• Krátkometrážní

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Nevím, jestli mě víc iritují uši pošťáka Ondry a nebo soucitný pohled Ester. Ale uznat se musí, že pokud člověk nemůže někoho po letech najít, tak mu může tohle pomoct. Sledování může akorát přivést do deprese, člověk se dívá na nešťastné osudy druhých a náhle je mu mizerně. I když občas tam jsou docela zajímavé životní příběhy.

Out with Dad (2010) (seriál)

Říkala jsem si "Konečně je tu nějaký seriál o coming outu, juhů!" a ono houbelec. Miluje ji, nemiluje. Zmatená holka, až moc chápavej táta a kanadský webseriál je na světě.

Perný den (1964)

"It's been a hard day's night, and I'd been working like a dog."... Kdo miluje The Beatles, pochopí. Kdo je nemá rád, zůstane nezasvěcen s přitroublým výrazem. Tohle mi ukázalo TB v pravém světle. Žádné přetvářky, naopak samý vtípek a to pití mlíka...

Ben X (2007)

"Beníčku, perníčku!" Takové no... nevím, co si o tom mám myslet. Asi si to musím nechat uležet. Buď to bylo sakra tak dobré, že mi došly slova a nebo to byla jenom nesmyslná spleť něčeho... Co to tu plácám, skvělý to bylo! Až mi Beníka bylo líto a ten konec... uf, moje nervy.

Den D (2008) (pořad)

U tohohle jsem se vždycky skvěle bavila, i když pravda některé díly byly slabší. Někdy mě udivuje, co jsou lidé schopní vymyslet za nesmyslné vynálezy.

Better Than Chocolate (1999)

Vtipné, chvilkama dramatické, lehce romantické. Pro mě jen tak povrchově romantické, což mě trochu zklamalo. Po tomhle jsem měla chuť udělat malbu a nebo zamrazit knížky!

Loving Annabelle (2006)

"Cause I know, that you know. You’re all over me now." Lehce samolibá rebelka se zamiluje do učitelky. Říkala jsem si, co je to za další eL romanťárnu, ale jakmile došlo na písničku All Over Me, šla jsem do kolen. U konce jsem brečela jako malá holka. Holt téma zakázaný lásky mě vždycky dostane.

Lars a jeho vážná známost (2007)

Hezounek Gosling překvapuje! Ze začátku jsem si říkala, co je to za pošuka s knírkem, ale postupem času a děje jsem ho začala litovat.

Město andělů (1998)

"Raději bych jen jednou přivoněl k jejím vlasům, jedinkrát ji políbil na ústa, jen jednou jí pohladil ruku, než prožil celou věčnost bez ní...." Já nemám slov. Snad jen že ten film miluju. Miluju vlasy Meg Ryan. Miluju smutné oči Nicolase Cage. Miluju úvodní písničku - Angel. Miluju hrušky. Poselství, které mnohým stále uniká.

Případ nevěrné Kláry (2009)

Říkám si "Jo, drama mám ráda, navíc tohle jsem od Viewegha nečetla, zkusím aspoň film." A ejhle ono to není drama. Údajné drama se záhy totiž proměnilo na změť erotických scén a souloží.