geklon

pozorovatel

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 1.5.2021  22:46
    Creed II (2018)

Tohle by se dalo odpustit v roce 1993. Jinak dost na kopírku poslaná vhs klasika z každého panelákového pokojíčku. Zbytečnost.

• 15.4.2021  20:39

Tak nějak WW84 neví čím chce být a to je její největší chybou. Tak velkou, že všechno to co se zdá být žánrově skvělé a zábavné, se v marastu nedotaženosti ztrácí.

• 16.3.2021  22:57

Nevím proč, ale jsem touhle animovanou Jodorowskyho Dunou naprosto fascinován a ošálen.

• 8.3.2021  19:53

Stejný jako motýlek. Zbytečně důležitej remake. Casting sliboval hodně, chyběla mi nadsázka a asi i krev.

• 21.2.2021  21:37
    Kukačky - Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2021)

Tady se od začátku tančí na tenkém ledě. Herecké výkony jsou o momentech. Za mě vévodí Kostka a Remundová, Dancingerová a Čapka.

• 10.1.2021  16:33

Real Shit. Navíc parádní filmařina, i když krátká.

• 10.1.2021  16:10
    Czarne lusterko - 1% (E04) (epizoda) (2018)

Naléhavé. Konspirační. Kontroverzní. Apelující, ale tlačí na pilu. Twist trapný.

• 4.1.2021  23:03
    Joker (2019)

Znepokojivé. Jak moc je antihrdina ze všech nejatihrdinovějších v tomto filmu lidský ve své nelidskosti. Nikdo nikdy neměl dúvod Jokerovi dávat origin. Stalo se tak. Díky všem a všemu. Důležité dílo, které spojuje trend super hrdinským filmů s opravdový filmovým zážitkem. Monument na úrovni Taxikáře, Mechanika...... Silné, nejsilnější. Todd to zvládnul, překvapil, překonal.

• 7.12.2020  23:21

Vyvrcholení třetí série už v její půlce? Absolutně výtečně doladěný způsob jak ty dva dostat zase ke společnému dialogu, tak aby to nebylo už fádní.

• 2.12.2020  22:42

V tomto dílu bylo úplně všechno. Fouly vs Axel. Fouly vs Chuck. Chuck vs Axel. Doutník s taťkou a dost příznační FUCK UP.

• 2.12.2020  01:04

Po výtečném dílu, přišel takový výklus. Hodně na volnoběh, ale se spoustou zajímavých dialogů a vyústění. Charlie je pro mě opravdu tahoun druhý série. Nahoru dolů.

• 1.12.2020  01:27

Pokaždé když se Chuck a Axel potkají je to pět hvězd a nevadí, že je to jen pár vteřin. Druhá série zvyšuje na obrátkách.

• 29.11.2020  15:32

TVL. Starej dobrej Kvejtýn. Gauneři v kovbovskej kloboukách jsou brilantní ukázka mistrovského řemesla. Samozřejmě ve spoustu detailech by se dal scénář i scénografie strhat, ale ta poslední hodinka tomu tak nějak dává zapomenout. /plnej závěr sice patetickej, ale vhodnej.

• 16.11.2020  13:32

Na oko. Bohužel forma překryla obsah. Vím, že forma "pantomimické" epizody, je i od tvůrců jasné předkládána jako výplň nezáživného obsahové děje, ale na mě to dojem neudělalo. Né tak jako podobně koncepčně laděný šestý díl předchozí série, který byl zas jakoby na jeden záběr. Navíc Elliotův záměr při honičce na sebe odvést veškerou pozornost, mi u tak geniální a introvertní osobnosti, přijde absolutní blbost.

• 16.10.2020  22:43

Laťka nastavena. Jsem nadmíru překvapen, jak během jedné epizody dokázali tvůrci nastavit zrcadlo a vystavět celkem přehlednou ukázku současné akční quality tv. Prequell Banshee?

• 16.10.2020  21:50

Fascinující. Výprava, kostýmu, kamera i režie. Takový německý seriálový Titanic. Celá ta meziválečná frustrace je uhrančivá. Ale samotná zápletka a osudy některých postav jsou mi celkem ukradené, navíc mi ve své podstatě přijdou strašně typizované a šablonovité.

• 10.10.2020  22:49
    Kvíz (TV seriál) (2020)

Ech ech. Skvost.

• 23.9.2020  17:36

Tohle je bizárek i na Doom Patrol. Nic tu nedává smysl jakoby na první dobrou. Všechno podivný a v důsledcích naprosto banální. Uvidíme jak to utáhnou. Za mě tohle zlomová epizoda, která zbytek série nejspíš potáhne na dno.

• 14.9.2020  22:38
    Frčíme (2020)

Konečně někdo rozbil ten biblickej blábol o Kainovi. Starší sourozenec je v očích toho mladšího moula, ale to jen v případech, že o vás staral a měl za vás zodpovědnost. Průběhem vlastně obyčejný dobrodružně rodinný film v kulisák fantasy světa. Emoční rovina je tentokrát docela konkrétní. U COCO brečí na konci každý, tady asi jen ti co brečí vždycky a ti kterých se námět týká.

• 14.9.2020  08:32

O poznání komornější a podstatně víc dotažené.

• 5.9.2020  23:58
    Rodiče (TV seriál) (2020)

Není důvod si myslet, že pokud budete jednou rodiče, váš život bude jiný než ústřední dvojice. Jen takovej bejvák mít nejspíš nebudete.

• 23.8.2020  23:24

V podstatě velmi rychle plynoucí a dramaturgicky zvládnuté policejní drama z zuboženého New Orleans. Ve spoustě detailech fakt příjemná televizní zábava. Jen ty zbytečné klišé jako usmíření černošských kámošek a hlášky policajtů při předávání si zkorumpovaných kolegů.

• 21.8.2020  20:35

Je to jako obsah halucinačního koma. Jednoduchý příběh s jasným poselstvím. Zachránit svět skřítků před autonomním tyranstvím.

• 6.8.2020  23:04

Překvapivě blízko původní trilogii. Nejlepší ze všech nových Star Wars od epizody I. Místy naivní jak 18 letý politik, ale totálně koukatelný a plný všeho, čím má být film ze světa Star Wars plný.

• 3.8.2020  14:30
    Le Mans '66 (2019)

Všechnu tu funguje. Nevnímám tento snímek jako zábavu, ale věnec na krk přátelství a práci Shelbyho a Milese. Damon s Balem naprosto definitivní. především závěr filmu mě přesvědčil na plnou palbu. Vkusný, přesto v duchu celého příběhu a stylu.

• 1.8.2020  00:48

Jak si vytřít prdel s klasickými gangsterkama a nebejt trapnej. Jednorázová pusinka. Jak z hovna uplíct bitch. Pointu jsem věděl od začátku, o to víc mě to bavilo.

• 28.7.2020  16:53

Neuvěřitelné, mě ta čtyřka přijde snad nejlepší ze všech. opět je tam spousta symboliky, nových námětů a hrdinů, spousta vedlejších zápletek, které neotravují, jen se dokonale doplňují. Nechápu, vypadá to jako by tvůrci měli v plánu tuhle čtyřku.

• 26.7.2020  17:34

Tohle je spiderman 21. století. Nic víc, nic míň.

• 20.7.2020  19:15

Ten závěr až na pointu mě zklamal. Jinak film je to vskutku koukatelný i přes tu neúctihodnou délku.

• 4.7.2020  12:32
    Za zdí zahrady (TV seriál) (2014)

Erben lyrikou, Trnka atmosférou a charakter hlavních postav Bolek a Lolek, jinak Adventure Time.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27