Devítky (2007)

Film, nad kterým přemýšlíte během, a i po jeho skončení. Hodně originální a chytrý příběh se skvělým koncem. Skvěle natočeno, přehledné, samozřejmě dívák by měl dávat u filmu pozor a pokud možno co nejméně ho přerušovat. Skvělí herci, Reynolds se mi tady jako herec hodně líbil, v jiných filmech mě nijak zvlášť nedostával, ale tady se předvedl hoch. Soundtrack je výborný. Konec..."the best of all possible worlds." ...

Partička (2009) (pořad)

V porovnání s naší českou Partičkou je to jako nebe a dudy. Samozřejmě s dřívějšimi legendárními baviči jako byl Menšík, Holzman, Kaiser a další to nemá nic společného. Hodnotím to pouze podle téhle doby a co nám teď co se týče humoru nabízí. Nicméně týká se to jenom Česka a Slovenska, protože kdybych měla jít za hranice, tak třeba vedle takových Whose line to ani neleželo.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Zvláštní ....čekala jsem, že se mi to nebude až tak líbit.... 1.série - Super. Utíkalo to, nenudilo, byly tam místa, které pobavily. Vývoj postavy Scofielda se mi dosti líbil. O jeho myšlení ani nemluvím. Problém je v tom, že když jsem si postupně na jeho myšlení zvykla, tak jsem už pak předem předvídala co bude dělat, co ho napadne. Např.: Haywire a jeho pamatování mapy.(předpokládám, že ti co seriál viděli, ví o čem mluvím). A celkově tahle série byla svým způsobem taková pohodovější oproti 2.série - u které šlo spíše o napětí. Postava Bellicka mě hrozně provokovala, ale zároveň i docela bavila. Výstupy psychicky narušeného Haywira byly awesome, jeho útěk prostě neměl chybu. Takový kontrast oproti zbytku uprchlíků tuhle sérii opravdu vylepšil. 3.série - Oh God! Vedro jak sviňa, ze všech leje, ale Scofield má stále mikinu. U téhle série jsem si furt nebyla jistá jestli se mi líbí nebo ne. Bylo už to tak trochu sci-fi. Scofield byl v dalším vězení, bylo to dost předvídatelné, místy mluvil jako Batman a byl tak trochu MacGyver, ale jeho IQ mě dostávalo. Bellick byl tak trochu Chuck Norris, než se dostal do vězení, kde byl takový poor thing a záškvara, která nenudila. 4.série - Nebudu se moc vyjadřovat. Byla už HODNĚ zbytečná a akorát to kazilo celkový dojem ze seriálu. Nicméně v celém sériálu měla každá z postav svoje chvilky, kterýmy se zapsali do mé paměti. A pak je tu něco co nemůžu nějak popsat, protože ani nvm co přesně to je, ale něčím mě tenhle seriál dostal a jen tak na něho nezapomenu. ULTRADÉMONSKY HUSTĚ A DRSNĚ A KRUTOPŘÍSNĚ mě uchvacola postava T-Baga. Robert Knepper je PAN herec. T-Bag byl vrchol celého seriálu. Vzbuzoval ve mě snad všechny emoce. Jako zaměstnanec mě neskutečně bavil. Nelituju, že jsem se rozhodla na to podívat.

Odvážní (2011)

Tohle bylo přehnané. Teda aspoň na mě to tak působilo vzhledem k tomu jaký jsem ateista.

Sejmi je všechny (2007)

Hned v prvních minutách mi bylo jasné, že to bude postrádat logiku. Nevadilo mi to, protože jsem si byla v prvních minutách jistá taky tím, že o černý humor nebude nouze. Pan Mrkvička!!...

Repo Men (2010)

Jeden by nevěřil jak sexy může působit drastická scéna ke konci filmu. Samozřejmě jenom kvůli tomu ty čtyři hvězdy nejsou. Nepodceňujte tenhle film, ikdyž se vám bude zdát, že víte i to, kdo kdy půjde čůrat.

Odvlečen (2007)

/Máme přísloví " Každé ráno bij svou ženu. Jestli ty nevíš proč, tak ona ano." /