Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Třetí a zárověn poslední díl této serie to zakončil tak jak měl od nejmonstroznější bitvy o Minas Tirith po bitvu u Černé brány.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Druhý díl teto serie nemohl dopadnou lépe , masivní bitva o Hlemův žleb byla prostě boží.Dobytí Železného pasu Enty to bylo uchvatné.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Série Pána prstenu je prostě unikát.Od Tolkiena jsem četl 5 knih.Mezi ně samozřejmě patří trilogie.Tahle ta(filmová) se povedla.Jsem rád že to dostal zrovna Peter Jackson.Obsazení herců je výborné masky a všechno přesně to co jsem čekal.

Slipknot: Disasterpieces (2002) (koncert)

Zatím nejlepší vystoupení této maskované enigmy které jsme mohli vidě druhé je podle mě Belfort..

Jackass 3 (2010)

Pravda je že Jackass 3D má jisté věci které jsme už mohli vidět ale jsou zdokonaleny.Pravda občas mi tam chybí to AAaaa!!!!!! vytáhně te mě ven rychle a všicni se jen smějou a nic nedělají.Tady to ovšem je AAaa!!! vytáhněte mě ven a všichni se hned starají. Ale věci jako Hovnodráha, Helicockter a Oblek spoceného muže prostě musíte vidět.Skvěle udělaná práce akorát doufám že do příštího dílu zde bude víc šílených věcí.

2012: Soudný den (2008) odpad!

Nuda,nuda a ještě jednou nuda stačila mi půl hodina tohoto filmu.Je mi zle z toho kolik věcí se dá zkazit.Tady se zkazilo všechno co mohlo.

Robin Hood (2010)

Ridley Scott se opět vrací do minuilosti aby oživil legendu Robina Longstrida teda Robina Hooda.Vracíme se tedy ještě do chvíle než se z něj stal ten Robin Hood jakého známe tedy zbojník. Film se povedl splnil všechny mé očekávání až na absenci větších bitev které jsem mohl vidět například v Království nebeském.I přesto pěkně udělaný příběh i hudební doprovod Ridley Scott nezklamal.

Soudný den (2008)

Díky sexy představitelky hlavní hrdinky (Rhona Mitra).Film dostal ty správné grády pravda mě osobně tomu něco chybělo ale podívat se do psycho-kanibalistické společnosti,do středověké společnosti a zpátky do zkomírajícího Londýna to stojí za to.Neil Marshall po svém triumfu s Pádem do tmy ukazuje další stránku svých schopností nestačí než poděkovat.

Bitch Slap (2009)

Prsa,prsa,prsa,zadek,prsa,mis mokré tričko,prsa,prsa,vášniví lesbický sex,prsa,zadek aneb tři lesbičky v poušti co hledají poklad.Vážně k tomuhle filmu se toho víc říct nedá , nejlépe to vystihl Isherwood cituji:Nejnadrženějších 100 minut roku v taktovce tří nadpozemských samic a režiséra s mozkem v koulích a libidem mimo tabulky.Tohle mě vážně dostalo.Abych se přiznal dělalo mi potíže hledět na příběh filmu a proč se dozvíte v úvodu komentáře.

Dům v růžích (2002) (seriál)

Pokud se chystáte podívat na Dům v růžích doporučuju se podívat na všechny díly.Protože ty 4 hodiny si stojí za to udělat.Ta filmová atmosféra je prostě úžasná.Víc se nedá dodat.