K.B.L.

K.B.L.

okres okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 21.1.2019  10:55

Proč?! Proč 82%!?!? Za co? Kdyby měl film 40%, tak dám jednu hvězdu, ale 82% mě namíchlo natolik, že dávám odpad. 150 minut čekání na něco, kvůli čemu bych si řekla, že ten film má něco do sebe. Místo toho 150 minut koukání na partu retardů, kde se dá každá scéna dopředu na několik tahů odhadnout. Pak nesmyslný prostřihy, jak kdyby je dělal můj pětiletej brácha. Pak hádky párů, který by byly trapný i na Tak jde čas.

• 4.11.2018  14:05

Po dlouhé době nadšená z filmu v kině. Parádní balanc mezi hudbou a příběhem do kina. Určitě doporučuju.

• 3.10.2014  15:58

Černá komedie, která balancuje na hranici vkusu. 6 historek, kdy první naladí, druhá ukáže, o co v celym filmu zřejmě půjde, třetí totálně rozšlehá, čtvrtá a pátá zamrazí a šestou by měl vidět každej zcela povinně :D

• 9.11.2013  17:59

Rozhodování mezi odpadem a pěti hvězdama. Nakonec to šlo za 5, protože jsem na to měla náladu. Ale blbost je to neskutečná, až se to mění v genialitu :D Varování - nejezte u toho!

• 8.11.2013  21:36
    Imaginární lásky (2010)

Co to sakra bylo? Film o tom, jak když je člověk sám, jaká je to chudinka a patří do blázince? Jsem absolutně znechucena povrchností a slabostí hlavních postav. Film o ničem a naprostá ztráta času.

• 30.5.2013  13:14
    Black Books (TV seriál) (2000)

Tak toto jsem absolutně nepochopila. Mám pocit, že uživatelé, se kterými mám normálně podobný vkus, hodnotí uplně jiný seriál. Co to ***** je!?!?? Když se mě někdo zeptá, o čem toto je, odpovím mu, ať si představí banánovou slupku, tři lidi a jak neustále dokola jdou po ulici a vždy na té slupce uklouznou a do toho pustí studiový smích, jako že je to ten největší džouk, a to po dobu 24 minut. Příjemnou zábavu přeji.

• 24.2.2013  16:40

Vcelku poutavý dokumentární film o KLDR. Bohužel to není o tom, jaké to v KLDR opravdu je, ale jak to tam mají naaranžované pro "delegace". Zajímavější bylo spíše sledování reakce turistů na dané prostředí. Co mě překvapilo, že tito turisté jsou ochotni utratit nemalé peníze za návštěvu KLDR a přitom mají image z dob, kdy byl komunismus i u nás. Vcelku v tom hledám souvislost..

• 11.2.2013  23:21
    Dluh (1999)

Šedý a ponurý film. Ze začátku vcelku nuda, druhá polovina velmi dobrá. Deprese a zoufalost mě zcela pohltily. Co mi přijde škoda, že je ten film z tak pro mě nepřitažlivého prostředí (vím, je to zřejmě záměr, ale trochá přitažlivosti by neuškodilo).

• 15.1.2013  00:02

Čekala jsem hrozně moc a v kombinaci s tím, že nemám ráda westerny a neměla jsem moc šanci ocenit detaily filmu, ale pouze samotný příběh, jsem uplně v extázi nebyla (tak, jako tomu bylo u všech ostatních Tarantinových filmů). Příběh mi přišel vcelku slabý a ničím mě extra nešokoval. Zato pana Dr. Schiltze jsem si užila naplno. Ten byl parádní. Ale Django mi byl víceméně nesympatickej a tak nějak mě nezajímal. Nenudila jsem se, ale nebyla jsem ani ohromená.

• 17.12.2012  11:38
    Super drbna (TV seriál) (2007)

Co to sakra je? Samý fňukání, závist, naschvály, žádnej vtip, napětí, směr, pointa. Jedinou pointu, co vidim, je ukázat vypatlanejm americkejm puberťákům, že pokud nemáš bohatý rodiče, který ti poříděj minimálně vlastní limuzínu s řidičem, tak jsi totálně out a nikdo se s tebou nebaví. Takže jedinej možnej styl přežití na střední je bejt pracháč, nosit luxusní hadry, chlastat a brát drogy, spát s každym a pak děsně fňukat, jak je ten život strááááááááášně těžkej, když je člověk táááááááák bohatej. Chce se mi dát odpad, ale musim uznat, že natočený je to líbivě - tim myslim, že se hezky kouká na obraz, páč pohled na ufňukanou Serenu, mě dovádí k šílenství!!!!!

• 23.9.2012  15:30
    Malá Velká Británie v USA (TV seriál) (2008)

Nejlepších 6 dílů Malé Velké Británie! Podle mě by stačilo jen těchto 6 kousků a považovala bych tento seriál za jeden z těch nejlepších černohumorných, bohužel ostatní díly to značně naředily, takže dávám za 3.

