geklon

okres Plzeň
pozorovatel

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 22.5.2018  22:48
    Single Man (TV seriál) (2017)

Slabý, vykonstruovaný, nereálný, pitomý a né rozhodně cool. Teda až na finále, to bylo přesný opakem, toho co jinak zbytečným sedmi dílům vytýkám. 1-7. 20%. 8. 75%.

• 21.5.2018  21:11
    Silicon Valley - Série 5 (série) (2018)

Tahle partička extra pošahaných rádoby it revolucionářů, jede. Už déle, než jsem čekal, že to HBO vydrží, ale vypadá to, že se Richard a jeho Octopussys celkem chytli. Richardova postava je totální asociální blb a strašně mě baví ty momenty, kde se nic neděje a Richard je prostě jen předimenzovanej trapák. Njevíc fungujou i ty nejmíň viditelná postavy, jako třeba Richardův lékař, toho chlapa zbožnuju. Vtipy zůstavají apsurdní a i v téhle serii se našel elspoň jeden, kterej mě dostal do kolen v slzách. Takže hurá na šestou řadu. 82%.

• 2.5.2018  21:08
    Inspektor Max (TV seriál) (2018)

Nevkusný orchestr v podání jednoho muže. Totálně nestabilní, nesourodé, věechno špatně po tránkách filmařského řemesla. Nadruhou starnu hrajete v tom Kukura.

• 19.4.2018  22:35
    The Terror (TV seriál) (2018)

Mě to nesedí, pravda je, že takové ta komorní výprava, kterou známe z českých televizních hysrocykých filmů, mje celkem osvěžující a k žánru se dost hodí, vadí spíš prapodivné dialogy a nesourodost zytečná nataženost. Hudba skvělá, střih i script. Herecké výkony hlavních představitelů mě neberou, jsou chladnější, než vody ve kterých se Terror plavil.

• 17.4.2018  21:26
    Steven Universe (TV seriál) (2013)

WTF. Totálně nezápaďacký. Andventure Time připravil půdu pro podobné podivnosti bez atraktivních klišé a nutných afektů. Na mě moc unylý, ale neokoukaný a hrozně nápodobný schematům a etice japonské kultůry.

• 16.4.2018  23:03

Dlouhý. Divný. Ambicoznější, než je schopný divák uníst. Dobrý tak na muzikál.

• 16.4.2018  22:44

Úvod byl příšernej, naštěstí je tam Dickens, takže Fear Walking Dead mají ještě šanci.

• 15.4.2018  17:24
    Star Trek (2009)

Šílený, kdyby tento reinkarnační pokus byl animovaný, tak bych mu to pseokomediální aroma, ani nevyčítal. Bohužel vyčichlý jakoby cool loock není dobrý ani co do vizualizace, ani po casdtingu, ba ni příběhově. A ta hudba? Kdejaká pornoparodie, jakože GayTrak, nebo StarDick, má důstojnější hudbní doprovod. Nula Nula Nuda. Už chápu proč jsou ty nový Starwars taková Disney kaše. J.J. Ambrams je jenom patlal.

• 28.3.2018  15:50

Já mám o budoucnosti jinou představu, za mě nezvládnutá scifárna, s docela dobrý lookem, ovšem nezvládnutou hudbou a dost všední zápletkou alá kriminálka budoucnost. Ten Kinnaman, je panák, Yun Lee mě bavil víc. Mě to na první rozhodně nechytlo. Otázka zda to vůbec dotáhnu na další díly. Věcí, který mě chytí na první je docela dost, víc než jsem schopnej zkouknout, takžezkusil jsem a odkládám nejpozději 24. století.

• 27.3.2018  20:34
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Samotáři jsou zpátky. Nejen atmosférou a dobou ve které příběh odehrvá, ale především režií....a hereckými výkony. NonStop Zelenka.

• 18.3.2018  23:20
    Mr. Robot - Série 3 (série) (2017)

Zatím nejblíže páté hvězdě. Jenže ten závěr ač byl napínavý i děravý a zbytečná posedlost chifhangerama, nějak tuhle dnes již klasiku, poslala mezi čtyřky.

• 12.3.2018  22:32
    Ali (2001)

Roztomilý patos. Chycený předvídatelnou najivitou. Kvalitní sportovní drama, s výbornou kamerou a důstojnou výpravou. Akorát nevím proč, ten Fresh Prince je prostě neodkecatelnej. Cybí však větší souhr důvodů, pro jasné a opravdové emoce, či napětí.

• 25.2.2018  22:22
    Masaryk (2016)

Spíš ne, než jo. Roden o level výš, než by musel být.

• 16.1.2018  22:04

Miluji hokej. Miluji filmy o hokeji. Takže jsem ochotnej přihmouřit oko. V tomhle melancholickém patosu, jsem hmouřil tak moc, až jsem přehlédl veškeré napětí a monenty, které ve sportovním drmatu jsou zkrátka nezbytné. Nepřehledný střih a nekonzistenost návasosti scén snímek zabíjí. Nuda. Hra na city, I kosy na sněhu jsou funkčnější jako drama i jako film.

