Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Buď měl být jiný režisér, nebo měl být McLane pouze na dovolené bez nějakých stříleček! Soundtrack mě uspával a akce byla místy až fakt trapná a nebylo jí tolik kolik jsem očekával! Pardon TOHLE BYL OMYL!!!

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Dokoukány všechny série a nemůžu hodnotit jinak. Pravda, že se zákonitě v každém díle nestřílí a tak, ale děj seriálu je parádně ukončen a 4 série Battlestar bohatě stačili :-)... Jsem spokojen

Rychle a zběsile 6 (2013)

Já musím dát těch 5, je to slabší než Rychlá 5, ale akcí je to tady nahuštěné, to se dalo pochopitelně i čekat. Vypnul jsem mozek už na začátku a opravdu se na to koukalo nakonec hezky. Myslím a doufám, že 7 taky nezklame a měla by být snad na stejné vlně jako 5 a 6 a doufám, že to asi už bude i poslední díl, protože nic se opravdu nemá přehánět! Vtípky jsou tu taky dobré, prostě jsem si premiéru užil a šmitec... Zase si to získalo pro mě veliké plus, že tam neni žádná dementní písnička stylu Danza Kuduro :-)

Ben Hur (1959)

Ufff. Asi jsem na to ještě moc mladý...

Iron Man 3 (2013)

Oproti 2 pro mě výrazné zlepšení! Humoru, akce a všech vychytávek tam bylo až až, takže já se v kině rozhodně nenudil a film si užil na 100%. Jen tak dál Tony

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Nemůžu jinak. Ať si klidně někdo o mě říká, že jsem divnej, když koukám na Zoufalé manželky. Je pravda, že hodně věcí co tu bylo je zcela nemožných, ale Američani mají takový smysl pro humor, že tam je prostě vše možné a divákovi se to líbí. Ano líbí! Nicméně jsem i rád, že skončila i tato éra Zoufalek a já si je náramně užil. Děkuju :-)

Orphan (2009)

Pokud někdy nastane případ, že bych musel adoptovat dítě! Budu dlouho vybírat, abych nenarazil na podobné jako Esther

Babovřesky (2013)

Zařaďme to s přimhouřenýma očima do průměrné české komedie! Některé vtípky jdou hned po filmu do zapomění, jiné si budu pamatovat ještě dlouho. Ale proboha přece jen to nemuselo být až tak......... dlouhé! Trochu divný konec, ale jinak příjemný Troškův film na zasmání! Řadím to tak, že je to lepší jak Kameňák, ale horší jak Slunce seno... Zdendo na 2 ještě zapracuj a budu se smát snad více! Dodatek: Musel jsem přehodnotit, zašel jsem na to podruhé do kina a tak příšerně mě po filmu neboleli záda! Už po druhém shlédnutí jsem chvilkama dosti brečel nudou a ostatní s prominutim chcali smíchy! Zdendo 2 prosím nedom**ej toť vše asi :-)

Metro (2004)

Jako lekl jsem se, ale nic úžasného to nebylo a ještě s dabingem, ale myslim si že ten by nic nezměnil! Hlavní hrdinku jsem chtěl zabít už po 10-ti minutách...

Raubíř Ralf (2012)

Nemám žádnou vítku! Jen jedna věc mě zarazila, najednou nějak dlouho nešli ty videohry, ale to je jen malý nedostatek na tak krásný a zábavný animák :-)