Mortal Kombat (2021)

Absolutně bez očekávání, přesto se vzpomínkou na starej dobrej první díl a pochopitelně na naše dětský videohry, Figu vložen do Mortála 21. Jedno slovo. Bomba! Samotnej příběh je samozřejmě tu tam od původního, herci jsou mizerní (až na Kana - ten je klasa), možná je to zbytečně dlouhý, ale.... Co staví novej Mortal Kombat do pozice krále jsou supr souboje, starý známý postavy, vymazlený efekty a hlavně spousty krve! A to já docenit musím! 80%

Poslední žoldák (2021)

Žán zkouší jít solidně ve stopách novodobých akčních komedií a musím uznat, že tenhle biják se mu fakt povedl. Jasný, je to šílenost, doprovázená spoustou stupidit a hovadin. Nicméně takhle to přesně tvůrci chtěli vyslat do světa a už jen za to, na tenhle flák koukám pozitivně. A samozřejmě palec nahoru za právě samotnýho Van Damma, kterej se s tím popasoval na jedničku, přizpůsobil se a zahrál velký divadlo. Je to blbost, ale fakt mě tam spousty gagů a vtipnejch scének nasadilo na ksicht úsměv! Silný tři hvězdy. 65%

Cesta do zatracení (2002)

Tom všem dokazuje, že je jeho herecká univerzálnost rozmanitá a že sem tam odprásknout nějakýho maníka není žádnej extra problém. Na druhé straně parádní úlisnej slizák Law, kterej se s tím taky dvakrát nesere. Doba, kde se film odehrává, kostýmy, hudba i samotnej příběh vypodloženej skvělým vyprávěním synka, to jsou vše plusový červený body, vybarvující čtyři tučný hvězdy! 75%

Kyslík (2021)

Zde hlavně obdivuju to, že se podaří natočit biják o jedný skříni a v podstatě jedný poloze hlavní hrdinky, kterej tě drží v napětí hodinku a půl... To je bomba, i přes to, že se samozřejmě nejedná o Telefonní budku (která je držitel no. 1 tohodle stylu natočení). Nicméně je to určitě zajímavej počin! Taky jsem měl výhodu, že na to se mnou koukala manželka, sám bych to asi horkotěžko kousal. A proto chápu i zdejší hodnocení. Za mě, i díky doprovodu u promítačky, solidní podívaná. 70%

České fotbalové legendy - Zdeněk Grygera (2021) (epizoda)

Zdeno byl lehce ve stínu svých spoluhráčů v repre, nicméně se všichni musíme podívat, co dokázal. Nejen, že byl stabilním kamenem naší obrany a všichni s ním v základu počítali, ale i skrz jeho supr kariéru. Navíc si myslím, že držel stabilně dlouhodobě svoji kvalitu výkonů a formy. Jak píšu rád u našich legend, tak i tady dodám - na to co Zdenda dokázal a kde kopal, byl a je neskutečně skromnej! 90%

České fotbalové legendy - Petr Čech (2021) (epizoda)

Fotbalista plus inteligence včetně vzdělání nejde moc dokupy. Navíc top stár fotbalista s top inteligencí a vzděláním. Peťa Čech je velkým příkladem, že to jde. Za to, jak naši zem hrdě reprezentoval, za jeho skvostnou kariéru a za to jakej je to skromňák, poklona! Na čáře byl fantastickej, jak vyběhl pro centrovanej míč, byl jsem často lehce jak na trní. Ovšem chyby a nevšeumělství patří i k celebritám. Jeden z nejlepších medailonků! 95%

České fotbalové legendy - Milan Baroš (2021) (epizoda)

I když jsem kovanej Sparťan a rivalita s Baníkem je druhá nejsilnější v náší čeklíg, tak pro Mildu jsem měl slabost. O jeho formě, kdy se ze žolíka propracoval na neodmyslitelnou součást top útočníků našeho nároďáku (společně s Dinem), kdy byl dominantní, střelecky vyspělej a v soubojích jeden na jednoho možná v dané době nejlepší na světě, netřeba mluvit. Tak i o jeho fantastické kariéře! Vše podtrhl nejlepším střelcem ME 2004 a samozřejmě titulem v LM s Lpoolem. Navíc srdcař. I přes to, že srdcař Baníku, smekám, páč tyhle borce zarytí v domácí půdě, žeru! 90%

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (2021)

Další z mnoha aktualních vytipovaných fláků Netflixu a takřka jako vždy jdeme se známkou čelem k průměru. Takže klasika... Nebylo to špatný, ovšem nic k pokukání! Neříkám - potenciál i díky předloze to mělo solidní, ovšem uměj to prodat... Zase se to nepovedlo asi jak by mělo. Duchařiny se musí umět prvně natočit, až pak prodáváme... 50%

Rozhněvaný muž (2021)

Wau! Tak jestli někdy někdo naznačoval, že Statham jede podobný grimasy jako Willis, tak po Rozhněvaným muži je v právu. Naprosto neměnnej kamennej ksicht Jasona, kterej tomu bijáku dává přesně to, co si žádá! Díky skvostné hudbě, která mě fakt fascinovala už od začátku, jsem byl jak na trní, plnej pocitů, napětí a emocí. Guy to opět dokázal. Rukopis je zřejměj a říkám na rovinu - tyhle filmy člověk jednou za těch cca pět let potřebuje! Jason si takovou roli zasloužil! Za mě famózní zážitek! 95%

Nikdo (2021)

Úplně jednoduše. Trochu John Wick, ze začátku lehce vážnější, ovšem pak se strhne kurevsky na stejnou vlnu. Jak tady mnozí nadávaj skrz hlavní roli, jak to Odenkirk nedává, že na to nemá, že se nehodí a že mu to lidi nežerou, tak já naopak myslím, že se s tím popasoval na velkou výbornou! Možná je to trochu i tím celosvětovým zajebaným kurvavirem, kterej nám brzdil novinky, kina atd. a především díky němu jsem byl nadrženej na pořádněj akční film, jak na manželku po šetinedělí! Dostavil se!!! A proto přátelé pálím plnejma! 90%