Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Pocity mám podobné jako z dílu Futurama a jedno chapadlo. Navíc konec mi přišel dost uspěchaný. Teď už mi zbývá jen Futurama: Fialový trpaslík. Jsem docela zvědavý kde se kvalitativně zařadí - 1. Futurama Benderovo parádní terno, 2-3 Milion a jedno chapadlo a Benderova hra. 65/100 ***

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Druhé filmové pokračování Futuramy začalo slušně, ale přišlo, že by každá jedna epizoda šla kvalitou dolů. Taky jsem byl docela zklamán z konečného rozuzlení příběhu. Určitě slabší než Benderovo parádní terno. 65/100 ***

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

S odřenými ušima plných *****- Mám takovou obavu, že zbylé Futurama filmy už tak vysokého hodnocení nedosáhnou. 81/100

Futurama - Série 4 (2002) (série)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů 2. série - 84/100. Nejlepší epizody - O původu Leely, Čtyři rakety a pes *****

Nebezpečná rychlost (1994)

Film je to bezpochyby zábavný. A vím, že když koukám na akční film měl bych při nejrůznějších momentech přivřít oko nad tím jak nereálná zrovna proběhlá událost je. O tom ten žánr je. Jenže tenhle film je ji plný. Nad některými situacemi jsem skutečně kroutil hlavou - viz létající autobus nebo vykolejení metra. Tahle klasika 90. let mě zkrátka tolik neoslovila 60/100 ***

Futurama - Série 3 (2001) (série)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů 2. série - 83/100. Nejlepší epizody - Víc štěstí než, než rozumu, Vyhnání z Frye, Tucet sirotků *****

Futurama - Série 2 (1999) (série)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů 2. série - 80/100. Nejlepší epizody - První společné V.V. ce, Zamilovaný korýš ****

Futurama - Série 1 (1999) (série)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů 1. série - 84/100. Nejlepší epizody - Vesmírný Pilot 3000, Zkáza TItaniku. *****

Letecké katastrofy - Série 4 (2007) (série)

Průměrné hodnocení 4. série - 77%. Nejlepší epizody: Smrtící mrak, Panika nad Pacifikem ****