• Pohádka

StreetDance 3D (2010)

Na StreetDance je akorát pozitivní to, že vznikl v britské produkci, to je asi jediná změna...každopádně jsem na tom byla v kině v UK, bylo to jedno z prvních 3D, co jsem viděla a přišlo mi to docela nevyužité... PS: Alespoň vystoupení Ashleyho Banja, resp. Diversity (Britain's Got Talent)¨a Akaie (Got To Dance) potěšila. 8) PPS: a soundtrack je docela libovka, pouštím si jej poměrně často. 8)

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Původně to není mů cup of tea, ale přesto se dívám dál...jak již tady někdo zmínil, "sexuální chtíč podpořený vzájemnou nebezpečností, paranoiou..." mě prostě láká. 8) Je pravda, že napětí by se v průběhu jednotlivých epizod dalo krájet a člověk ani nedutá a netroufá se odtrhnout od obrazovky. PS: Občas mi přijde, že Damian Lewis má hlas jako Patrick Dempsey, což je docela znejisťující. Jinak za chemii Carrie a Brodyho nemůžu nepřidat 4. * Btw. Cliffhanger prakticky na konci každé epizody? Yay! Co se týče druhé sezóny - ano, existuje spousta nezodpovězených otázek - SPOILER ALERT - Co všechno si Carrie bude pamatovat? Kdo má to video? Kdo je ta krysa? Kde je ta vesta? Ale stejně to mohli zvládnout během jedné sezóny...druhá bude, myslím, uměle natahována a přesto, že se mi tento seriál líbí, rozhodně to není materiál na mnoho sezón...Proto jsem si prakticky jistá, že hodnocení půjde nadále dolů. První polovina sezóny byla skvělá, pak se to ke konci začalo natahovat (i když mi z Carrie "off meds" a "zrazená" nahazovala husí kůži) a obávám se, že s druhou sezónou bude tempo nadále minimálně stagnovat... PPS: Pvní sezóna zhlédnuta v jeden den.

Mrcha od vedle (2012) (seriál)

Po dvou dílech - první půlminuta je fakt skvělá, ale tím to tak skončí. Nějak mi to prostě nesedlo.

Jump street 21 (2012)

První polovina, 2/3, byly super. Poslední třetina stála (teda kromě odhalení DEA agentů) za houby...

Dobrá manželka (2009) (seriál)

Na konci 3. sezóny je pro mě Alicia naprosto nezajímavá...nj, ale koukat budu i nadále.

Česko Slovensko má talent 2 (2011) (pořad)

Ach, kam se jen podělo heslo "zlaté české ručičky"? Jakoukoliv soutěž/jakýkoliv koncept přebereme, totálně jej dobijeme...

The Voice UK (2012) (pořad)

Porotci v UK jsou asi nejvíce sympatičtí ohledně US, UK a Aus verze. will.i.am. je "wicked", jessie j je strašně milá, tom jones je prostě machr a danny je neuvěřitelně sympatický.

The Voice (2011) (pořad)

Jelikož jsem takovýchto soutěží mám již dost (přestože The Voice je tou nejlepší pěveckou), pokaždé se vždy dívám jen na "blind auditions". V USA teď zrovna finišuje druhá sezóna, v UK a Austrálii před pár týdny začala sezóna 1.

Top Gun (1986)

Kdyby se to natočilo dnes, bylo by to za dvě slabé *, ale takto si Top Gun hrdě sedí na polici mezi dalšími originály, které mi prostě za připlacení stály.