 (2011)

Kde je jeho "you - bad", kde jsou jeho cool výstupy, akce hned od začátku, člověk se nemá ani jak rozkoukat, nicméně mi ani nesedí to, že chce svou kletbu sejmout, když na konci prvního dílu se sám rozhodl, že riderem zůstane. Teď asi řeknu já "you - bad"! To už není ten velký, hořící hrdina, ale lidská troska posedlá démonem. Všechno špatně. Čekala jsem opravdu velkolepou show, skvělého nástupce jedničky, ale zklamání. Bohužel. Jediné co mělo u mě kladný efekt byl konec, ten opravdu ušel, díky tomu dvě hvězdy...jinak...radši nemluvit

Mezi vlky (2011)

No tož, kura, co to byl ten konec? Cožpak se to dělá utípnout to tak, že člověk neví, jak to dopadlo? Sice je to asi jasné, ale i tak. Jinak co dodat. Nechápu tady komentáře lidí co tomu dali hvězdu nebo dvě...mi to nijak extra natahované nepřišlo, prolínání nebylo zas tak špatné a historky taky ne, je třeba si trochu od akce odpočinout a mám pocit, že scénáristé chtěli trochu přiblížit postavy, mi to teda nevadilo a komu jo, ať si víte co. Bylo to dobře udělané, to že si vlci podaj jednoho po druhém bylo snad jasné každému ještě předtím, než film začal, tak když tohle někdo nemá rád, proč na to kouká? Liam to zahrál zase skvěle. Líbilo se.

Žena v černém (2012)

Budování atmosféry je úplně jiné než v původním snímku z r. 1989, vůbec, celý film je úplně jiný. Skvělé pošmourno, kamera, zvuk a Dan? Hraje úplně jinak než doposud, už to není ten vystrašený, udivený a agresivní Harry. Sluší mu to a je tam velmi přirozený, což jsem v Harrym často postrádala. Film mě potěšil.

Válečný kůň (2011)

Kýčovité, ale mělo to svoje kouzlo. Jako koňařka jsem jim určité scény nežrala, ale příběh byl pěkný a líbil se mi.

Žena v černém (1989) (TV film)

Je prostě poznat, že je to tv film z 80. let, tu nálepku nikdo neodpáře, ale ta atmosféra tam prostě je. Těším se na nové zpracování s D. Radcliffem, uvidíme jestli to náš Harry Potter zahraje lépe a atmosféricky to bude lépe pojato. :-)

The Traveler (2010)

Val Kilmer už má dávno odzvoněno, a na to jak ho nesnáším, tady i přes to, že už má svoje léta za sebou, je opuchlý jako po včelím žihadle a starý jak Metuzalem, zahrál to naprostě nepřekonatelně. I když jsem příběh vytušila už po dvacáté minutě, tohle byl pro mě zážitek. A ta hudba do toho, krásně načasovaná, skvěle vybraná a i když mě trochu zklamal konec, žádnému novějšímu filmu jsem v poslední době nebyla tak nakloněná dát 5* jako tady tomuto ať si říká kdo chce, co chce.

Tichý dům (2010)

No jelikož toto téma je už použité v jiných filmech a od poloviny jsem ho očekávala, je to pro mě průměrný film, čekala jsem z traileru trochu více a hrozně mi lezlo na nervy jak byla hlavní hrdinka pořád hysterická...děs.