geklon

okres Plzeň
pozorovatel

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 24.4.2020  19:51

Fajn, ale tohle kurva není Black Mirror.

• 18.4.2020  01:42
    Díra (2019)

Symbolismus. Čirý symbolismus. Produkčně výtečně vyprodukovaná jednohubka, která se těžce tráví.

• 9.4.2020  13:25
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Tohle se nedá hodnotit. To je tak, když se americký sen promění v noční můru.

• 31.3.2020  00:57

Nechápu, že vám ušlo, o co tu šlo. Jde tu o vyprávění příběhu malého kluka. Já si to užil maximálně. jen ten závěr s Vlkem byl asi zbytečný. Kaiser zasloužilej Lev. Ramba mě chvílemi bavila snad víc než Šafránková, ale to je opravdu jinej příběh.

• 27.3.2020  01:21
    Aféra - Série 5 (série) (2019)

Konec jedné éry, tedy spíš aféry.

• 18.3.2020  12:24

Po té extrémní úvodní jízdě, celkem slabší díl, ale ta stopáž to strašně nakopává. Čekal jsem nějaký vývoj v ději. Uvidíme co se z toho vyklube, ale tváří se to jako Super Jail pro školáky.

• 18.3.2020  02:26

Jeden z nejlepších dílů seriálu. Strašně cením, to že tohle tvůrci šoupli do prostředku série a tím se stal tento brutáááální cliffhanger, i pro fanoušky znalý předlohy cliffhangerem. Laťka je brutálně vysoko. Jsem zvědavej jestli to udrží až do konce série.

• 12.2.2020  01:14

To co mi chybělo u předchozího dílu, zde naprosto využito.

• 12.2.2020  00:49

Začátek hodně slibnej, jenže průběh epizody to bohužel víc než na tři hvězdy nedotáhl. Víc než cokoliv jiného mi to připomíná Community a nemůže za to jen Pudi.

• 12.2.2020  00:09

Upřímně jsem si od začátku myslel, že to nebude stát ani za dokoukání, klišovité šablony postav mě dost vyváděli z míry. Žádná ke které bych si vytvořil vztah hned. No to se asi ani nestane, ale příběh začne fungovat, tak jak bych nečekal a do humoru začínám trošku pronikat, tak že se divím čemu se vlastně nahlas směju. Uvidíme co dál.

• 28.12.2019  20:40
    Vlastníci (2019)

Čekal jsem víc. 12 rozhěvaných vlastníků jsou přerod z upachtěné komedie na nervy drásající společenské drama s aktuálním přesahem. Herecká výkony Poláka a Lábuse na Lva. Některé artové momenty....(planý poplach) jsou dost mimo, ale na druhou stranu stokrát díky za ně. Máme pořád co dohánět, ale tohle je alespoň naznačení správného směru.

• 24.12.2019  21:13

Okamžitý miláček. Desítky lidí mi říkalo, že to budu milovat, ale pořád jsem z nějakého důvodu otálel. Až se startem druhé série, jsem si na svátky vzpomněl, že bych to mohl zkusit a ejhle. Hned jakmile McCallany projevil svůj eastwooďácký šarm, jsem hotovej. Geniální mix retro reálu v konfrontaci s nejmodernější možnou produkcí. Bromance jako svině. Hej hou. Jedem. Nedá se od toho odtrhnou.

• 10.12.2019  02:16

Čím víc to do sebe zapadá, tím víc mi to přijde samoúčelné- No, ale baví to, to jako jo.

• 13.11.2019  13:05

závěr super.

• 13.11.2019  11:59

Vyústění některých situací jsem ani nečekal, o to větší váhu pro mě mají. Proto, některé hluché scény v tomto dílu toleruji, aniž by čekal, že mi jejich samoúčelnost vysvětlí. Jinak je to top díl. Takový vrcholek pyramídy. tak ten zbývající sešup nebude snad úplně debilní.

• 13.11.2019  11:55

Tendenční. Tedy mé bodování. Dlouho jsem váhal, protože mě ti psychopati na každým rohu už unavují, tedy až na Ox, tak se v rovině parťačka výborně propojuje s její nelidskou bestií. Tak trochu očekávám pitomé finále, protože třetí serie, podle mě musí být a mohla by to celé ukončit.

