Šestnáctiletá matka (2005) (TV film)

"Všade nám tvrdia, že sex je bežnou súčasťou nášho života. Nehovoria nám celú pravdu."

Norbit (2007)

Toľko odpadových scén! Keby som mal vysekať scény pri ktorých som sa zasmial tak by to bolo možno 5 minút. Scéna na kúpalisku nemá chybu ale ako celok je to strata času.

Občanský průkaz (2010)

Malo to na viac nebyť tam toľko nadávok, že som začal pochybovať o režisérovom duševnom zdraví.

Znovu 17 (2009)

Nebyť tam toho kto s kým chodí a prečo nechodíš s tým kým nechodíš a prečo vlastne chodia a prečo chodia dvaja a ako to, že nechodia traja a ja by som chcel chodiť s tebou a oni chodia spolu ale eventuálne by mohli chodiť aj inako stuff tak by to bolo priemerné. Niečo podobné tu totižto už bolo a malo to názov Návrat do budúcnosti I., a bolo to o dosť decentejšie. Takto balancujem medzi jednou hviezdičkou a dvoma. Hm. Jedna a pol.

V odborné péči (2008) (seriál)

Jedna hviezdička za koncept a náboj, ktorý to mohlo získať. Prvých desať dielov ma uchvátilo a nadchlo, videl som to na 100% a potom, čo sa to zvrhlo na telenovelu typu každý chodí s každým a každý každého podvádza a ešte to aj do detailov rozpisujú ... 5% za nápad, ktorý to mohol dotiahnuť do veľmi vysokých výšin.

Ooops! Na čierno. (2009) (pořad)

Oproti S.O.S. a Partičke je to neporovnateľne inteligentnejší a situačnejší humor a mne sa to veľmi páči. Viac ako spomínané dve

My z Kačerova (1987) (seriál)

Seriál, ktorý ma doprevádzal ako dieťa a vďaka nemu si ešte aj teraz kupujem káčera Donalda!

Pat a Mat (1979) (seriál)

Už len za miniatúrne zaváraniny :D

Simpsonovi (1989) (seriál)

Klasika nad klasiky. 100% paródia na americkú spoločnosť. A koniec koncov aj na tú našu.

Vynález (2004)

Musím si to pozrieť ešte raz a potom to hodnotenie asi zvýšim...