Ledové království (2013)

Je to zábava. Pěkně napsané. Smál jsem se viz. sněhulák Olaf. Hezké písničky, animace.

Noční lovec (2018)

U mě spokojenost a to celkem dost velká. Pěkný zvrat... Solidní krimoška se super-zaklínačem či polobohem :-D Ve svetru a fousy, ale santu tady nehraje! :-) Brendan Fletcher je zvěrstvo :-)

Black and Blue (2019)

Ano, je to ohrané, je to předvídatelné, ale taky je to zábavně pojaté. Nesrovnávám s podobným, i když se to nabízí, hodnotím, to co vidím. Byl jsem zvědavý, ale nechtěl jsem být namlsaný, abych nebyl nakonec zklamaný. Naomie Harris zvládá táhnout s Tyresem Gibsonem, Frank Grillo opět předvádí, to co po něm všichni chceme - drsného týpka :-)

Manželská historie (2019)

Pěkný film o rozvodu. Zní to blbě? Přesvědčte se, že i když někdy to, co na první pohled vypadá jako totální katastrofa, nemusí dopadnou selháním. Scarlett Johansson, Adam Driver, Laura Dern + drsný Ray Liotta :-D Netflix válí! :-)

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Zatímco první díl byl temnějším budovaným počinem, díl druhý se snaží navázat, ale jde úplně jinou cestou a to nemyslím být originálním ale spíše klišé filmem. No a co? Bavil jsem se? - ANO! Tak nevidím důvod, proč bych měl potápět loď? :-) O trochu slabší, ale pořád hodně kvalitní ( Aspoň pro mě ) :-)

Zloba - Královna černé magie (2014)

Kvalitní Disneyovka, od které jsem čekal málo a dostal hodně. Zábavná dobrodružná fantasy AJ Zlobou :-)

Klaus (2019)

Klaus po španělsku aneb jak je důležité odeslat a doručit naději ve špíně nekonečného boje dvou klanů. Smál jsem se, dojalo mě to a opět za to může Netflix :-)

Dva papežové (2019)

Jedním slovem LUXUSNETFLIX. Anthony Hopkins ( Ger ) Jonathan Pryce ( Arg ) = 1:0 :-D Fernando Meirelles nám je krásně představí, pohraje si se žánry a servíruje nám něco mimořádného. 125 minut uteklo jako voda a já měl chuť podívat se na to znovu a to moc filmy o církvi nemusím.

Dokonalost (2018)

Moc se mi do tohoto úchylně ujeté dokonalosti nechtělo, ale nakonec jsem tomu dal šanci a nakonec jasně - je to zvrácenost! Hovno, ruka, porno, krev :-D Bavil jsem se dokonale, Netflix zase zabodoval. Pointa je sice trošku přetažená, ale je stejně nechutná jako tento film :-) V dobrém slova smyslu :-) Nic pro slabé - uplakané povahy, které nerady experimentují jako ty dvě lesbičky :-)

Le Mans '66 (2019)

Viděno v kině a vychutnáno tak jak se patří. Na závěr roku nebo spíše na jeho začátku si z něj odnáším kvalitní rychlou zábavnou drama komedii. Samozřejmě znalci, či vyznavači aut apod docení ještě více. Ken Miles (Christian Bale) + Carroll Shelby (Matt Damon) parádní herecké výkony. James Mangold u mě vždycky byl a doufám ještě dlouho bude záruka kvalitní filmařiny. Oba palce nahoru!! :-)