• 13.11.2019  11:47

Za vytvrvalost. Příběh se začíná nenápadně přibližovat klasickému vyšetřování alá Hanibal. Já se bavím. Tempo možná pro někoho ochabne, ale mě to vynahrazuje výtečný soundtrack a zábavnější forma dialogů. To jak si Eve začíná uvědomovat co je vlastně zač, je dost komický.

• 13.11.2019  11:30

Ještě díl vydržím, ale na konci budu opět shovívavější. Už to začíná mít obrysy klasičtější postavé kriminálky, bez zbytečným cliffhangerů a motivace se nám začínají stávat konkrétnější a psychopatie se mění na touhu o sdílení. Kumšt je jako hovado. Snad první evropský seriál, kterej vypadá strašně skvěle. Po vizuální stránce...minimálně.

• 13.11.2019  11:26

Opačnej efekt, než v 1. řadě. A takřka na stejným místě. Tady je to poslední díl, kterej může dostat jen 4 hvězdy, pokud bude stejně dobrej. Zatím to celé stojí na Oxaně a jsem zvědavej, jestli to skončí, protože nejde to táhnout celou sérii na hon mezi dvěma ujetejma pseudolesbičkama. Tedy pokud s tím nechtěj po 2. sérii seknout. A navíc to má v rukou ženská.

• 12.11.2019  01:05

Mám pocit, že už se v téhle sérii přeš čtyři hvězdy nedostaneme. Brutální Nikita 21. století. Čím dál tím víc ujetý, brutální, divný..... předvídatelný a šablonovitý.

• 12.11.2019  01:03

Moment překvapení jsme si odbyli s 1. sérií, teď už půjde do tuhýho. Opírání se o krásné záběry z různých koutů Evropy a neuvěřitelný výkon Jodie Comer, jenže první díl se snaží vymotat z celého zbytečného clifhangeru závěru 1. řady a zatím navíc nemá.

• 11.11.2019  22:38
    Nebe s.r.o. (TV seriál) (2019)

Boží. Skvělej casting a opakování přiblblejch runjoke baví.

• 4.11.2019  12:43

Úvod původní postavy do seriálu je natolik skvělej a to včetně hudby, že dávám pět hvězd už po 8 minutách. A je bublanina, jak to skončí...Zasraná Oklahoma.

• 26.10.2019  01:26
    Panika v městečku (TV seriál) (2000)

Brutální holomajzna.

• 26.10.2019  01:04
    Červený traktůrek (TV seriál) (2004)

Milé, nekonfliktní, didaktické. Navíc jsou první díly vážně totální bomba. Stop-motionu animace apsolutně vyhovuje, místy je do detailu promáklá a moc vizuálně baví. Postavy fungují sice ploše, ale fungují. Ano, vždyť je to opravdu malé děti. Jen ten Maxián a jeho znělky jsou už moc.

• 21.10.2019  21:33

Pár věcí mi tam dost nesedí, jako ten amaterskej útok na ranč. No, ale nechme na hlavě, vždyť se jedná teprva o pilot a možná se nám to ještě všechno osvětlí. Vizuál je parádní, postav zatím taky dost, Don Johnson byl jako oběť jasnej už od první půlky. Reznor s Rossem to vyšponovali na čtvrtou hvězdu. Ale od teď už budu jen přísnej.

• 19.9.2019  01:47

Děkuji ti Netflixi, nejen za Stranger Things, ale především, že jsi novou verzí, poodhalil tenhle temný klenot. Osobitá výprava i svět plný jemné mystiky, precedentního vyprávění a ohromné harmonie fantazie, vizuálu a především hudby.

• 28.8.2019  23:19

Starej dobrej Spílberg.

• 6.8.2019  23:08

Mě ta vztahovka v prvních třech dílech moc bavila, možná neplánovaný easter egg, ale ve mě to vyvolávalo vzpomínky na The Wonders Years. Jakmile se akce rozproudila, opakoval se model z dvojky...jak přes kopírák, né že by to nebylo svěží a poutavé, ale už mě to zkrátka tolik nebralo. Poslední díl to zachránil. Duet. Dopis, stěhování. Až na podtitulkovku...ta byla trapná. Takže velká obhajovačka nás čeká ve 4. Těšíme se.

• 17.6.2019  00:48
    John Wick (2014)

Slabý......hrozivě slabý. Nefunguje nic, včetně emocí, hudby a hereckých výkonů. Začátek je z říše snů. Konkrétně těch si rozhodně nepamatujete.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26