Krvavý diamant (2006)

Tenhle film se rozhodně nesmírně povedl. Akční dokumentární drama. Tenhle film se může pyšnit hlavně hlavním hrdinou , kterého ztvárnil Leonardo DiCaprio.Není jako ostatní v podobných filmech.Vždy jsou 2 typy hlavních postav a to:Hodný... a zlý co se po čase změní na hodného.U tohohle se to nádherně střídalo.Což právě umocňovalo reálnost už tak dost reálného příběhu.

Metal & metalisté (2005)

Pro metalisty jednoznačne povinnost se podívat .Pro ty co metal moc neznají a myslí si že je to zábava jen pár zvrhlých bláznů at se podívají snad pochopí, že to má hloubku, že to není jenom o tvrdé hudbě ale i lidech co ji poslouchají.Zde se ale spíše podíváme na různé styly hudby a kapely, které ji hrají.

Noční show Davida Lettermana (1993) (pořad)

Na AXN jsem to občas sledoval, když jsem měl čas a pokaždé jsem se skvěle bavil kam se na Lettermana hrabou ti naši.Občas příjde možná trapná chvíle jak z Lettermanovi strany tak ze strany hosta ale to vše přebíjí výtečně zorganizovaná show ve, které se občas dovíme něco nového o hercích a jejich chystaných filmech.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Vtipný seriál ve, kterém objasníme různé někdy i šílené mýty,.. kdo má rád jenom trochu vědu a šílené přístroje a pokusy například ( chodit po vodě) .Je pro něj nutnost se podívat.

Špinavé práce (2005) (pořad)

Naučný dokumentární seriál který ukazuje nejen špinavé práce ale i jiné.Se skvělým Mikem Rowem a jeho hláškami.

Dětská hra 3 (1991)

Tohle mě vážně zničilo. Po dvojce jsem čekal že se to polepší ale ne nepolepšilo ba naopak zhoršilo

Dětská hra 2 (1990)

Jednička byla vážně výborná ale dvojka je hrozná.Věřím, že kdyby to dělal Tom Holland dopadlo by to mnohem lepé.Takhle se pokračování nedělá.

Dětská hra (1988)

Bohužel, jsem moc mladý proto se mi to těžce hodnotí.Před 25 lety bych se možná i bál.Ted jsem se spíše bavil.Já to mám zařazené jako Horor / Thriller/ Komedie.Ale i tak je to tvůrčí a nápadité koho by mohlo napadnout že by panenka mohle být zabíják.Ke konci zapomenete že je posedlá vrahem.Já jsem se náramně bavil (tedy v míře jak to jde jen u hororu).

Kazatel (2011)

Stewart si opět hraje s bibli nápad to není špatný ale prostě to nedokáže využít. Rozhodně to je zajímavý pohled. Přišlo mi to jako ve středověku kde všichni byly odkázání na církev , která když něco řekla tak se to musí uposlechnout.Proto mi bylo jasné že se proti tomu někdo vzbouří, tedy náš hrdina.Ale pak to jde z kopce.Začátek mi přišel slibný doufal jsem ale marně.3/5 s bídou.

Neznámý (2011)

Skvělý Liam Neeson moje hodnocení vytáhl o bod výše jinak by mi to přišlo spíše jako průměrné.Nenudil jsem se ale zároven ani nebavil něco tomu chybělo ,...to co tyhle druhy filmů mají mýt,.. to co vás drží napnutého až do konce ,..tady jsem byl napnutý pouze na začátku konec pro mne byl lechce předvídatelný.Ale i tak se stojí na to podívat.