V Bruggách (2008)

Tak toto je famozní film! Naprosto delikátní z gotického města Brugy a navíc se skvělým hereckým obsazením a navíc i docela sympatickým :-) Colin Farrell skvělý! A černý humor v tomto filmu nesměl chybět. K tomu chvílemi vulgární části také přišli vhod. Prostě jistá spokojenost! Dávám 9,5/10

Útěk (2012)

Už dlouho jsem neviděl žádný survival až do dneška. Escape je výborný, napínavý a velice svižný survival z historické doby! A navíc skvělé herecké výkony a nádherná Norská příroda! Závěrečný boj perfektní! Dávám 8/10

Na doraz (2010)

Tak toto byla naprostá lahůdka! Naprostý nářez!!! Takové záchvaty smíchu už u komedie jsem dlouho neměl. Robert Downey Jr, ale především geniální Zach Galifianakis byl naprosto úžasný! Jako u komedie Pařba ve Vegas! Jsem s tímhle filmem naprosto spokojený! Todd Phillips mě v poslední době opravdu překvapuje svými perfektními filmama! A určitě jsem ho neviděl naposled :-) Dávám 10/10

Lovec trolů (2010)

V celku fajn vymyšlené dobrodružství za honem za trolly :-) Krásná Norská příroda. Občas tam byly docela vtipné úseky. Ale jinak celkově jsem z toho na prdel nespadl. Prostě film na jedno zkouknutí. Dávám 6/10

Nezvaná (2009)

Skvělé odvedený hororový thriller! Zajímavý příběh, hororová atmosféra a skvělé herecké výkony! Dávám 7/10

Nanga Parbat (2010)

Perfektní dobrodružné drama o horolezcích! Dávám 7/10

V cizí kůži (2011)

Slušná zábava na úrovni! Párkrát jsem měl i záchvat smíchu :-D Dávám 7/10

Žena z pátého patra (2011) odpad!

Hrůza, melancholie a především nuda! Silně nedoporučuji! 10%

Saw 4 (2007)

Po opět velmi nechutném začátku se vrací hororová kriminální hra na život a smrt. Což bylo docela příjemné překvapení jelikož tím je hned tento díl mnohem lepší než trapná, brutální a obsahově odpadní trojka! Dávám 5/10

Dům na konci ulice (2012)

Skvělý, napínavý a hororově atmosférický film a navíc s mojí oblíbenou a půvabnou herečkou Jennifer Lawrence! Dávám 7/10