Čára (2017)

Podprůměrné drámo z prostředí slovensko - ukrajinských kšeftařů a mafiánů, které má ale zase super atmosféru. Dle mého měl ten námět na daleko lepší zpracování.

Hráči se smrtí (2017)

Neviděl jsem originál s Julií Roberts a spol, dám si pár týdnů čas a pustím si to, docela mě to zajímá. Tahle verze mě zabavila, o tom žádná, nuda to nebyla, ale působilo to na mě tak nějak jako dětsky, zvláštně...

Já, Kajínek (2017) (seriál)

Pěkně zdokumentovaný pohled na naší vězeňskou star, alespoň se tu chvilku mluví o někom, kdo za sebou má nějaký příběh, ať už špatný, nebo dobrý, ale reálný :-) Trochu nechápu některé zde hodnotící lidi, kteří dokument shazují jen kvůli hlavní postavě - to znamená, že když jste dali např. 4 - 5 hvězdiček u válečných filmů o Hitlerovi, tak fandíte tomu, co Hitler dělal? Honíte si penisy, popř. masturbujete vagíny nad zplynováním mas nevinných lidí apod? Zvláštní... ale buďte v pohodě, já taky často masturbuji nad hodně ujetým pornem. Já myslel, že ČSFD je o hodnocení zpracování filmu/dokumentu atd... ne o hodnocení postav, o kterých ten film či dokument je. Ale pozor, nezapomínejte, že jsem hodně pod vaší úroveň, jelikož si občas pletu televizi s mikrovlnkou, tak to zase tolik neřešte. Jo a poslední díl byl podle mě zbytečnej.

Monstrum (2017) (TV film)

Jak zde píše spousta lidí, jedná se o hodně zajímavý námět, kde jsem tedy čekal, že hlavní téma bude stavba té sochy a ne že se vše bude točit kolik milostných aférek hlavních hrdinů, škoda.

Po strništi bos (2017)

Eda se díky politickým okolnostem přestěhuje s rodinkou z Prahy na venkov a dle popisu filmu má před sebou nelehký úkol: ,,najít a obhájit své místo v místní klukovské partě´´. Hmm, nic takového se ale neděje, kluci se prostě na první dobrou skámoší a pak čekáte, že se budou odehrávat nějaké příběhy, u kterých se zasmějete a zavzpomínáte na dětství. A ono hovno. Neděje se tam vlastně celou dobu vůbec nic. Je to jak kdybych pozoroval u sebe na chatě zorané pole, kde sem tam vítr nadnese hlínu a vytvoří prach. Velmi zábavné. Jak Voříšková, tak Vetchý byli v tomhle filmu podle mě úplně zbyteční, přitom patří mezi mé oblíbené herce a těšil jsem se, jak oni dva manželský pár zahrají. Nezahráli. Voříškovou už nemiluju. Už je stará. Omlouvám se, ale za mě zcela zbytečný film, ztráta času. Dvě hvězdy za asi dva vtipnější momenty a ze soucitu.

Spravedlnost (2017) (seriál)

Slušná depka s divným koncem.

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

Hodně zábavný retro krimi seriál, který je navíc celkově podkreslen ,,cestou do minulosti´´, která má vliv na současnost. Hodně dobrý nápad, po dlouhé době mě bavili úplně všichni herci a celkově to podkreslila ta komoušská atmosféra, na kterou se zde pohlíží tak jako s černým humorem. Fakt dobrý.

Válka o planetu opic (2017)

Nejnudnější díl o opicích, co jsem viděl. V předchozích dílech této trilogie gradovalo napětí atd a tady se to úplně zabilo. Vlastně celej film sledujeme cestu opic (při které se nic neděje) někam, kam když dojdou, tak se tam také nic neděje. Navíc je to plný až moc přeslazenejch a dojemnejch momentů, fakt jsem se nudil.