Hotel Babylon (2006) (seriál)

Co dodat, mám prostě ráda britské seriály.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tomuhle seriálu jsem dlouho odolávala, ne že by se mi nelíbil, ale nelákalo mě si ho pustit. Dobře, že jsem se jednou tak moc nudila, že jsem si to pustila, protože tohle mě fakt baví. Je to jeden z mála komediálních dílek, které mě baví i po několikerém shlédnutí. A tohle je jeden z mála sriálů, na které se vyplatí dívat v původním znění, protože se to hemží spoustou vtipů a narážek, které v dabingu ztrácí smysl.

Kmotr (1972)

Konečně to mám za sebou. Přiznávám, že se mi do toho moc nechtělo a po shlédnutí musím prohlásit, že kdybych to neviděla, nijak by mi to nevadilo, táhlo se to jako žvejka a ne a ne to skončit. Ale podle hodnocení je to bvelmi oblíbený film, tak je asi něco špatně jen u mě.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Dřív než seriál jsem přišla na chuť soundtracku. Pak jsem si pustila seriál a zjistila jsem, že se od něj nemůžu odtrhnout. co díl, to napínavý konec. Naprosto mě očaroval Kyle MacLachlan, nedovedu si představit, že by to někdo mohl zahrát lépe než on. Sice mi trochu vadilo, jak se tam postupně míchá moc nadpřirozena a od poloviny druhé série už nic moc a obrovské výhrady mám k závěrečné scéně, ale to by tam snemělo figurovat jméno David Lynch, ale i přes to, je to jeden z mých nej seriálů.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Jestli to, co tam vybírají, je vzorek českého národa a způsob jeho života, vedení domácnosti a výše intelektu, tak potěš prdel.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Stupidita obrovského formátu. Kdo viděl anglický originál musí mi dát za pravdu, že čecháčkové mají úžasný dar udělat z poměrně zajímavé hudební show světového formátu takovou frašku. Soutěžící hodnotit nebudu, protože to pravidelně nesleduji, ale i ty kousky co jsem náhodou zahlédla stály za to. Tak třeba porota. Pepa Vojtek? Vážně? Dara Rolins? Vážně? Michal David? Vážně? A vrchol všeho nevkusu, arogance, stupidity, hlouposti a rádobyfrajerství Rytmus. To i Křemílek s Vochomůrkou by byli lepší porotci. A Rákosníček má větší pěvecký talent než frajírek s brejlema. Takže ne, děkuji. A doufám, že podobné pořady u nás brzy skončí.

Pokoj 1408 (2007)

Perfektní film. Nemůžu vytknout vůbec nic. Kniha je sice kniha, ale když se podaří natočit film podle předlohy, kdy je film ještě lepší než předloha, tak to už je co říct.

3:15 zemřeš (2005)

Chtěla jsem to vidět už proto, že to mělo být podle skutečných událostí. Bohužel není. Ale i tak si to zaslouží alespoň 60%.

Baby Blues (2008)

Poporodní deprese megagigantických rozměrů. Na tenhle film jsem přišla úplně náhodou a díky za to, protože je to pecka.

Uvnitř (2007)

Brr, ještě teď mi běhá mráz po zádech. Asi nikoho nepřekvapí jak obrovský pud sebezáchovy v sobě dokáže člověk najít, tím spíš, když je to těhotná žena, bránící své dítě. Ale kolik toho taková žena je schopna snést? Tenhle film si asi jen tak znovu nepustím, ale rozhodně ne proto, že by byl špatný, protože to není, ale proto, že je pro mě trochu hůř stravitelný.