Hvězdná brána - Pátý člen (2001) (epizoda)

Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, jenže pak se na scéně objevil badass Tealc s dělem z letadla a bylo rozhodnuto :) Skvělá "vojenská" epizoda, která je ve skutečnosti o povaze lidí (plus je to tak trochu propaganda o tom, jak je armáda bezva).

Hvězdná brána - Na prahu smrti (2001) (epizoda)

Závěrečná epizoda trojdílu. První polovina byla slabší. Nemám moc rád kecací díly, kde se nic neděje. Ale druhá polovina je mnohem lepší jízda. Tealc si musel sáhnout až na úplné dno, aby dostal šanci se zachránit. A na závěr jsem byl až skoro dojatý. Pro mě byla doktorka Fraserová nejvýraznější postavou.

Comeback - Koprovka (2009) (epizoda)

"Je-du je-du je-du je-du, na drobno, na drobno, je-du je-du... Tomu říkáš na drobno ty hovado?! Jedu jedu jedu jedu... JEEDU! Neflákám se ty šmejde! Na frontě bys už dávno byl kaput! Na tý cibuli závisí životy! Jedujedujedujedu! JEDUJEDUJEDU! JEEDUU JEEDUU!"

Le Mans 1955 (2018)

Velmi působivý krátký animovaný film o jedné temné kapitole závodních dějin. Jsem nadšen.

Single Lady (2017) (seriál)

Nevtipná komedie, ze které je mi smutno.

Třicet případů majora Zemana - Kvadratura ženy (1976) (epizoda)

Napínavé, dobře zahrané, nečekaný konec. Jsem spokojený. Jen mě mrzí pár nelogičností, které se daly snadno vychytat. Jak dokážou čeští herci a herečky řvát, to je obdivuhodné. Opravdu zahrané naplno.

Afrika aneb Češi mezi lidožravci (2004) (divadelní záznam)

Afriku jsem si velmi užil. Je to po Dobytí severního pólu už druhá hra, ve které se cestuje a která se mi moc líbila. Pravda, poslední pětiminutovka už byla slabá, ale zbytek neměl chybu. Několikrát jsem se musel smát nahlas.