Pí a jeho život (2012)

Zajímavý a pěkný film dle knižní předlohy.. Akorát je škoda, že film je příliš dlouhý a tak prvních 40 minut byla značně nuda. Ale poté to bylo krásné, perfektní a originální. A proto dávám 65%

Atlas mraků (2012)

6 odlišných příběhu bylo překvapivě docela vstřebatelné a plynule to krásně navazovalo. Měl jsem strach, že film bude natolik zamotaný, že z toho budu mít úplný guláš. Film jsem pochopil docela dobře akorát by to možná někdy časem chtělo ještě jedno zkouknutí na objasnění malých detailů :-) Takže v celku pohodový film. Akorát čas od času to začalo docela nudit především svojí zdlouhavostí! To mě přijde 172 minut až extrémně dlouhé na to, že se většinou jednalo pouze o drama různých příběhu. Oceňuji velkou práci režisérů, skvělé herecké výkony Toma Hankse a Halle Berry, ale kdyby to bylo aspoň o 30 minut kratší možná bych dal i 4*. Takhle mohu dát aspoň 6/10

Chata smrti (2007)

Oddechová průměrná klasická vyvražďovačka. Po náročném filmu na přemýšlení toto přišlo vhod :-) 50%

Jezero 4: Poslední kapitola (2012) (TV film)

Tak tedy opravdu doufám, že se jedná o poslední film této série když se jmenuje tento film Jezero 4 - poslední kapitola. Protože kvalita jsem opravdu rychle dolů! Jednička byla povedená, dvojka také ještě docela ušla, trojka značně podprůměrná, ale ještě to šlo vydržet. Ale tohle už je katastrofa! Jediné co na tomto filmu je pěkný je nádherná příroda, ale ta ten film nezachrání... A navíc amatérsky počítačové krokodýli které běhají po silnici už je fakt moc :-D A tak dávám jen 2/10

Profesor v ringu (2012)

Hrůza, děs! Je to mezi odpadem až jednou *. 2/10

X-Men Origins: Wolverine (2009)

První půl hodina skvěle odvedená! Napětí, akčnost a především krásná scenérie přírody! Poté film trochu upadá, ale i tak je to slušné sci-fi! Jen ty efekty jsou někdy až moc vidět jak jsou počítačové a to si myslím, že je chyba. Ale i tak já jsem se bavil a dávám 6/10

Město (2010)

Režijně bezchybná a skvěle odvedená kriminálka! Skvělé herecké výkony a působivý děj! Dávám 8/10

Saw 5 (2008)

Jednička či dvojka skvělá, originální, masakrální, ale od trojky všechno na jedno brdo. Nuda, trapné či hnusné a zvrácené. Dávám 4/10

Divoši (2012)

Slušně, napínavá krimi akční oddychovka se sexy vizuálem. Se sympatickými herci. Dávám 7/10

Mládí v trapu (2003)

Bohužel pouze průměrná komedie která moc nepobavila, ale ani neurazila. Pouze na jedno zkouknutí. Vícekrát bych to vidět nechtěl. Zatím nejméně povedený film od mého oblíbeného režiséra Todda Phillips. Místo filmu Noc v roxbury nemám Will Ferrella příliš v lásce. Dávám 5/10