• 23.9.2012  15:27
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

První díly super, pak jsem to omylem protkala USA, které bylo ještě lepší, hned potom to spadlo na 50/50. Půlka dokonalá, druhá ubohá. Při sledování druhé série se však dostavilo absolutní zklamání. Vtipy se stále točí, není v tom absolutně nic novýho, humor zaměněn za trapnost až ubohost. Oceňuji odvahu tohodle seriálu říkat věci tak, jak si myslí většina lidí, ale bojí se to říct.

• 17.9.2012  10:04

Možná lacinej, jednoduchej, nereálnej, naivní a místy hloupej příběh, ale mě tenhle film zahřál (ne kvůli transvestitům, ale díky Patrickovi, kterej uměl tak krásně a důstojně zahrát dámu, která myslí hlavně na ostatní). Prostě hezkej vtipnej neobyvklej film na nedělní večer.

• 12.9.2012  23:22

Myslím, že jsem byla jedna z mála diváků, kteří neviděli ani jeden Resident Evil, ba co víc, ani netušili, o co půjde. Když jsem rozdejchala zombie, přišlo na řadu jedno klišé za druhym. Asi půjde o spoiler, ale myslim, že u filmu tohodle druhu je to putýnka. Přestože šlo o 3D projekci, kde byl vcelku povedený začátek, pak bohužel přišel teror. Nahá Milla, oblečená Milla v rádoby praktickym oděvu na podpatkách, nekonečné souboje v latexu oblečených žen, Sienna ve večerních šatech alá bojový dres, naklonované dítě kvůli kterému se díky "mateřským" pudům riskuje zbytek obyvatelstva, efekt se zástavou srdce, kterej se režisérovi líbil natolik, že ho zřejmě musel zopáknout dvakrát po sobě, a to, jak se vlastně dostali ven?!? Děkuji, už nikdy víc (a to, co se stalo před tim, aby musela být odveta, mě nezajímá už vůbec. Ale podle mě ji ta bloncka děsně zradila, páč před tim musely bejt šílený kámošky)

• 2.9.2012  13:36

Tento film mi doporučil kamarád, že se jedná o skvělou komedii. Naivně bez kontroly, zda je tomu tak, jsem si v náladě na srandu pustila tohle. Inu bylo to překvapení, když jsem zjistila, že se kamarád diametrálně zmýlil, ale nakonec jsem ani tolik nelitovala. Film byl koukatelný, líbil se mi charakter Farrella a konec byl taky vcelku nápaditý. Jen si myslím, že je tohle přesně typ filmu, kdy za týden nebudu vědět, o čem to bylo.

• 2.9.2012  13:32
    Diktátor (2012)

Když opomenu totálně trapné scénky (fakt nechci poznat lidi a nedejbože se s nima přátelit, kterým přijde vtipný útok prsama, nebo pár, co se zamiluje ve chvíli, kdy mají oba ruce v rodící ženě), musím uznat, že jsem se několikrát pěkně od plic zasmála. Obvzláště scéna, kde je popisována demokracie, je bezkonkurenční. Tohle je prostě styl humoru, kdy mi polovina věcí přijde totálně ubohých (a to nejsem cimprlína) a druhá půlka dokonalá.

• 2.9.2012  13:23
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Poutavé epizody z advokátního prostředí s vyhrocenými vztahy, elegantního až spíše snobského prostředí, co diváka motivu k tomu, jít vejš. Vtipy vkusné, zápletky parádně promyšlené a rozuzlení většinou překvapivé. Za 4 dávám pouze kvůli tomu, že mám raději seriály s poloviční stopáží a s větší dávkou humoru. Jinak ale vřele doporučuju. Opět jeden z těch návykových.

• 24.8.2012  12:47
    Fargo (1996)

Lehká černá komedie, kde mi chybí gradace a zakončení. Asi to má být spíše o průběhu a nesmyslnosti jednání, což se mi moc líbilo, ale dle mého názoru jde o trochu nadhodnocený snímek. Velké plus dávám McDormand a Buscemimu

• 23.8.2012  23:22

Víc dementní komedii jsem v životě neviděla. Tady jde dát buď za odpad, nebo za pět. Tento styl humoru ve své podstatě nenavidím, ba jím přímo opovrhuji, ale v tomhle filmu mě naprosto rozštípal! Hlavní hrdinové vypadali jako retardi od přírody, nikoli nuceně, vtipy byly nečekané, přemrštěné, urážlivé, morbidní, opakované, ale v součtu dokonalé. Tam, kde by člověk čekal nějakou ubohou narážku, či pokus o vtip, nebylo nic a tam, kde nic nečekal, dostal nálož idiotského humoru, kde prostě nejde nebýt šokován a pokud ve vás dřímá dušička blackhumoristy, tak vřele doporučuju.

• 8.7.2012  10:28
    Letec (2004)

Vcelku dlouhý, skoro až zdlouhavý film, který ale bylo super vidět. Odvrácená strana mince úspěšných lidí, kde je vykoupen normální osobní život bohatstvím a šílenstvím.

