• Pohádka

Bratři (2009)

Hodně silné, hodně dobré. A Tobeyho jsem se na konci fakt bála

Královna Viktorie (2009)

Mám sice ráda historické filmy, ale tady o historii nemůže být řeč... Strašně mi vadilo, jak to bylo nereálné a na hony vzdálené od pravdy. Taková pěkná pohádka, no.

96 hodin (2008)

Nezranitelný Liam Neeson v hlavní roli krimi

12 opic (1995)

Na to, že to byl můj neoblíbený žánr sci-fi doopravdy chválím. Ale přiznávám, že se asi na to budu muset podívat ještě jednou, aby mi všechno docvaklo :)

Batman se vrací (1992)

Jeden z posledních filmů, které jsem od Burtona dosud neviděla (ještě chybí Mars útočí) a musím říct, že ačkoliv tenhle film nebyl moc o Batmanovi, tak se mi líbil víc než díl předchozí.

Halloween (1978)

Za to, že jsem se pekelně bála, i když to zas tak strašidelné nebylo a za to, že ta hudba je prostě dokonalá.

Madisonské mosty (1995)

Nebýt toho konce, tak bych dala asi i horší hodnocení. Ale to je právě to, Eastwood umí natočit film tak, že ten konec ve vás nechá moc pěkný pocit. Mám jeho filmy prostě ráda.

Magnolia (1999)

Nemůžu jinak, tento film mě tak strašně nudill, že jsem měla co dělat, abych ho po asi 10ti minutách nevypla. Americký film, kde se jen sprostě nadává a o ničem to není.

Alenka v říši divů (2010)

Alenku v říši divů nemám od malička ráda a Burtona už hodně dávno považuji za svého nejmilejšího režiséra. Jeho zpracování Alenky ve mně zanechalo jen pocity nadšení, radosti a když jsem odcházela z kina, tak jsem věděla, že tohle chci vidět ještě jednou a nejlépe hned! Bílá královna, Srdcová baba, Březňák, Alenka, dvojčata, Šklíííííba a hlavně Kloboučník - to nemělo chybu. Není nad to, když se u jedonoho filmu sejde Burton, Elfman a Depp - a pro mě nadešel den Nádherňajs :-)) A chci se naučit futrovák :-) Ps: HUČKAŘ FIXLUJE!!! UTNOUT HLAVU!!! :))