Ženy sobě (2011)

Nevím proč, ale téměř polovinu filmu mi to lezlo na nervy. Trapasy až moc trapasovité, nezábavné, hlavní hrdinka má stálou smůlu, jediný strážník to tam pro mě celou dobu táhnul.

500 dní se Summer (2009)

z nějakého mně neznámého důvodu mi unikl umělecký záměr autora

Splice (2009)

Film se zajímavým nápadem, hezky udělaný, triky pěkné, ale celou dobu mi kvalitní zážitek rušila hlavní představitelka Polley. Nesympatická, nepřesvědčivá, kvůli ní dávám hvězdu dolů.

Serenity (2005)

Začátek byl pro mě strašně zmatený, celkově mě film nezaujal, připadlo mi to jako Hvězdné války IV, hvězdy dávám za umění hlavní hrdinky a za efekty.

Noc žraloka 3D (2011) odpad!

To měla být Noc žraloka? Mi to spíš přišlo jako kříženec žraloka s delfínem, asi nějaká nová odrůda žraloka hopkavého, do zadku jim strčili nejspíš motor z Hayabusy a ještě je stříkli štikou, aby to mohlo plavat ve sladké vodě. To jsem mohla ten čas strávit fakt jinak.

Po životě (2009)

Neseděla mi tam jedna věc....když jí všichni vidí jako mrtvou a pouze on jako živou a prakticky se nemůže hýbat, jak to, že mohla vzít do ruk věci a hýbat s nimi, stejně tak utéct po domě. Vždyt je přece mrtvola, která prostě nemůže jen tak někde chodit. Ano, on má dar a mluví s ní, to pochopím, ale sám tvrdil, že pro ostatní je prostě mrtvá. Tohle mi přijde hodně nelogické.

Podraz (2011)

1* za scénu u řezníka

Werner – Beinhart! (1990)

Já ho milujuuuuuuuuuuu! Tatínek věděl, proč mi ho v pěti letech pustil. :-D

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Nadprůměrný snímek s Alanem tak nádherně hrajícím záporáka a s Johnnym s tak skvělým bílým pruhem na hlavě :-D škoda jen, že to pojmuli jako muzikál, to mi hodně rvalo uši, příběh a prostředí úchvatné. Tim Burton je prostě král. Za ten muzikál ale hvězda dolů.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Já toho Donutila prostě žeru! Co dokáže on, neumí snad nikdo. Bohužel jsem neměla možnost vidět ani jedno představení v divadle, asi bych musela mít velké konexe, ale mám obě dvd vydání a ouha...první z r. 00 je naprosto úžasné, ale to druhé z r. 10 nebo kdy to bylo uklohněno jsem zhlédla pouze do poloviny. Zasmála jsem se pouze párkrát a to bylo co říct. Mirek si udělal Truffaldina úplně jinak a zrovna tak, jak mu nesedělo a noví herci nebyli tak vtipní jako původní. Ale hodnotím tenhle původní, takže 5*, to je prostě jasné.