geklon

okres Plzeň
pozorovatel

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 9.8.2018  23:44
    Borgiové - Série 1 (série) (2011)

Průběh první série je celkem uspokojivý. Výprava, kamery, střih, hudba a výbornej cast....... bohužel ten šíleně blbj závěr to dost shazuje. Tak snad příště. Na mě těch uchyláren je dost málo v porovnáí s pčedlohou. Navíc Jeremy se ještě ani nerozehřál. Snad se dočkáme.

• 8.8.2018  12:33
    Borgiové (TV seriál) (2011)

Velké přkvápko. Doopravdická hra o trůny.Popár dílech, mám pocit, že na tuhle ságu koukám roky. Nevím jak moc je dílo inspirované komiksem od Jodorowskyho a Manera, ale na Showtime mě to přijde hodně při zemi. Zatím. Casting je svělej.

• 6.8.2018  14:11
    Aféra - Epizoda 8 (S04E08) (epizoda) (2018)

Rozhodně nejlepší díl celého seriálu, který už tak je na vrcholu, celá serie vlastně nenásilně proplouvala skrz rozbouřené vlny až narazila. Výborný chlapský díl, končí totálním twistem, který naznučeuje, že finále bude mohutně emočně brutální....a možná se pátie série nedočkáme. Což mě dost mrzí, protože jsem zpět dostal víru, že by tahle aférka mohla dvě sezóny pokračovat. Rozhodně top.

• 6.8.2018  04:39
    Liga spravedlnosti (2017)

no nekoukatelný. Říkám to nerad, ale Marvel je v týmovce lepší. Nebo takhle, není horší.

• 2.8.2018  13:19
    Poldark (TV seriál) (2015)

Tahle sladkobolná historka dost flašinetářsky připomíná jaká byla ta doba zlá, krutá...až Vám z toho u čtení vlhnou oči. Za mě asi né. Zpracování je víc, než solidní a t že to bude mít úspěch je jasné ústřední milenecká dvojice je přec nádherná. POhádkové hraní mě trošku vytáčí....ale proč ne. Jiný čas, jiný mraf.

• 25.7.2018  00:12

Výborná epizoda, která připomíná několik skvělých motivů z komiksu. Paruka, Dřevěná bedna na dně řeky, pojídání duší, John Wayne. Začínám čím dál tím víc věřit, že první série byla jakoby nultá. Za mě skvělá práce. Celý to zpatlat dohromady a vyjít z toho jako vítěz. Snad všechny postavy z ústředního castu, až na Sv. Zabijáka a postavy z pekla, pěkně najednou. I skvělej Všeotec. Jsem zvědavej na linku kolem Casse. Zda se daj na motiv z parelního speciálu, kde Cass v Santáfé potkává ujetýho upejra, kterej kolem sebe točí upírskej kult. Původně jsem si myslel, že tahle linka byla propojená s událostmi ve sré řadě a že Ecc byl Eric, Cassův seriálový nezvedný syn. Jen doufám, že to nespadne a pojede až do finále.

• 13.7.2018  23:40

Záverečná série má nádech nevyhnutelnosti. Je od začátku jasný jak tohle dopadne. Rozhodně né dobře. Otázka je, co tomu ještě všechno bude předcházet. Závěr je nekomprosminí, takovej komorní, za to šokující a neslouvavej.

• 13.7.2018  23:37

V rámci gangů nejpřehlednější a nejvyrovnanější. Finále série už přišlov jjí polovině. Karty na stole hned. Žádný prodlužování, nebo blafování. Řemeslo. Tady už nejde o žádný překvapivý zvraty. Je o to to urdžet dokud jeden z dua Šejn Vick nezhebne.

• 13.7.2018  00:19

No, jakmile se objeví Herr Starr, je všechno jak má být. Jediná postava, která je přesně podle předlohy a díky Pipovi jí žeru víc než v komiksu.

• 12.7.2018  21:49

Konečně....druhá kniha je snad nejlepší. Postavy Jody a T.C. apsolutně geniální. Otázkou však zůstává jak se s tím popasuje seriál. Bába tu moc strašidelná není, Jody má hrozně takový zapšklí oči a to tlusťoch, co se sotva valí a T.C. nevypadá jako dementní zoofil. Uvidíme, jak se to rozjede. Námět je zatím celkem dobře chycenej. To jak se v první sérce povedlo peklo, je až dogmatické. Očistec taky na jedničku. To mystery napětí se dalo krájet na plátky. Začátek opět na jedničku. Doufám, že to trojce neskončí.

