Letecké katastrofy - Série 3 (2005) (série)

Průměrné hodnocení 3. série 80,5%. Nejlepší epizody: Únos na Indickým Oceánem a Rvačka v pilotní kabině ****

Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story (2020)

Dokument provázející nástupem Skateboardingu do mainstreamového povědomí, jeho vzestupy a pády a nakonec i to jaký měl Tony Hawk's Pro Skater dopad nejen pro samotné hlavní postavy, ale třeba i pro kapely, jejichž soundtrack ve hře zazněl. Plusovým bodem budiž, že se nebáli zmínit i to, že po několika velice úspěšných pokračováních přišel postupný pád celé značky a že se na trhu objevily lepší alternativy. 75/100 ****

Pán tygrů (2020) (seriál)

Takhle bizardní dokument jsem vskutku ještě neviděl. V průběhu první série se objeví asi deset hlavních postav a ani jedna není nijak sympatická a chov (či ochranu) velkých šelem dělá pouze za účelem zisku.Až si říkám jaké možné šílenosti se ještě ve Spojených státech odehrávají. 75/100

Dycky Sunderland (2018) (seriál)

Co do provedení mi dokument hodně připomíná Drive to Survive. Sunderland teď rozhodně nezažívá nejúspěšnější období a je to vidět. I když kratší, druhá série mě bavila o něco více a vzhledem k současnému umístění týmu v tabulce a situaci jako takové se těším i na sérii třetí, pokud nějaká bude. Na druhou stranu pokud jde o současné fotbalové dokumentární seriály, tak u mě stále vede Totální sezóna od Slavie. 1. série 75/100 **** 2. série 80/100 ****

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

1. série 70/100 ****. 2. série 80/100 **** 3. série 85/100 ***** 4. série 80/100 **** 5. série 85/100 ***** 6. série 75/100 ****

Letecké katastrofy - Série 2 (2005) (série)

Průměrné hodnocení 2. série: 82% ****. Nejlepší epizody: Muž, který přežil vlastní smrt a Když na palubu vstoupí teroristé.

Letecké katastrofy - Série 1 (2003) (série)

Průměrné hodnocení 1. série: 80% ****. Nejlepší epizoda: Když se za letu otevřou dveře

Odložené případy - Série 7 (2009) (série)

Průměrné hodnocení 7. série - 72% ****. Nejlepší díly: Bunny na útěku, Vzplanutí, Rána.

Odložené případy - Série 6 (2008) (série)

Průměrné hodnocení 6. série - 72,5% ****. Nejlepší díly: Jeden malý krůček pro lidstvo, Loterijní horečka, Kartáčník a poslední dvoj epizoda