Počátek (2010)

Průměrný film, námět je opravdu zajímavý, ale chtělo by to méně logických chyb a když bych si mohla tímto způsobem tvořit sny, propustila bych tedy větší uzdu své fantazii. Příběh byl poměrně nezáživný, chtělo by to větší hloubku, alespoň že tam hrál DiCaprio a ten měl nějaký příběh, i když protáhlé dialogy s jeho manželkou byli docela nudné, místo těch řečí tam raději mohli dát nějakou dobrou akční scénu.

Sammyho dobrodružství 3D (2010)

Pěkná pohádka která je spíše pro menší, ale nenudila jsem se ani já. 3D provedení bylo opravdu dobré.

Upíří deníky (2009) (seriál)

První dvě série jsou skvělé, třetí a čtvrtá série ujde, ale dalšími díly to úplně zkazili. Pořád někdo umírá a pak zase ožije a už je to dost nudné.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Jeden z mála seriálů u kterého jsou poslední série pořád super, nejspíš jediný u kterého je poslední série snad i nejlepší.

Iron Man 2 (2010)

Myslím, že stačilo vidět jedničku, tenhle díl už mě tolik nezaujal. Hodinu a 20 minut jsem se nudila, jenom se mluvilo, mluvilo a nic se nedělo. Posledních 40 minut už bylo lepších, akčních .. Btw: u Iron Mana je opravdu o hodně lepší originál než dabing..

Dorian Gray (2009) odpad!

Četla jsem knihu, která byla celkem dlouhá. Mnoho stránek, hodně zdlouhavých vět a souvětí, frází, spousta filozofie, spousta zbytečných slov... Ale i přesto jsem tu knihu dočetla. Za to tenhle film, který byl kratší než kniha, na ten se nedalo dokoukat do konce, jinak bych asi umřela nudou.

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Jako malá jsem pořád četla komiksy, takže jsem se musela podívat. Příběh celkem šel, ale spíš než jako zdlouhavá a zamotaná pohádka, mi to přišlo jako reklama na Pribináčka a na Chupa Chups. Což asi nejsem jediná. Animace nic moc. Dabing se mi taky nelíbí. No, i dětem bych raději pustila něco jiného. Česká kinematografie na tom není zrovna nejlíp a tak dávám přednost americkým animákům.

Bídníci (2012)

Román od Victora Huga, který je opravdu zajímavý a poutavý. Skvělé herecké obsazení. Jackman, Crowe, Hathaway.. V muzikálovém podání krásné písně, většina písní byla moc hezká, dojemná až sentimentální. Mně se hlavně líbili H. B. Carter a S. B. Cohen, jejichž scény byly opravdu zábavné a vtipné. Naopak se mi nelíbilo, že tam nebylo ani trochu mluveného slova a že zpívali i když řekli pár slov a nebyla to píseň, A také mě odradilo, že film byl celkově až moc dlouhý, chvílemi nudný.

Zelený sršeň (2011)

Pokud máte rádi bláznivé komedie ve stylu Kick Ass, určitě by jste se měli podívat na tento film. Pohodová komedie s trochou krimi, sci-fi a dobrými, vtipnými akčními scénami. Celkem zajímavá dvojice hlavních postav. A Cameron Diaz jako plus. Možná pár přehnaných scén, ale kdo má rád takové komedie, určitě mu to vadit nebude.

Jak vycvičit draka (2010)

Pěkná pohádka pro mladší i starší diváky. Podle mého názoru to není žádné klišé, ale originální a vtipný příběh o Vikinzích a krásných dracích, se skvělou animací. Nuda u tohoto animáku opravdu nehrozí, je to podle mě jeden z nejlepších animovaných filmů.