• 10.7.2018  00:18

Nápojový automat a Forest, kterej sere svojí nepochopitelnou a nevysvětlitenou touhou po dapadení naší obl čtyřky, ale je skvělá postava. Výborně napsaná a ještě líp zahraná. Nejvýraznější prvky páté série. Někdy už strácím pozornost a epizodní případy jsou takřka pořád dokola. I když čím dál tím víc šokující a neústupné. Závěr osmého dílů, je jeden z topů dosavadního průběhu seriálu. Finále je dojička jak svině. Asi nejslabší série, však s nejsilnějšími momenty. Spoiler: Lemmonův konec byl nevyhnutelnej a přesto šokující.

• 6.7.2018  02:37

Čtvrtá sérka načí novou etapu Farmingtonu. S parťáků se stávají sokové. Nové postavy ač jsou sympatické, někomu se do krámu prostě nehodí. Vyrovnat se napětí předešlé trilogii bude vělmi obtížné, ale tvůrci jsou natolik zkušení, že rozehrávají uplně jinou hru možná delší, možná kratší. Každopádně mě zas mají. Po první půlce série stále čekám na ten totální hype, ale i kdyby nepřišel, vím, že prostě nebyl zaotřebí. Tvůrci mají mají 100pro důvěru. Rozhodně si jí zaslouží. Gelnn jako season star rozhodně překvapila. Obstála. Hodně silná a dobrá postava, dá se říct, že jeden motiv ovládl celou sérii. Mekí je na jednou hodnej, protože mu nic jinýho nezbývá. Případy začínají být trošku na jedno brďo. Tahle série bude hodně zlomová. Pokud by měla mít podobný průběh za plnou to nebude.

• 5.7.2018  21:23
    Frances (1982)

Film o oduševnělé americké anti Lídě Baarové je stejně důležitý jako její tvorba. Tenhle snímek věrně kopíruje dobu a lhostejnost válečného Holywoodu. No jo no. Kapitalismus je stejnej diktát, né li horši, než cokoliv jiného. Jessica Langeje uctihodně máklá. Za mě důstojný, komorně věrný, avšak v kontrastu ostatních hereckých autobiagrafií celkem suchý a postava je mi rozhodně u prdele.

• 5.7.2018  18:39

Chiklis nastavuje laťku pro badasse až za Orbit. I vedlejší postavy jsou čím dál tím lepší. Případy jsou čím dál tím víc na blití. Dětský porno, sériiový znasilnění seniorek, linč mladého afroamerického pouličního umělce, spousta gangů. Fetu, bouchaček a neustálý problémy s prachama z mobilní banky. Bang, bang. Tady se prostě neslevuje. Ten závěr je totálně vyhrocenej. Totálně brutálně vyhrocenej. Andre 3000 jako prodavač co kropí kurvy a dílery cracku, je jen třešinka na dortu plný skvělých epizodních rolí.

• 5.7.2018  18:33

O proti první sérii se nic nemění...tedy myslím, že kvalita neupadá. Drží se. protože vejš to takřka nejde. Tvrdý. Přásbý. Drsný. Nesmlouvavý a totálně reálný.

• 26.6.2018  18:45

Tohle je asi poslední jednorožec z mého útleho dětsví, který jsem měl zakódován kdesi v zádu...v hlavě a nebyl schopnej dlouhoooou dobu identifikovat, co je zač. Byl to první film, na který mě vytáhli ze školy v první třídě, s titulky, skozama a sprostýma slovama.Když už to člověk našel, tak se na to po těch 25 letech podívá né? A musím říct, že tahle, dnes již retro teenege spy action comedy je vážně cool. Bavím se.

• 25.6.2018  01:31

Totální jízda. Spousta charakterů, spousta dějových linek, který se nejen smysluplně prolínají, ale gradují. Jsem zvědavej, kam se tohle bude posouvat dalších šest sérií.

• 23.6.2018  16:42
    Policejní odznak (TV seriál) (2002)

Rozhodně klasika žánru, zvykat si na oldschoolový look se dá. Otázkou je jestli mě to bude bavit natolik abych to sledoval díl po dílu....až dokonce. 7 sérií, přes devadesát dílů, zkouknuto za dvacet dní. To jen deklaruje jakou kvalitu a sílu, tenhle skvost má. Postavy jsou vykresleny, tak, že je všechny jakoby znáte. A působí tak uvěřitelně, že Vám vlastně nedochází, že se jedná jen o postavy.

• 9.6.2018  13:03
    Goldbergovi (TV seriál) (2013)

80' vykrádačka The Midlle a navíc dost levná.

• 3.6.2018  14:26
    Aféra - 310 (S03E10) (epizoda) (2017)

Tady to mělo zkončit, důstojný konec série i seriálu. Jsem zvědavej, o čem bude čtvrtá řada. No, možná vlastně nejsem.

• 3.6.2018  13:35
    Aféra - 309 (S03E09) (epizoda) (2017)

Očekávaný, ale strhující.

