Vzpomínky (2006)

Akční scifi thriller a famózní Washington. Vynikající zápletka a do poslední chvíle nevíte, jak to dopadne, né vážně - nevíte! K tomu krásná Paula Patton - vřele doporučuji - 80%

Mimoni (2015)

Tak to je krize, slátanina, který není nic svatý, nic! Žvatlání o ničem na hodinu a půl a navíc, lahodící násilí, tak akorát pro naše děti. Ani nevím, proč nedávám odpad!

Vražedná hra (2008) odpad!

Omylem jsem si stáhnul špatnou Vražednou a bylo to opravdu těžce promarněných 84 minut, herci katastrofální, není tam snad ani jeden sympaťák a ten konec? To si snad děláte srandu, celá dějová linka by se vešla do 5 minut i s reklamou, nedávejte tomu šanci, ani omylem.

Chappie (2015) odpad!

Číslo 5 se asi otáčí v hrobě. Filmová katasteofa s názvem Chappie. Herci nehraji, robot i hlavní hrdina sentimentální a infantilní...rozčílí vás i dabing, letos jsem neviděl horší film, není tam nic zhola nic, ani dobrej záporák, ani soundtrack, tomuhle filmu nedávejte šanci ani na usnutí, je to brak. Mám pocit, že jsem snad ještě neviděl podobně zmařenej dobrej nápad.

American Horror Story - Coven (2013) (série)

Tohle je pro mě zklamání roku. Málokdy jednička překoná dvojku, což se zde povedlo, brilantní první sérii překonala ještě brilantnější druhá, ale tohle je póvl, jsem skoro na konci a dokoukávám to takřka se sebezapřením, ale 4. sérii dám rozhodně šanci. Skvělé herecké výkony kazí šílená kamera a děravý scénář, pořád člověk čeká, když se to z kýče rozjede a ono se tak nestane, přitom téma geniální...40%

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

První série mě nadchla na tolik, že jsem bál se dívat na druhou, abych nebyl zklamaný, to nakonec přišlo, ale až ve 3. sérii. Druhá série Vám sebere dech, je to celé opravdu propracované, herecké výkony, kostýmy, hudba...boží - 100%.

2 zbraně (2013)

Až na ten závěr krásný film na oddych - 65%.

Sex ve městě (2008)

Všechny ženy na světě by měly mít zakázáno se dívat na tento film, protože se v něm akorát dozvědí, že i ve 40 můžou být módní návrhářky o které se perou svalnatí borci a magnáti. Pokud se s Vámi bude chtít dívat Vaše drahá polovička, řekněte jí, že ano, pod podmínkou, že poté shlédnete Vaše nejoblíbenější gangbang porno - 25% za těch pár dobrých hlášek a prsa Cynthii Nixon.

Solomon Kane (2009)

Tento film má lepší hodnocení, jak Van Helsing? Jak je to jenom možné? Strašně Vás bude rozčilovat sentimentálnost hlavního hrdiny, kterého Vám vlastně na začátku představí jako nemilosrdného vraha. Kvůli této póze nechá zemřít jediné, kterým na něm kdy záleželo, aby se opět mohl stát vrahounem. No logiku to nemá, jedna hvězdička za závěrečný souboj, jinak je to trápení - 20%.