Lucifer (2016) (seriál)

Seriál mě mile překvapil. Ve většině případů mě nebavilo vyšetřování případů (kromě těch, které souviseli s příběhem). Krimi zápletky nebyly až tak propracované, což je možná škoda. Asi tak v polovině série jsem si říkala, že už je to zbytečně natažené a že nejspíš nedokoukám, ale pak se to tak nějak rozjelo, začalo to mít "šťávu" a poslední dva díly 5. série jsem byla nadšená.

Smrt ve tmě (2016)

Je to misty napinavy, ale taky nelogicky a stupidni.

V pasti (2016)

Na tomhle filmu není nic zajímavého. Od polovin filmu je každému jasno, jak to je a jak to dopadne. Nelogické myšlení hlavní hrdinky mě rozčilovalo.

Zpívej (2016)

Vtipné, milé, zábavné, veselé, roztomilé. Jako rodič můžu říct, že jsem si nudou neokousala své pěstěné akrylové nehty s francouzským dyzajnem a nebojovala s pečlivě nalíčenýma očima, abych je udržela v otevřeném stavu. Bavilo to je u animáků asi tak nějak základ.

Dokonalý šéf (2015)

Asi jsem se nechala unést výkonem v Americkým sniperovi, protože kterýkoliv film, kde Cooper hraje je hluboko pod ním. Neříkám, že je to úplná blbina, ale plnohodnotné dílo to taky není. Takový film na nedělní odpoledne při trávení oběda na gauči dobrý.

Focus (2015)

Hodne sikovne propletenej pribeh par kapsaru, kteri to vytahnou dost vysoko. Nebyla tam ani chvilka kdy bych se nudila, melo to tempo, prekvapeni stridalo prekvapeni a zvrat stridal zvrat.

Ghoul (2015)

Pripad Cikatila znam a tak jsem se na film docela tesila a dala jsem si to ve 3D a odesla jsem tezce zklamana. Nema to s Cikatilem vubec nic spolecnyho. Jediny plus na tom bylo to 3D, jinak to stoji za velky h... Nejake to napeti, ktere sem tam probehne presekne urvany zvuk a to je asi tak vsechno, ze bych byla vydesena tak jak lici reziser a jak se to snazi nastinit trailer tak to rozhodne neee. A ten kdo k filmu delal titulky by zaslouzil kopat do zadku od vychodu slunce do zapadu za tak zprdelenej preklad.