• Fantasy

Hunger Games (2012)

Jennifer Lawrence se nám moc nepředvedla.Parodie na youtube k tomuto filmu mě bavilá víc.3* za 3 herce - Elizabeth Banks, Woody Harrelson a Jennifer.

Amélie z Montmartru (2001)

Jean-Pierre Jeunet -kdo by čekal že tenhle řežisér natoči film jako je tohle, s tak milým obsazením.Nikdo jiny nemohl zahrát Amélii líp než právě tehdy népříliš známá Audrey Tautou.Říká se že přávě díky tomuto filmu se ji otevřeli dveře Hollywoodu a díky tomu že tuhle přiležitost odmítla mě přesvědčila v tom že Audrey od blaznivé a spravedlivé Amélie nemá příliš daleko.Nádherný umělecký film ktery se zas tak často nevidí.

Černobílý svět (2011)

Gratuluji Octavie Spencer k Oscarovi ale stojím si zatím že Viola Davis by si ho zasloužila daleko víc.Scéna kdy byla propuštěna byla dechberoucí.Emma Stone tak trochu v jiném saku ukázala že není jenom pěkna ale také umí hrát.Mile mě překvapila i Bryce Dallas Howard které jsem tu potvoru i věřil.

Armageddon (1998)

Bruce Willis !!!!!! je hrdina !

Nedotknutelní (2011)

jeho smich je nakažlivej !!! MEGA FILM

50x a stále poprvé (2004)

Peter segal chtěl zřejmě říct: Lásce se překažky nekladou

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Jeden z mých nejoblíbenšich filmu .. komedie u které sem uronil slzu.S krasnou Kace Beckinsalo a s komedialni klasikou Adamem Sandlerem sem se opravdu nenudil.Je neuvěřitelné jak se děj počas filmu mění a vy najednou přemyšlite jestli máte ten spravný film.Ale přiznejme si, i přesto všechno co kouzelný ovladač způsobil by si ho každý z nás s chutí vyzkoušel.

Všichni jsou v pohodě (2009)

At už chcete nebo ne tenhle film vás citově zasáhne.Film po kterém si uvědomíte že to nejduležitější co máte je rodina a přátelé :) Nádherný film s vyborným hereckým obsazením.

Yes Man (2008)

ani si nevzpomenu kolikrat sem tenhle film viděl :)) joo to byly časy