Ztracený svět (1998) odpad!

Prosim už nikdy víc! Zkoněný celý film. Možná bych přežil jak vypadali dinosauři. Ale i tak prostě příběh za prd. A herecké výkony totálně na prd! A pak ti dinosauři :-( Proč?

Lovci myšlenek (2004)

Vynikající pasti! Podezírat i svého nejlepšího přítele z toho, že může být vrah právě on! Parádní Thriller se spoustou akce a propracovanoti pastí, jako například ta s dusíkem!

Varieté (2010)

Ze začátku bylo jasné jak to dopadne! Jejich oči se střetli a už to bylo! Ona měla sen a jak to v Americe bývá tak se vyšvihne na vrchol coby dup! Pro mě nádherné písničky! Rád se kouknu na film znova, byly tam i pro mě až překvapující vtipné pasáže (př. pyžamo)!

Lovci lvů (1996)

Jak já zbožňuju velký šelmy! Lovci lvů je úžasný film, jak na lekavé momenty, tak trochu romantiky i vtipu! Byl jsem spokojen! Neni třeba psát více.

Vanishing on 7th Street (2010)

Prosím nikdy víc! Můžou být jen rádi, že to neni uplnej odpad! Skvělý komentář verbal

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

No je to už úplně jiný bez Orlanda a Keiry! Ještě že to v některých pasažích zachraňovali Johny s Geoffreym! Jinak nejslabší z Pirátů...

Všemocný (2011)

Mít takovou drogu, to bych možná bral! :D 5 si to nezasloužilo, asi jen z toho závěru. Nejspíš jsem to nepochopil! Výtečná kamera!

Neznámý (2011)

Rozhodně to byl slabší soudek než 96 hodin, ale i tak Liam válel opět svým hlasem a akcí! Já byl spokojen a přesně jsem ani nevěděl co od filmu čekat a jestli na něj jít do kina. Konec mě v nějakých částech překvapil! pro mě 75%

Walk the Line (2005)

U mě plné hodnocení vyhrává! Johnyho Cashe mám hrozně rád! A Reese Witherspoon paráda! Já nemohl jinak, už jsem Walk the Line viděl nesčetněkrát a rád se kouknu znova. Moc často se mi nestává, abych na hudební a podle skutečné události měl chuť vícekrát! Walk the Line si to zaslouží vždycky!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Nejlepší ze série Fast and Furious jednoznačně! Pravda něco bylo až moc nereálné, ale to k těmhle akčňákům patří! Nejvíce se mi líbila scéna s trezorem uplně celá! Jsem spokojen, doufam, že mě 6 taky překvapí! a písnička Danza Kuduro!!!!!! Bože proč jí všude slyšim, kdyby jí dali na začátek filmu tak všechen obsah co jsem ten den snědl k jídlu jde ze mě ihned ven a film probrečím pod peřinou!!!!