Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Ale no tak, není to sice horor století, ale rozhodně si to zaslouží víc než současných 48%. Líbí se mi, že se v pokračování zachovala původní myšlenka Silent Hillu. Pár věcí bylo zbytečných, jako např. parta studentíků ("jak jste se sem dostali?" "špatně jsme v mlze odbočili"), ale jinak v pohodě průměr. Možná slabší, ale i tak ne úplně špatný.

Nebezpečné pokušení (2015)

Tak tohle je tenhle rok největší zklamání. Na film jsem se těšila, ale vylezla z toho taková hovadina, že to snad ani není možný. Děj? Příšerný. O čem to jako má být? Dvě neuvěřitelně pošahaný nandy, který jsou zkouší ženáče a jejich věrnost? ale no tak.... To musela vymyslet nějaká fakt chytrá hlava. Reeves? Kdysi herec, ale tady výblitek, bez špetky herectví. Přehrávání, prkenost a stupidní výrazy.....Výkon hodný zapomnění.

Nejlíp vaří moje máma! (2015) (pořad) odpad!

Novo, Novo.....ja myslela, že hlouběji už klesnout nemůžeš, ale s každým dalším novým výblitkem utvrzuješ svojí pozici mezi nejhoršími z nejhorších.

Nejšílenější úchylky (2010) (pořad) odpad!

Po shlédnutí třech dílů musím konstatovat, že někteří lidi, jsou ale vážně magoři. Koukat na to, jak do sebe nějaká dáma hází prací prášek a mýdlo, jiná zase okusuje molitan, jinej maník pro změnu je závislej na svém partnerském životě.....s nafukovaní ančou....A vrcholem všeho je, když jim psycholog řekne, že olizování laku na nehty a pojídání toaletního papíru je zdraví škodlivé a oni jsou z té novinky úplně paf. Nechápu, nerozumím a ani nechci. Každý má nějakou tu úchylku, ale co je moc je moc. Někoho to možná baví a zajímá, ale pro mě je ztráta času koukat na vypatlaný hlavy.

Neutečeš (2014)

Tak nevim jestli mě víc štvalo téma filmu, stupidní scénář, amatérské herectví nebo příšerná hudba. Ztráta času. Ovšem pokud se někdo chce nechat dobrvolně nudit celou hodinu a půl, je to správná volba. Na druhou stranu dobrý odrazující video pro puberťáky, co chtějí sexovat v autě na zadních sedačkách.

Noci v Rodanthe (2008)

Kýčů pro paničky dříve narozené není nikdy dost.

Občanský průkaz (2010)

Filmy z dob komunismu mi nic moc neříkají. V té době jsem byla malej špunt či ještě běhala po houbách, takže k řádnému ocenění těchto filmů mi chybí to, čemu moje babička říká "zaživenost" těchto časů.

Oculus (2013)

Dobrých hororů je po čertech málo a těch hodně dobrých ještě míň. Tenhle patří do té první skupiny. Líbí se mi prolínání do minulosti a zpátky do přítomnosti. Lekačky tady až na pár výjimek nejsou a i ty, co jsou, jsou spíš jen tak pro formu, ale kupodivu to až tak nevadí, spíš vůbec, jde hlavně o příběh, děj a napětí, které by si možná zasloužilo mnohem větší grády, ale i tak to, při sledování v jednu v noci o samotě, mělo slušnou úroveň. Co mi trochu vadilo, byl konec. Upřímně řečeno nevím jak by to mělo skončit, aby mě to uspokojilo, ale tahle verze to není. Nicméně, 4 hvězdy jsou moc a 3 zase málo. Je to lepší průměr.