• 6.1.2018  22:45

Hloupější verze holčíčího filmu asi neexistuje. Navíc z mrchy udělaj hrdinku. Jak didaktické. Čím blbější tím zajímavější. V některých situacích jsem se přistihl, jak úplně hltám ten totální, dnes jíž takřka retro kýč nulté dekády. No jo, no...ono taky železo stárne. Poctivá sračka, jak má bejt.

• 26.12.2017  21:51

Tohdle je přece ideální večerní vypínačka pro druhý svátek vánoční. Ano, jak jinak než na tv Barrandoff plus. Předpisová srajda. Odpad jak má bejt. Uf aspoň, že na Tv Barrandov je eště všechno v pořádku.

• 13.12.2017  00:21

Jak navázat na ságu? Zeptejte se Abramse. Zvládl StarTrek a Star Wars taky. Nostalgická a pochopitelná disneyovská jednohubka, s jasnými odkazy a linkami....u 8 se už bude lámat chleba....

• 8.12.2017  01:20
    La La Land (2016)

Celý je to mělký....ale Ema Stone tomu dává hloubku. Chazelle si za tu dřinu čvrtou hvězdu zkrátka zaslouží.

• 5.12.2017  21:07

Majk Žeksn potřeboval miliardu dolarů aby vyblednul, Najšuler ani né desetinu, aby se postaral o revoluční akční film. Takhle osobitý a nadupaný jsem to nečekal. Copley baví, Kozlovkij místy děsí a láska je kurva. Skvělá jednubka, kterou jsem musel jíst na dvaktát...jinak bych se její exlusivní chutí udusil.

• 7.11.2017  20:05
    Příchozí (2016)

Sci-fi pro holky.

• 26.9.2017  18:04

Uf. Vizuál hledá mystičnost Twin Peaksu, bohužel nachází jen kontrastní lascivnost, která v případě Fortitude je žádáná, ale v tomto případě rozhodně né. Samoúčelnot scén a scénaře jsou neuvěřitelné a předpokládám, že si je během 1. série příběh u mě neobhájí na tolik aby hodnocení pilotu litoval, natož upravil. Roth už je minimálně dekádu úplně mimo.

• 12.9.2017  14:49
    Wrecked - Série 2 (série) (2017)

Ještě apsurdnější, žoviálnější, bez zábran......pořád dost vtipný a atraktivní. Clichanger na konci je samozřejmně možná WTF roku....Pokud si říkáte kdy se tam ta sympatická brunetka znova objeví...odpovědi se Vám zaručeně dostane.

• 11.9.2017  20:44
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Já si nemyslím, že je to tak strašný. Na úrovni poslední série Kriminálky Anděl Páně ministra. Vizuál rozhodně lepší než včechny Primácký kriminálky do kupy. Ale žádný zajímavý zápletky ani charaktery postav. Prachař nudnej, Štáfek je trapnější než ten jeho Sparťánek a Adamczyk je ťuňťa k pomilování a vykopnutí.

• 11.9.2017  11:17

Zatím nejlepší díl celé série. Černo černý humor v kombinaci z hereckými výkony a tuny vnitřností, potažmo hektolitry krve, rozhodně tomuhle seriálu sluší.

• 11.9.2017  11:14

Pocta komiksové předloze, alespoň v tomto díle. Ideální začátek druhé série.

• 28.8.2017  23:30
    Catastrophe - Série 2 (série) (2015)

S druhoz sérií přibývá charakterů a rozhodně i problému a stresujích situací, které jsou řešený dost kostrbatým způsobem alá Přátelé. Humor často vyznívá do prázdna a neuvěřitelně. O proti titulní sérce o třídu horší. 75% Řada nešťasných příhod mezi mužem a peklem číslo tři už může jen překvapit.

• 18.8.2017  14:16

Je to vtipné, ale dlouhé. Kdyby tvůrci nelpěli na 100 minutové stopáži...Dal se z toho vymáčknout skvělej hodinovej filmík.

• 13.8.2017  23:14

Poutavý námět...konečně. Šmoulinčin původ. Bohužel cílovka jsou děti do 12 let. Takže naprostá apsence zajímavých a promyšlených momentů, dialogů či nových postav. Gargamel je zase za debila. Šmoulinka za obětavou hrdinku a divák za idiota, na kterého se kouká jen za á, jako na pitomé dítě, které si koupí kde jakou píčovinu s potiskem šmouly...protože je to in, nebo za b pitomého dětinského dospěláka, který si z nostalgie koukopí kdejakou píčovinku se Šmoulou s pouho pouhé nostalgie. Nápad skvělý, provedení okoukané klišé. Dvě hvězdy s odřenýma ušima.

• 4.8.2017  22:32
    Legion - Chapter 1 (S01E01) (epizoda) (2017)

Nevim.....počkejte........ne, nevim o co tu do prdele šlo. Asi až moc prvoplánově totálně nevstřebatelné na první dobrou či zlou, každopádně dost stylové a kurevsky koukatelné. Žádná smutná podívaná jako Leftovers, žádná sebezničující WTF depka jako Mr.Robot. Legion je milá superhrdinská jednohubka zabalená v rubikově kostce. Uvidíme kam mě tenhle seriál posune, ale tohle zkouknu asi celý. 81%.

• 4.8.2017  16:31

Hodně temný.....Fugit i další postavy mají co nabídnout.....75%.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23