Lov na Piraňu (2006)

Především většina filmu nuda! Hrozně zbytečně natáhnuté. Naháněčky po lesích mám velmi rád a tak aspoň to mě tam cca 15 minut bavilo :-) Jinak je to laciné a navíc ruské béčko. 35%

Dannyho parťáci (2001)

Skvělé a sympatické herecké obsazení, ale to je asi vše... Jinak víc krát bych to vidět nechtěl. Dávám 5/10

Pavouci z vesmíru (2010)

Náhodou nevím co všichni máte!!? A divím se tomu hodnocení. Skyline je docela povedené sci-fi sice je strasně napsané, ale bavil jsem se. Skvělé barvy, efekty, triky a krásné vetřelci! Vcelku slušná podívaná. A otevřený konec má nakročený k dvojce tak doufejme, že výjde... :-) 60%

Hannibal (2001)

V celku slušné a obstojné pokračování mlčení jehnátek. Anthony Hopkins je i nadále skvělý kanibal :-) Dávám 7/10

Policajt ze sámošky (2009)

Oddechová akční komedie... Jednou se na to dalo koukat :-) Dávám 5/10

Million Dollar Baby (2004)

Strhující sportovní drama, špičkově zrežírované a se skvělým hereckým obsazením! A nakonec hrozně smutný příběh. Dávám 8/10

Sbohem, baby (2007)

Bravůrně zrežírovavé kriminální drama! Kdybych byl do kriminálek zapálen byl bych nucen dát 5*, ale to nejsem a nikdy jsem nebyl. PS: konec byl luxusní zakončení! Bravo! Dávám 7/10

Království (2007)

Realistický, skutečný příběh s dobrým hereckým obsazením. A navíc poslední půlhodina přímo luxusní! Plno akce, plno palby, nářez! Dávám 7/10