Gangster Ka (2015)

Určitě se jedná o pěkně natočený film o tématu, které vždy přitáhne mou pozornost a navíc se skvělým Hynkem Čermákem. Co mě mrzelo, že film začne v bodě, kdy už je Káčko boss a může cokoliv. O jeho cestě k penězům a k tomu jak se vybudoval do pozice, ve které je, když film začíná, se bohužel z filmu vůbec nedozvíme. Celkově to na mě působilo tak trochu ,,s nadhledem´´, realita musela být daleko syrovější.

Gangster Ka: Afričan (2015)

Pokračování o Káčkovi jede v rytmu první části, celkově bych to shrnul jako povedený film o českejch mafo, působilo to na mě ale tak trochu pohádkově, jak jsem psal u první části, mohlo to být syrovější, tohle byla spíš taková pohádka o mafiánech.

Hardcore Henry (2015)

Nejzábavnější, nejšílenější a nejvtipnější akční film co jsem kdy měl šanci vidět!

Hříčky přírody (2015)

Film o tom, co se tady na tý Zemi brzo stane!!! Bohužel, fakt vtipný pasáže střídají pasáže totální nudy, takže dohromady průměr, celkem škoda.

Jurský svět (2015)

Právě jsem dokoukal Jurský park z devadesátýho třetího v HD, akorát s daleko slabším příběhem předvídatelnějším než změny v chování mrtvoly, když na ní budete hodinu mluvit. Kopie úžasnýho filmu je tu v červených číslech? Proč? Ano, já vím, mělo to být pokračování ale je to hrozně prázdný a efekty to nezachrání.

Kobry a užovky (2015)

Můj brácha má príma bráchu. Zatím nejlepší český film tohoto roku.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Po jedničce zklamání, úplně blbý to nebylo, ale přišlo mi to hrozně rozházený, jakoby režisér občas nevěděl co dát jako další scénu a zaplácl to nějakým nesmyslem. Naše bandička se dostala z labyrintu a po chvilce skončila vlastně v podstatě dalším a snaží se najít někoho, kdo by s nimi nechtěl jen vyjebat. Film neodsuzuji, ale čekal jsem od toho něco jiného. Upřímně jsem zvědav, jak dopadne pokračování.

Laputa (2015)

Vožralá Voříšková mě bere víc než střízlivá. Ten film chtěl být asi hlubokomyšlenkovej o hledání sebe sama, ale působilo to na mě tak nějak prázdně.

Legendy zločinu (2015)

Jako příjemná gangsterka kterou vyzdvihuje Hardy, ale nic zásadního teda.

Lovci a oběti (2015)

Na české poměry skvělí film o kamarádech, co rozjeli podnikání, které jim ale nevyšlo a jak už to bývá, jeden druhého podělal a tak tu na to zbyl jen jeden z nich sám. Nemyslím si, že by tohle měli pouštět na školách, kde se ,,mladý vznášej v oblacích´´... přece nechceme mít republiku plnou ozubenejch koleček, co do sebe hezky zapadají a skáčou jak někdo píská (viz asi ,,bankéř´´ ve filmu, který dá Jakubovi na začátku děje půjčku a pak ho seřve před svou dcerou, přitom je to jen dědek, kterej je celej život někde zaměstnanej a hlídá si tu svojí průměrnou polorozpadlou židličku a pak dává rady), zase ale nemůže být plná lovců, oběti budou vždy a filmovej Jakub Novák je prostě klasická oběť, je moc hodnej, moc důvěřivej až z toho všeho spadne na úplný dno. Film má fakt skvělej námět - život je vždycky nejlepší námět, ale přijde mi, že je to celkově nedotažený a ten konec je strašně rychlej a až moc happy. Takže průměr, na který se ale rád podívám třeba za deštivého dne znovu.