• Krátkometrážní

Ples příšer (2001)

Rozporuplný film. Část se Sonnym byla skvělá, ale pak se to nějak moc táhne, až to pěkný není.

Pan Nikdo (2009)

"Daydream, I fell asleep amid the flowers, for a couple of hours on a beautiful day..." Já ten film miluju! Přiznávám, že na poprvé jsem to možná zcela nepochopila, ale po dalším shlédnutí se mi to krásně slilo v jeden úžasný celek. Rozhodně si ho zařadím mezi oblíbené a soundtrack taky.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

"Neboj, farmáři nekoušou!"... Ani nevím, proč mě to baví. Možná mě to povznáší... možná si díky tomu nepřipouštím, že můj milostný život stojí za prd - neb jsou lidi, kteří "dopadli hůř".

Anička s lískovými oříšky (1993) (TV film)

Zatraceně! Tak tohle bych svýmu dítěti nepustila. Za prvé to bylo úplně o ničem a za druhý jsem se příšerně bála tý masky ovce - co teprv dítě?!

Výměna (2008)

"Já vím, že to můj syn není!"... Tolik příběhů v jednom a přitom se to překvapivě dobře snáší. Při jeho sledování jsem cítila takovou bezmoc a lítost, že jsem se na něj musela dívat po částech, abych to vůbec unesla. Pro mě je to naprosto skvostný snímek o lidské bezmocnosti a vlivnosti policie.

Rebelové (2001)

„Věříš v lásku na první pohled?”... Ach, tady mi dochází slova. Moje srdcová záležitost, i když musím přiznat, že to nějak moc výjimečné není. Krásná Zuzanka (má někdejší platonická láska) polichotí očím a soundtrack á la retro líbezně zahraje ouškům. Něco nepopsatelně sladkého.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Jestli díky tomuhle se Troška považuje za režisérskou špičku v Čechách, tak skákejme kolem stolu a zpívejme si s Ivetkou Heja heja, protože je to nastrosto postavené na hlavu. Absolutní pitomost, která jde v tv každou chvilku! Pryč s tímhle!

Kameňák (2003) odpad!

Česká pitomost, která jde v tv každou chvilku. Začínám mít alergii na Trošku.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Aneb chyť si svého partnera. Přes den komedie, v noci laciné porno.

Fišpánská jablíčka (2008) (TV film)

Ani nevím, čím mě to tak oslovilo. Byly to snad paruky Kotka a toho z reklamy na Tuc? Pohádka měla sice úplně stejný děj a průběh jako všechny, ale přece na ni bylo něco jiného, něco pohádkově kouzelného.