Jackass 3.5 (2011)

Jinak než 5/5 to hodnotit nelze od samého začátku jsem se bavil a i když je to přídavek dá se to brát jako plnohodnotný film.Chlapci od Jackass se překonali.

Princ a pruďas (2011)

Je to sice něco jiného než jsem čekal ale jinak jsem se bavil.Obsazení výborné a situace ve kterých se nacházeli mi občas přišli povědomé ale jinak nádhera víc si přát nemůžu

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Stylová,pohodová komedie s trochu netradičním příběhem a málo předvídatelným koncem (alespon pro mě).I přes některé mouchy mě to pobavilo a možná bych uvítal pokračování.

Sága o Biornovi (2011)

Samozřejmě musím dát 5/5. Už jenom kvůli tomu že je to bakalářská práce několika studentů.Přiblžině 7 minutoví snímek který rozhodně okouzlí jak zpracováním tak i humorem

Zelený sršeň (2011)

Akční krimi, které dokáže člověka pobavit ano co víc si přát.Dalo by se to nazvat jako směsice Kick-ass a Ironmana přičemž převažuje ten Ironman.Rozhodně by bodlo pokračování, které určitě příjde protože je ještě mnoho věcí, které mi tam chybí.Ale jinak skvělá podívaná.

Strážci - Watchmen (2009)

Třetí film od Snydera, který jsem viděl a ano jsem nad míru spokojen. Zprvu jsem ani moc nevěděl co od toho mám čekat ale ve výsledné fázi mě to překvapilo.Samozřejmě jsem očekával vizuální show které, se mi dostalo opravdu hodně .Dá se nad tím zamyslet a tím myslím konec.Protože tohle není jen tak nějaký zfilmovaný komix.Proto 5/5

A-Team: Poslední mise (2010)

Čekal jsem od toho víc ale rozhodně to nebylo tak špatné,herecké obsazení je rozhodně výborné.Srší to hůmorem což zkrášlí ty chytré Hannibalovi plány a šílené Murdockovy hlášky

District 9 (2009)

Nádherné zpracování nádherná zápletka.Zprvu to vypadalo nudně asi takových 5 minut ale něco mě u toho udrželo a rozhodně jsem nelitoval.Směsice dokumentu,dramatu a nakonec i akčního filmu se docela povedla.Nejlepší je že si můžete klást celou dobu otázku Co Kdyby?Protože tohle není tradiční sci-fi.Ikkdyž mě trochu překvapila demence vojáků ,kteří velice snadno umírali.

Metalocalypse (2006) (seriál)

Tohle je Brutální.Všechno skouknuté,a jo je to brutální od chytlavých písniček jako Coffee jingle nebo Go into the water což je metal pro ryby a několik lidí co tu nahrávku slyšeli zemřeli když se snažily jít do vody,žít tam, dýchat tam (samozřejmě v seriálu).Je to pecka a to všechno obohacuje Murderface a hlavně jeho hlas nebo hlášky a k tomu DR.Rockso.Který by si určitě zasloužil spin-off.I DO CCCCCCOCAINEEEEE!!!!!!!!!!

Defendor (2009)

Velice ale velice zajímavý pohled na superhrdinu.Čekal jsem něco ve stylu Spidermana avšak to co se mi dostalo mě mile překvapilo.Arthur Poppington (hlavní hrdina) je trochu zpomalený nemá žádné super schopnosti , není ničím výjmečný ale přes večer pomáhá jako maskovaný hrdina lidem ikdyž občas dostane nakládačku.Woody Harrelson se do hlavní role výborně hodil.Nedá se toho už moct dodat , jsem spokojen.