Fantastická čtyřka (2005)

Skvělá popcornovka. Nic víc nic méně. Rozhodně stravitelnější než Daredevil nebo nedejbože Elektra. 70/100 ****

Elektra (2005)

Opravdu nudných 95 minut. Na akční film od Marvelu tam té akce moc nebylo, zato vykecávání bylo požehnaně. A když se porovnají bojové scény se Spidermanem ... Byť ten měl tak pětkrát větší budget. Pokud chcete nějak naprosto zbytečně zabít hodinu a půl plně doporučuji právě tenhle film! 40/100 **

Spider-Man 2 (2004)

Lepší po technické stránce, lehce horší v tom ostatním. Ale proti následujícím "kvalitkám" od Marvelu je to ještě naprosto skvělá zábava. 80/100 ****

Hulk (2003)

Na Hulka jsem byl hodně zvědaví. Nakonec si asi odnáším spíše zklamání. První část se hodně vlekla a u některých scén jsem kroutil hlavou (Hulk a jeho přežití pádu ze stratosféry) a to vím, že se jedná o Sci-Fi. Druhá polovina filmu hodně zachraňuje. Příběh o něco lepší než u Daredevila, ale soundtrackem u mě vyhrává právě Daredevil. 60/100 ***

X-Men 2 (2003)

Nebývá podmínkou, aby byli pokračování lepší než původní film. X Men 2 je jednou z výjimek. Vývoj postav, plno akce, skvělá zábava. Upřímně jsem moc nečekal, že mě X Men zaujme, ale opak je pravdou! 86/100 ****

Daredevil (2003)

Když je samotný soundtrack filmu lepší než děj. Daredevil šel určitě zpracovat lépe. Bulleseye rozhodně nejlepší postavou filmu. 65/100 ***

Spider-Man (2002)

První film od Marvelu, který jsem viděl. Já tedy Pavoučího muže už znal díky hře na PS1, takže to pro mě nebylo nic nového, leč jsem se divil, proč tam chybí různí padouši jako třeba Venom. Po patnácti letech můžu říct, že je to stále solidní zábava, byť CGI za tu dobu urazila obrovský krok vpřed. 75/100 ****

X-Men (2000)

Pokud nepočítám Blade a pár dalších neslavných pokusů, tak první film od Marvelu. A vůbec ne špatný! 78/100 ****

Kdo přežije - Návrat hvězd (2004) (série)

Komentář bude obsahovat spoilery! Podařená série, Kdo přežije ve které se vrátili vítězové a další populární osobnosti této hry. Po rychlé likvidaci předchozích vítězů začal teprve ten správný boj. Pro mě byl překvapením kola Tom u něhož bych nečekal, že se dostane tak daleko. Rob hrál jako obvykle svou hru mistrovsky a dostal se až do finále, kdyby nad jeho síly jeho budoucí manželka. Hráč kola: Rob Oblíbenci: Rob, Ruppert, Ethan 80/100 ****

Simpsonovi - Série 24 (2012) (série)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů dvacáté čtvrté série 65% ***. O proti předchozí sérii nepatrné zlepšení, ale to nic nemění na tom, že tyto série sleduji už jen z povinnosti. Většina dílů nezajímavá s omletými zápletkami a humor bližší Griffinovým než původním Simpsonům. Díl série - Sága o Carlovi.