Máte doma uklizeno? (2003) (pořad)

Kdybych to neviděla, nikdy bych nevěřila, že některí lidé můžou žít hůř než prasata v chlívě. U některých dílů se mi dělalo zle z toho co jsem viděla. Pokaždé, když zazněka věta " nemám na uklízení čas" se mi utevírala rybička v kapse. Ještě teď se třesu odporem, ale přesto mě bavilo na to koukat, protože to, co ty dvě dámy dokazaly udělat s těmi chlívky bylo úžasné. Jistě, není to žádný převratný seriál, ale mě to prostě bavilo.

Matka (2003)

Proč by se starší žena nemohla dát dohromady s mladším mužem? V tomto případě je průser, že ten muž je přítel vlastní dcery. Je to kontroverzní, tudíž to přitahuje, ale bohužel celkový dojem je NUDA!!! Veškeré dialogy jsou o ničem, jen bezduché plkání. Líbí se mi téma, ale nelíbí se mi zpracování.

Smrt přichází v bílém (2003)

Schválně jsem se na film koukla poduhé s půlroční pauzou, protože jsem si říkala, že to nemůže být taková blbost jak to vypadalo. No, může. Nejenom, že osazenstvo auta je neskutečně nesympatické, ale to nelogické chování a stupidní dialogy, to mě celou dobu drtilo. No tak, kdo bude dobrovolně a úplně sám chodit uprostřed lesa po tom, co mi kdosi zavraždí několik spolucestujících? Ona je to spíš hoooodně nepovedená komedie než horor. Humor, který působí tak trapně, že i já se za něj styděla. Ale na druhou stranu, do tak stupidního děje to tak nějak pasuje.

Zkurvená noc (2003)

Dlouho jsem nenarazila na film, který by se tomuhle podobal. Tak perfektní provázání několika událostí v jediném momentu se mi líbí stejně jako obsazení.

Zlatý holky (2003) (pořad) odpad!

Na sledování tohoto a hlavně těchto slepiček mi přebývá jedna věc ----- mozek.

Ken Park (2002) odpad!

Nebývám sprostá, ale teď musím být : tohle je sračka nad sračky. Existuje spousta příšerných filmů a tenhle řadím mezi jejich TOP. Až budu chtít vidět přiškrcenýho teenagera jak onanuje, detailně až do konce(!!!), nebo si to rozdává s paničkou ze sousedství, pustím si porno, který, jak už tady psala spousta lidí přede mnou, bude, v porovnání s tímhle, vrchol umeleckého díla. Tohle už nikdy více.

Plnou parou vzad! (2002)

Docela se divím kolik odpadů! tenhle film dostal, protože podle mě je to povedená komedie. Velikým překvapením pro mě byl Roger Moore. Jeho postava mě moc bavila, už proto, že asi málokdo by si ho dovedl v takové roli představit. Takový lepší průměr to je a mých 60% si to rozhodně zaslouží.

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

Na seriál jsem se koukala už kvůli Rebě McEntire, protože jako zpěvačka je skvělá a díky tomuto seriálu můžu říct, že je i dobrá herečka. Má to vtip a je to perfektní odpočinkovej seriál.

Mexičan (2001)

Zásadně nesouhlasím s komentáři a moje hodnocení tohoto filmu vybočuje mezi ostatními, ale opravdu nechápu, co proti němu všichni mají. Mě se to líbilo, bavilo mě to a přišlo mi to i vtipné. Ano jistě, místy to bylo přehrané, ale nijak zvlášť.