Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Ubohá napododbenina Gordona Remseyho, která si nevidí do huby, frňák má tak vysoko že s ním může rozhánět mraky a fyzicky je odporný (sakra, pohled na kozatýcho chlapa je fakt něco odpornýho). Tohle do televize nepatří. Je to škoda, protože seriál jako takový je parádní nápad, jen by to chtělo někoho normálního.

Babadook (2014) odpad!

BA-BA-DUK DUK DUK. Tady někomu šplouchá na maják. A to festovně. První polovinu filmu jsem měla chuť rozpárat toho spratka, druhou polovinu matinku a na konci bych zpráskala každýho, kdo se pod tohle veledílo podepsal. V 21. století banda géniů natočila film, který by možná obstál v 80. letech. Nejlepší herecký výkon předvedl pes a nejhorší všichni ostatní. Jako komedie dobrý. Na škále od 1 do 10 má tenhle film -100.

Baba na zabití (2003)

Film jsem viděla celkem třikrát, jednou s titulkama a dvakrát dabovaný, jednou na DVD podruhé pro TV a musím říct, že v tomto případě bylo více než kde jinde znát, že kvalita překladu a dabingu úzce souvisí s tím, zda se mi film líbí nebo ne. A to se snažím koukat na filmy v původním znění. V původním znění to zas tak vtipné nebylo stejně tak jako dabing pro TV. Bylo to suché, bez vtipu. Zato druhý dabing byl o poznání lepší, opravdu mě to pobavilo a nechápu, proč to rozdělení. Takže kdybych se měla orientovat jen podle originálu, tak by to bylo s bídou na dvě hvězdy, ale takhle si to zaslouží tři.

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Není to moderátor, což je sakra poznat a není to ani profi kuchař, což je také znát, ale mě to nevadí. Nesleduji to pravidelně, ale když na to přepnu, nekroutím se hnusem a nemusím okamžitě přepínat na jinej program. Aspoň nemluví jako dobytek a není to namachrovanej blbeček.

Baby Blues (2008)

Poporodní deprese megagigantických rozměrů. Na tenhle film jsem přišla úplně náhodou a díky za to, protože je to pecka.

Backcountry (2014)

Od začátku bylo jasný jak to dopadne. Vždycky to skončí stejně.

Batesův motel (2013) (seriál)

Po první sérii můžu s klidem prohlásit, že to není až taková nuda jak jsem původně očekávala, ale............. hlavní zápletka mi přijde celkem nezáživná a víc mě baví linie tajného deníku, která víceméně skončí dřív než vůbec začne. Ale chybí mi tam nějaké to napětí, to šimrání v žaludku v očekávání co se bude dít. Všechno se tam vyřeší tak nějak samo a snadno, že to kazí celkový dojem.

Bathory (2008)

Moc dlouhé a pro mě nezáživné, nemastné, neslané. Líbí se mi příběh o Čachtické paní, ale tenhle film je z 50 % složený z doměnek filmařů. Takže jako film dobrý, ale jako příběh o skutečné historické události nic moc.

Birdman (2014)

Tenhle film patří do kategorie přeceňovaných filmů. Ne, že by to boyl úplný brak, koukat se na to dá, ale rozhodně to není film, na který bych se podívala znovu. Příběh mě nebavil a to, co mě u toho udrželo byla postava Mikea, která mě jako jediná bavila a dlouhé sekvence bez střihů. Ale ani to nestačilo k tomu, abych se opravdu bavila.

Black Books (2000) (seriál)

Viděno znovu po x-letech a v příšerném rozlišení, ale pořád je to jeden z nejvtipnějších seriálů vůbec. Miluju britský humor a tady je ho tolik, že moje srdíčko plesá nadšením.