Grave Encounters (2011)

Můj ty šotku.... Miluju filmy s touhle tématikou, ale tohle dílo patří spíše mezi parodie na horory. Parta filmařů bavících se tím, že natáčí reality show s vymyšlenými duchařskými zážitky se dostane do spychiatrické léčebny, která je 50 let zavřená, ale přesto vypadá, jako by ji včera vymalovali, no ano, sem tam se objeví pár oloupaných zdí, ale to dojem nezachrání. Nicméně, to se dá přejít,ale co se přejít nedá, je nuda od začátku do konce. První polovina je o ničem, nic se neděje, pár stupidních dialogů a víceméně žádné seznámení s dějem. Pak se sem tam začně objevovat nějaké to tajemno, ale buď už jsem překrmená podobnými tématy, nebo to opravdu stojí za velký kulový. A co se týká herců, tak to je kapitola sama pro sebe. Jasně, na pobíhání po chodbách, ječení jako hysterka a nesmyslný tlachání není potřeba herecké vzdělání, takže se obsazovalo podle vzoru, neumíš hrát? Pojď si zahrát do hororu. A nesmím zapomenout na hlášku :"já chci mámu :-( ", taková originalita mě skoro až dojala.

Cesta (2009)

Jediné co můžu vytknout, je, že mi chybí důvod zkázy světa. Jelikož jsem nečetla knihu, tak nevím a tápu. Ač je film bezvadný, tak mi prostě chybí důvod, proč se to stalo. Bez toho to pro mě není kompletní.

Město ztracených (2010) (seriál)

Ajaj, potenciál na jedničku, ale zpracování prasácký. Po skouknutí první série nemám nejmenší chuť koukat na další.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Musím říct, že překvapení teda obrovský. Miluju anglický dílka a na tohle jsem se podívala jen ze zvědavosti a propadla jsem. Přestože nemám ráda, když někdo chrlí z huby jednu sprosťárnu za druhou, tady mi to bylo úplně jedno; ono si teda nejde moc dobře představit, jak banda puberťáků vykonávající veřejné práce za kriminální delikty budou mluvit spisovnou, vybranou mluvou, že? I přesto, že seriál má spoustu chyb a spoustu děr, tak je to jeden z mála příjemných seriálů poslední doby. I když jednu výýtku přeci jen mám: výměna jednoho z hlavních hrdinů ve třetí sérii je obrovská škoda, protože jeho náhrada stojí za jedno velký ...

Když muž miluje ženu (1994)

Alkohoj je metla lidstva. Mezi alkoholikem a alkoholičkou by v podstatě neměl být rozdíl, ale opak je pravdou. Tady na tom příkladu je krásně vidět jak velký ten rozdíl je. Žena, alkoholička, navíc matka, to je brutální spojení, ale bohuželně častější než by se zdálo. Kdybych měla hodnotit film jen na základě líbí-nelíbí,, nedopadlo by to moc dobře. Meg Ryan není dle mého názoru dobrá herečka, ikdyž tady v tom filmu je to 1000x lepší než v přeslazených romantických komediích ve kterých převážně hraje. Ale příběh je natolik silný a skutečný, že je mi úplně jedno kdo tam hraje.

Ricardovy recepty (2008) (pořad)

Není to úplně nejhorší, ale těch profi kuchtíků už je kolem nás tolik, že každý další už se ztrácí ve stínu toho před ním. Nemůžu hodnotiti vaření, protože je to prostě jiná kuchyně, která je mi sympatická asi tak jako ta anglická, tedy vůbec. V Kanadě platí Ricardo za velmi úspěšného kuchaře, ale mě to neoslovilo. Chybí tomu šmrnc, vtip, no prostě nemá to ty správný "koule".

The Wizard of Gore (2007)

Co tohle mělo jako bejt????? Podle popisu, jsem se těšila, že uvidím kouzelnickou estrádu vygradující záhadnou smrtí účastnic, prošpikovanou pátráním po příčině a rozlousknutí nějakého tajemna. Místo toho jsem viděla nechutnost, zmatenost, nekoukatelnost a debilitu, která neměla ani hlavu ani patu. A hernajs do jakého časového období děj zapadá? Hlavní hrdina, krajně nesympatickej cucák oblíkanej jako gagnster ve 30. letech, bydlející v kutlochu z 80. let, který je vybaven jako ze 60. let( ta televize a telefon do jiné doby fakt nezapadají) a volajícího z mobilu. Pokud to byl záměr, tak nevyšel. Zasazení do jedné časové linie, lepší herci(anijedna postava, která by budila pocit koukatenisti tam není) a mohlo to být lepší. Ježiš tohle je tak zprasenej film, že to snad ani není možný. Nejradši bych to hodila do odpadu, ale aspoň za nápad tu jednu hvězdu dám.

Gynekologie 2 (2007) (seriál) odpad!

Asi jsem tupoun, který nechápe český humor, protože ani jednou mě to nerozesmálo, nepobavilo, nic. Naopak mě drásal trapný scénář a rádobyvtipné repliky. Je to o ničem a pro mě to byla zbytečná ztráta času stejně jako první řada.

McLeodovy dcery (1996) (TV film)

TOTO JE FILM!!!! Ne seriál. Takže komentáře jsou úplně mimo mísu, nicméně film nic moc, al možná je to tím, že nejsem fanda westernů.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Jeden z pořadů, který sledují hlavně dámy staršího věku. Na jednu stranu je to dobré,lidé se můžou znovu setkat s někým, koho ztratili. Ale až neskutečně chápavá a sympatizující moderátorka mi pije krev, takže všehovšudy jsem viděla pár dílů a rozhodně nemám potřebu si to ještě někdy pustit.