• 3.6.2018  12:51
    Aféra - 308 (S03E08) (epizoda) (2017)

Allison versus Luisa vs Cole rovná se všechno jinak. Kráva je za snaživou klaďasku, Cole s Allison začínají panikařit pod tíhou viny. Luisa se zkrátka hodí do jinýho seriálu, sem mezi socipaty a klimotry špatných rozhodnutí ne. Jse zvědavej jestli Coleovi švihne už v týhle sérii, nebo až další. "Možná bys měl být šťastnej hajzl, než utrápenej hrdina."

• 3.6.2018  00:04
    Aféra - 306 (S03E06) (epizoda) (2017)

A už to zase jede. Noahova sestra je nejlepší nová postva, má celkem málo prostoru a szejně ho dokáže využít pro naprosté odhlaení svého charakterového potenciálu, pokud jí už neuvidíme, nevadí, né snad proto, že by už ukázala maxim...ona zatím ukazuje neustále a věřím, že to tak zůstane. Helen je tentokrát ve světle zaslepené oběti, kerá se ve své bezvýchodnosti ráda utápí a dává to všem sežrat. Vůbec se nesměje a čím dál patetičtější....fascinující přesah postavy, která se vyrovnává sama sebeou. A nedaří se jí to.

• 2.6.2018  22:55
    Aféra - 305 (S03E05) (epizoda) (2016)

Takovej odpočinkovej díl. Shledání původní dvojice aférky...nyní je už situace úplně jiná, plná nelehkých vyústění a zlomových životních situací.Vztahy hlavních hrdinů se totálně zamotávají a nic nenasvědčuje tomu, že by se něco mělo změnit. Trošku mě sere, že každá drmatická situaci, či emotivně rozkolísaný dialog končí sexem, nebo minimálně pokusem o něj. Ne. sere mě to hodně. No a Noah se nám úplně pomátl.

• 2.6.2018  22:16
    Aféra - 304 (S03E04) (epizoda) (2016)

Allison prožívá muka, takže se její chování dá vnímat jako logické vyůstění tramatických situaci, které jí pronásledují už roky. Luisa je "kráva" serie a tak to vypadá, že plnohodnotně na tomto postu zastupuje Whitney. Ta srala vážně hodně. Relevance a racionalita se zde prostě nenosí. Je až nebetyčně na škodu. Rozházející se pohled na skutečnosti jsou dost nelogické a nepravděpodobné, první věc, která mi v téhle sérii nesedlo. Top dialog hned na začátku Colea aLuisy při snídani.

• 2.6.2018  21:16
    Aféra - 303 (S03E03) (epizoda) (2016)

Třetí řada mi zatím sedí.... Je napínavá a naléhavá, né tak čiřá jako druhá, je víc rafinováná, ale totálně mě baví. Hlavně ten Noah a postava Johna má totálně naběhlo na psychpat roku. Fraser překvapil. Tyhle castový překvápka miluju.

• 2.6.2018  21:11
    Aféra - 302 (S03E02) (epizoda) (2016)

Výborný. Nic víc k tomu netřeba. Vrchol dílu večeře a konfrontace Helen a její dcery, následná scéna v taxíků, nahlas jsem se smál. Allison a její linka na mě působí trošku vykonstruovaně, uvídme jak se její příběh vyvine. Jinak necháápu proč jsme se třetí řadou tak otálel.

• 2.6.2018  21:00
    Aféra - 301 (S03E01) (epizoda) (2016)

Nová linka, z té původní již moc nezbývá, však postavy hezky navazují na své příběhové základy. Vyvíjí se. Nové postavyjsou zajímáve a slibují v originální výprávění příběhu zajímavý nový přínos. Z první epizody jsem nadšen. Kvalita dialogů, jako snad rostla a to mám dojem, že jsem v podání postav téhle aféry už slyšel maximální možné výkony. No a nová zápletka je ..... slibná. Hurá do nové aférky.

• 1.6.2018  13:29

Pád pokračuje. Původní nadšení drželo můj zájem dost dlouho mimo u můj racionální úsudek. Všechny silné postavy jsou tu ženy. A chlapy jsou jen ufňukaní párdové, kteří stejně brzo zdechnou.... Hezky to ty ženské autorky dnes mají. Druhá série je výzva, ale musí mít i jiné motivace a záměry než ta první. Jinak to vybouchne.

• 1.6.2018  12:22

Tak a teď to celý padlo, a vrátilo se to do průměru, ale pořád jsem tou celkem lacinou hrou kočky a myši celkem uchvácen. Stahuji jen jednu hvězdu a to prakticky jen kvůli tomu debilnímu konci. Trošku mě to zamotávání sere. A doufám, že postava Bodnia chcípně nějak trapně, jako že na infarkt, nebo se s ním utrhne výtah, protože je už jen otravnej a trapnej.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24