Čarodějky (1998) (seriál)

Jo, jsem kluk a jako malej jsem koukal na čarodějky. První tři série teda moc neznám, ale vím, že se mi hrozně líbila Rose McGowan (Paige) a proto jsem to dokoukal až do konce. Takže z čistý nostalgie dávám čtyři hvězdy. Zjišťuju, že se na tento seriál koukalo strašně moc lidí v mém okruhu, jen to pro svou ješitnost nejsou schopni přiznat.

Zmizení (2013)

První film s Hugh Jackmanem, kde mi jako herec doopravdy sednul. Film působí přirozeně stejně jako herci, kteří se chovají pravděpodobně tak, jak by se choval každý rodič, kterému unesli dítě. Člověk nikdy neví, jak daleko je ochoten zajít pro své milované. Až ve chvíli, kdy tak musí doopravdy učinit. Po dlouhé době jsem viděl kvalitní krimi, ve kterém nebylo hned vše jasné od prvního momentu. Od začátku až do konce není 100% jisté, zda pachatel je právě ten, o kom si myslíme, že jím je.

Terapie láskou (2012)

Úžasná Jennifer Lawrence táhne tento film vzhůru a naproti ní stojí na můj vkus někdy až trochu moc ukňouraný Bradley Cooper. Příběh dvou "bláznů", kteří se dají dohromady.

Pan Bobr (2011)

Skvělé herecké obsazení v čele s Melem Gibsonem. Anton Yelchin s Jennifer Lawrence, moji dva nejoblíbenější herci v jednom filmu. To by nešlo aby takový film zklamal. Začátek pana Bobra se zdá být velice klidný. Usmívám se nad životním vzestupem hlavní postavy, ale je jasné, že nevyhnutelně musí přijít pád.

Torchwood (2006) (seriál)

Kdyby mohla třetí série působit samostatně, byl by tento seriál jeden z nejlepších co znám. 3.série s názvem Děti země je prostě epická. Výběr hudby v prvních třech sériích je také skvělý a mnoho z písní se vám vryje na hodně dlouho do paměti. Torchwood je o hodně temnější než takový Doctor Who. Doctor nemá rád zbraně a zabíjení, kdežto naproti tomu všemu stojí Torchwood, který je se smrtí nevyhnutelně spojen. Čtvrtá série, kterou si vzali do režie američani je už o něco horší. Seriál ztratí anglický nádech a styl. Místo toho se proměňuje do typického hollywoodského akčňáku, bezduchých namachrovaných hlášek a celkově i kapitán Jack působí jaksi bez jiskry a jediný kdo zůstává zajímavým je Gwen Cooper. Celkově ale Torchwood jako spin-off Doctora Who stojí určitě za shlédnutí a jak už jsem psal, tak například třetí série kvalitou jednoznačně převyšuje i zmíněného Doctora.

Pán času - Vánoční koleda (2010) (epizoda)

Dnes jsou Vánoce a mně po páté sérii Doktora přišel na řadu tento vánoční speciál. Nejenže mi rozjasnil celý dnešní vánoční den, ale budu na něj ještě dlouho vzpomínat. Jeden z nejhezčích dílů vůbec. Přiznám se, že do tohoto dílu jsem Mattu Smithovi jako dalšímu Doktorovi nepřišel moc na chuť, ale po tomto se zařadil mezi mé oblíbené.

Underworld: Probuzení (2012)

Naprosto zbytečný film bez sebemenšího náznaku charakteru. Čím více latexu, tím lepší, čím více výbuchů, zmutovaných postav , tím to má být asi úžasnější, ale čtvrtý díl takovýhle splácaniny, která je naprosto o ničem a je hezká jenom navenek? No nevím. Připadá mi to trochu jako hodně vykuchanej Resident evil. Prostě film naprosto o ničem.

Bastardi 2 (2011)

Čekal jsem katastrofu stejně jako u prvního dílu, ale pro mě se nekonala. Film je docela napínavý od začátku až do konce a na české poměry docela dobrý.

Helena (2012) (seriál) odpad!

To má být vtip ??? Nepochopím jak někdo něco tak trapnýho může vůbec kdy natočit. Přijde mi to trochu jako parodie na seriál Roseanne.

Muži v naději (2011)

Hezká, pohodová "nedělní" komedie, která pobaví. Někoho asi může urážet, ale mně osobně se velice líbí. Jiří Macháček zde nehraje žádného blba a Bolek Polívka dostal roli, která mu podle mě výborně sedla.