Chcete mě? (1992) (pořad)

Tento pořad je jistě hodneej, nekoušee a má rád dětiii. 35%

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Víc tam strašila ta malá holka a Bohdalka než ty debilní strašidla. Odpad!

Arabela (1980) (seriál)

Nejlepší ukázka toho, jak socialistické serály a filmy ztrácely herecům potenciál. Už od děství tohle nemám rád. Jediné dobré na tom celém je ten malý prcek, jak zalévá komín a roste mu domek. 42%

Rain Man (1988)

Dlouho jsem měl 4****. Po asi 3. shlédnutí a čistém vychutnání (bez kecání rodičů a přátel u televize) zvyšuji na 5*****. Naprosto zasloužené. Dustin Hoffman geniálně zahrál chodící počítadlo. :) 86%

Český lev 2012 (2013) (pořad)

Absolutně nepochopený Budař. Vůbec nebyl trapný, naopak byl takový absurdní a marný, což vtipné bylo a myslím, že ho jenom suché zamračené a závidějící (české) publikum nějak nepochopilo a proto to vypadalo blbě. Nejvíc ale samozřejmě bodovali Trojan, Vetchý, Liška, Bartoška a Svěrák - samozřejmě klasici. 40%

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Opravdová česká sportovní sranda. Čutálisti z Houslic jací mají být. Už seriál je špičkový a tohle je jenom taková třešnička na dort celé sérii. Výborné herecké obsazení a skvělé výkony. Krobot, Sobota a Vetchý spolu s paní Pokornou to zvládli na jedničku, takže spokojenost. 80%

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Ale néé.. já to tušil, že je to jejich dcera! Ale i tak za tu scénu velkých zjištění přidávám hvězdu, protože to byla fakt sranda. A vůbec celý film je dobrý skoro celou dobu, ale je to taková jiná komedie. Chvíli se smějete, ale potom je to na zamyšlení dobré drama a i romanticky je to roztomilé. Obrovské filmové překvapení v mém případě. Hraniční situace 84%

Bůh žehnej Americe (2011)

Dost radikální snímek. Je to ovšem něco jako Mary a Max v agresivním podání. God Bless America dokáže tak skvěle popsat některé pocity, které se vám někdy honí hlavou, až je to doopravdy sranda. A ještě větší sranda je, že v tomto filmu to vše dovedou ke konci - dám příklad. Když vás někdo v televizi strašně sere, tak jste naštvaní a chcete ho ''zabít'', ale samozřejmě nejste magoři, tak jenom přepnete. V God Bless America se však prostě seberou, zeptají se, proč jsou to takoví kreteni a zabijou je, protože si trest smrti možná z morálních důvodů zaslouží. Velmi svérázný a přímo přes mrtvoly jdoucí projekt, který se svou svérázností stává dobrou komedií. Je toho víc co říct a zamyslet se, ale ti dva byli asi ještě větší magoři, než všichni kolem. Jenom měli docela chytrou základní myšlenku, kterou se zfanatizovali. Podobně jako komunisti a fašisti. Prostě příliš bláznivé a radikální a i moc agresivní, ale stejně je to sranda a docela zajímavý film. 82%

Městečko South Park (1997) (seriál)

Zabili Kennyho, parchanti. Kurva, krucinál, seru na vás. 80%