HappySmile

HappySmile

Česko

1 6 11 16 18 19 20 21 následující >>
    • 18.11.2008  23:09

Dost podprůměrná americká komedie. To co tvůrci asi považovali za vtipné, tak já teda vůbec... Dívat se na to dalo, ale znovu už to teda vidět nemusím.

• 18.11.2008  23:08

Tenhle film mě úplně dostal. Nářez plný černého humoru nebo možná spíš parodie na akčňáky, až na to, že na rozdíl od různých "___ Movie" se tenhle tváří, že to myslí naprosto vážně a že o žádnou srandu vůbec nejde. Právě proto opravdu skvělá a nezapomenutelná komedie!

• 18.11.2008  23:07

Tenhle film byl tak nudnej, že už si vůbec nepamatuju, o čem vlastně byl.

• 18.11.2008  23:07

Naprosto uhozené scény, až si člověk ťuká na hlavu. Tady useknout hlavu, tady přejet saněmi, jo jo, Satan, ehm teda Santa, se se zlobivými "dětmi" nepáře.

• 18.11.2008  23:06

Tak na tenhle film jsem se opravdu dlouho těšila a rozhodně mě nezklamal! Jako obvykle nabytý akčními honičkami a humorem - akce střídala vtip, vtip akci, prostě jedna velká jízda od začátku až do konce. Jedniné, co musím trochu vytknout (možný SPOILER), je létající talíř na konci, přece jenom Indy a ufouni, to nejde moc dohromady... ale když zapomenu na těch pár vteřin, skvělý film, opravdu!

• 18.11.2008  23:06

Nevím, jestli je to plus nebo spíš mínus, ale původní seriál, který byl tomuto filmu předlohou, jsem nikdy neviděla. Takže jako nezaujatý divák, který šel na tenhle film do kina díky velké reklamní kampani, která kolem něho byla (i když nemám moc ráda hlavní herečku), a vlastně od tohohle českého filmu vůbec nic nečekal, musím říct, že to byla naprosto báječná komedie. Skvělé komediální postavy (hlavně babička), jedna vtipná scéna za druhou (nejlepší byla ta se záchodem). Opravdu jsem se celou hodinu a půl musela smát.

• 18.11.2008  23:05
    Bobule (2008)

Na tenhle film jsem slyšela spoustu chvály a to byl možná ten problém - čekala jsem trochu víc. Přesto musím říct, že na český film je to příjemná komedie a dá se na ni podívat víckrát.

• 18.11.2008  23:05
    VALL-I (2008)

Kdybych si nepřečetla, že se v tomhle filmu vůbec nemluví, tak si toho asi ani nevšimnu. Ano tak poutavý je to animák - bez hluchých míst. Taky pěkně ukazuje, jak dopadnou lidé, když budou jenom pořád sedět u počítače a televize (což se nás netýká, že ;-) A konec je opravdu dojemný. :)

• 18.11.2008  23:04

Super animace, hodně zábavy a skvělé akční scény. Myslím, že film se bude líbit jak dětem, tak dospělým.

• 18.11.2008  23:04
    Horton (2008)

Pěkný průměrný animák, ale potěší spíš děti. A to jak zápletkou tak i animací, která se mi zdá dost slabá.

• 18.11.2008  23:03

Tak tenhle film je totálně o ničem a měla sem chuť ho vypnout už na začátku... Jedna hvězdička za závěrečnou scénu, což byla jediná vtipná scéna v celém filmu.

• 18.11.2008  23:03

Horor s originálním námětem, až každého možná šokuje, že v každém z nás se asi vlastně skrývá vrah. Opravdu mě to nadchlo (film, ne to, že se v každém skrývá vrah ;-)

Mamma Mia! (2008)

Tenhle film měl úspěch předem zaručen - slavné písničky od Abby a známí herci. A vidět (teda spíš slyšet) zpívat Pierce Brosnana byl opravdu zážitek. :) Mamma Mia! je ztřeštěná a ničím-si-nelámající-hlavu komedie. A když říkám ztřeštěná, myslím v tom dobém slova smyslu. Po celou dobu trvání filmu jsem dělala jenom dvě věci - smála se nebo si prozpěvovala. Muzikály ze střední, jděte se bodnout, přichází Mamma Mia!

• 18.11.2008  23:02

Tak tohle je pravý britský humor, opravdu povedená komedie. Některé scény jsou fakt nezapomenutelné. Skvělé herecké obsazení - Maggie Smith a Rowan Atkinson nezklamali.

• 18.11.2008  23:01
    Juno (2007)

Chytrý nevtíravý humor s banální, ale zajímavou zápletkou, vzhledem k tomu, jak to nakonec dopadlo.

• 18.11.2008  23:01
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Naprosto geniální seriál, podle mě nejlepší sitcom, co byl kdy natočen. Hlavní postava Hawkeyho Pierce má charizma a srší humorem, ostatně jako všichni ostatní hrdinové. Klinger oblékající se do ženských šatů je naprosto skvělá komediální postava. V každém díle je spousta skvělých hlášek, opravdu jedna lepší než druhá. A co je na celém tomto seriálu nejlepší, není to jenom komedie, ale vykresluje taky příběhy jednotlivých postav, těžké osudy lidí ve válce, ukazuje jejich osobní tragédie a jak se proti nim snaží tito lidé pomocí humoru bojovat. Prostě je to také velmi lidský seriál.

• 18.11.2008  23:00
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Výborný komediální seriál se skvělými hláškami. Většina vtipů je založena na konfrontaci světa vědců a nás "obyčejných lidí". Nejlepší je asi postava Sheldona, ovšem další 4 postavy jsou taky skvělé. Vždycky se těším na každý další díl.

• 18.11.2008  23:00
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Mr. Beana zná snad každý a ksichtíky, které dokáže udělat jsou už snad úplně legendární a to je ještě nemluvím o těch blbostech, co provádí. :o) Prostě mr. Bean vždycky rozesměje.

• 18.11.2008  23:00
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Skvělý sitcom, který je typický právě svými hláškami. Ty Barnyho snad už zlidověly: "Suit up!", "Dady´s home!", "Have you met Ted?", "It will be legen... wait for it... dary!" atd :) První tři série jsou skvělé, na začátku čtvrté to začalo vypadat, že se HIMYM posouvá do žánru telenovely, poslední díly to ale napravily, takže 5 hvězdiček.

1 6 11 16 18 19 20 21 následující >>