• 26.6.2012  23:52
    Jonny Vang (2003)

Netradiční film na který se velmi dobře koukalo, byl vtipný, uměl překvapit (tím mám na mysli se leknout - obvzláště v kinosále to byla parádička) a i člověka lehce zasáhnout. Po hudební stránce se mi film zalíbil též. SPOILER: jen teda chudáka bezdomovce mi bylo fakt líto. Ten tam ostrouhal nejvíc!

• 22.5.2012  19:26
    Výheň (2011)

Vcelku poutavý film, při kterém člověk neusne. Pointa sice trochu klišé, ale má to v sobě nádech strachu, depresivní atmosféry a pocitu bezmoce. Sem tam nějaká povedená lekačka, či překvápko. Na to, o co tam jde, mi ale přijde hlavní zápletka trochu málo.

• 19.5.2012  21:18
    Yes Man (2008)

Parádní myšlenka. Film mě hodně blízký, páč i u mě bylo setkání s někym, nebo udělání něčeho životně důležitého většinou pouze výsledkem náhody, které jsem šla vstříc díky svému neodmítavému postoji k čemukoliv. Jinak samozřejmě příběh naivní, ale hezký, milý a člověka příjemně naladí.

• 19.5.2012  21:15
    Fontána (2006)

Tak tady mi něco uteklo.. 80%????? Tohle je snad největší zklamání, které jsem zažila. Jenom z úcty k Aronofskymu nedávám odpad. O co tady šlo???????? Několik totálně nezábavných, nudných, divných, táhlých rovin příběhu, které pro mě byly totální ztrátou času. Zajímalo by mě, kolik procent lidí, co dává za 5, bylo pod vlivem nějaké drogy.

• 2.5.2012  23:33
    Avengers (2012)

Typ filmu, který bych si v životě nestáhla, nebo nekoukala v televizi. Viděno v kině, tímto směrem 100% nepolíbená a nyní se rozhoduji mezi 4 až 5 hvězdami. Naprosto super herecké obsazení, nečekaná míra humoru, skvělá hudba a neuvěřitelné triky. Sice jsem se až po půl hodině dověděla, že tam hraje něco jako Hulk, na konci filmu jsem zjistila, že i Iron Man a 5 minut po konci, že Kapitán Amerika a Thor (páč si nerada zjišťuji informace o filmu dopředu a raději se nechám překvapit), ale to mi ze zážitku nic neubralo, ba možná naopak. Viděno ve 2D, myslím, že 3D bude ještě lepší.

• 30.4.2012  10:55

Absolutně famózní tragikomedie, která mi snad byla ušitá na míru. Tragéd vedle tragéda se svym vlastním a neotřesitelným pohledem na svět. Po dlouhé době film, který mi k mému velkému překvapení dokázal vymáčknout slzu z oka a posléze způsobit hlasitý a upřímný smích. Nenápadný humor, který rozesměje milionkrát víc, než do očí bijící rádoby děsně vtipý skeč.

• 29.4.2012  11:01
    Dexter (TV seriál) (2006)

Zatím shlédnuto 6 sérií a musím říct, že jedna lepší, než druhá. Co nová série, to nový nápad, nečekaný zvrat a napětí. Od té první, kdy člověk cití zvláštní sympatie s hlavním sériovým vrahem a je mu tak nějak líto, když "sklapne klec", přes druhou, kde si Dexter velmi koleduje (což mu pak vydrží až do té šesté), následné složité kamarádíčkování s významnou osobností (dle mého názoru nejslabší série), dále Trinity a šílený konec, partička sériových zabijáků žen a oživení deseti důvody proč tě nenávidim, a nakonec náboženští fanatikové, kde seriálová zvrácenost téměř vrcholí. Co dodat, velmi se těším na září. Obvzláště kvůli posledním 5ti vteřinám z posledního dílu.

• 19.4.2012  22:16

Film jako takový super. Dobrá (leč možná lehce předvídatelná) myšlenka, člověka zamrazí, atd. Co mi ale totálně zničilo pocit, který se měl zřejmě při sledování tohoto druhu filmu dostavit, byli anglicky mluvící nacisté. WTF??????? Opravdu to nechápu. Byl ten film natáčen pro lenochy, co nechtějí číst titulky? Britští/američtí herci neumí německy? Nebyly peníze na německé herce? PROČ? Pokud to někdo víte, opravdu ocením, když mi napíšete do pošty. Děkuji.

• 19.4.2012  21:56

Co vim je, že nejsem Pythonovská cílová skupina. Humor mi přišel okatý, vypočitatelný, místy nevkusný a kolikrát trapný. Na druhou stranu sem tam přišlo něco, co pro mě humorné bylo, takže celkově hodnotím za dvě hvězdy. Ta třetí je za odvahu natočit v té době takovýto snímek. Za to upřímně smekám.

• 18.4.2012  22:47
    Štěstí (1998)

Tak to byl ten nejšílenější, nejúchylnější a nejoplzlejší film, jakej jsem kdy viděla. Hnusnější a divnější herce nemohl pan režisér vybrat (vyjma Lary Boyle). Absurdní děj, scény, dialogy, při kterých bylo člověku trapně, a to vše zabaleno do stravitelně nechutného obalu. S odporem přiznávám, že mě to bavilo.

<< předchozí 1 2 3 4 5