Loupež po italsku (2003)

Auta to je taky moje! Nevěřil jsem, že když tam nebude krev, tak mě to bude bavit a ejhle! Ono to jde! Už se těšim na Loupež po brazilsku

Králova řeč (2010)

Pěkná hudba, pěkný film, pěkný příběh sice to na plný počet neni! ALE: výtečný herecký výkon Colina Firtha a Geoffreyho Rushe! Neni třeba řikat nic dál.

Mikulášovy patálie (2009)

Tak dlouho sem se nesmál! Konečně zase supr komedie. Jak to ti francouzi uměj?

Hra o trůny (2011) (seriál)

Hodnocení po 8. finální sérii velkolepého seriálu zůstává stále stejné, knihu jsem nečetl, nepřečtu si jí NECHCI!!!! Totální euforie.... Oblíbené postavy, i když už některé nejsou mezi námi: Jon Snow, Tyrion Lannister, Tormund Obrozhouba, Sandore Cleganne (Ohař), Arya Stark, Ned Stark, Margaery Tyrell, Daenerys Targaryen, Hodor, Ramsay Bolton, Davos, Jamie Lannister, Briene z Tarthu, Sam Tarly, Duch, Drogon, Rhaegar, Viserion, Lyanna Mormont, Noční král. Na některé si možná ještě vzpomenu :-). Jo ještě jednu věc vím na 100%, dlouho, sakra dlouho bude trvat, aby nějaký seriál překonal Hru o trůny ve světě fantasy... Laťka je sakra vysoko, ještě výše než zeď, nebo kam doletí drak ;-) Dodatek: Jednu věc nechápu!!!! Absultně věrné fanoušky celé série a pak si dovolí vyhejtit celou 8 řadu a v podstatě i 7? Mam pro vás jeden vzkaz polibte si ty svoje prdele a vymyslete si vlastní příběh! Když se vám to nelíbí!!! Já byl na ze 100% spokojen na 1000% takže Winter is Comming bitches!!!!

Sucker Punch (2011)

2 hvězdičky si to u mě zasloužilo jen ze dvou důvodu a to za zpomaléne záběry a bitky! Polovina z těch holek co tam byla, se hodila akorát tak do filmu pro dospělé a příběh úplně ale úplně o ničem! Snyderův nejhorší film, jestli v tom bude pokračovat, bude to horší a horší hodnocení!

Hop (2011)

Bylo nebylo, blá blá to všichni známe! Minimum fórků a celkově to prostě stálo za prd. Nevím proč ale v Jamesi Marsdenovi nevidim nikoho jiného než Scotta Summerse a asi to jinak nebude!

Kazatel (2011)

No nebýt Paula Bettanyho a Karla Urbana tak dám nejspíš odpad. Nesnášim filmy s Bohem nebo touto tématikou! Ale pro mě si to ty 3 zasloužilo (spíše 2,5)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Co k tomu dodat :-). Je to už sedmý rok, tudíž i poslední. Harry musí zabít Voldemorta atd atd. Efekty úžasné. Hudba parádní. Je to jediný ze všech dílů na kterém jsem byl v kině a to ještě na 3D a zas tak bych ho neodsuzoval. Pro mě nejlepší filmový díl. Proč? Nejvíce se podobal knize! Pravda nějaké nedostatky byli a budou, ale kdo je nemá!