Muž taiči (2013)

Keanu si zkusil režii a Číňani to zaplatili.

Nikdo (2021)

K pivku dobrá zábava. Já chci být taky auditor! :-)

Dokonalá loupež (2018)

Drsné, hrubé, dobré zvraty. Až převkvapivě koukatelné. Neřešit křehkost plánu loupeže.

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Nemohl jsem se rozhodnou jestli 3, nebo 4*. Po dlouhé době koukatelná pohádka, kterou táhne Ondra Sokol.

Hulk Vs. (2009)

Hulk a Wolverine dobrý. Hulk z Asgardu nudný.

Avatar: The Way of Water (2022)

Úžasná filmařina na průměrném scénaři, nádherná vizualizace. Mrzelo mě, že ve finální bitvě se úplně vytratil vodní lid, ačkoliv byl připravený na značkách (potvorách).

Anna (2019)

Je to zábavné a hravé. Člověk se musí přenést přes to, že ústřední Anna je vyzáblá modelína, co bitkuje drsňáky. Bohužel řada časových skoků sice přibližuje motivace a zvraty, ale zároveň zabraňuje vcítění do děje a postav.

Jan Žižka (2022)

Americký historický příběh o tom, jak se posere únos ženské, natočený jakýmsi Jáklem. Pro mě nejlepší český film poslední doby, když přijmeme to, že to je český film. Skvělé ústřední postavy v brutální řezničině. Čtvrtá hvězda za Benem Fosterem uřízlou hlavu Bena Cristovaa, přičemže se v kině ozvalo, že to má za to, jak zpívá.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Myšlenka dobrá, některé scény výborné, jiné tristní. Je zde dost vidět kdo umí hrát třeba Willem Dafoe, Tobey Maquire.

Shazam! (2019)

Pokus o rodinnou komixárnu místy padá až do trapnosti