Zeroka no Onna R (2007)

Další film ze série Zero Woman, bohužel o proti starším kouskům se moc nepovedl. Akce o ničem, příběh taky bída a docela nudí. Ale kvůli Yuki určitě stojí za to shlédnutí. 35%

Zeroka no onna: Akai wappa (1974)

Pořádnej japonskej nářez. Film plný akce, krve a nahých žen. Příběh nic extra, hlavní hrdinka ujde a překvapí její hlavní zbraň. Což jsou červená pouta na dlouhém řetězu. 65%

Poruno no joô: Nippon sex ryokô (1973)

Krásná švédka přijede do Japonska, kde je znásilněna a zajata mužem. Ten se o ni začne starat a učit se na ní jak potěšit ženu. Když si holka získá důvěru, tak se ji podaří utéct a nakonec je znásilněna dalšími Japonci, tak se vrací za tím prvním s kterým nakonec zůstává. Příběh nic extra, scény docela ujdou, švédka pěkná. 55%

42 (2013)

Po The Help další film s utlačovanými černochy, tentokrát hlavní téma je baseball. Film je velice pekně obsazen a to nejen v hlavních rolích, ale i ve vedlejších je kupa známých tváří. O historii baseballu jsem se nikdy moc nezajímal i když jsem ho hrával, takže jsem se dozvěděl zase něco nového. Film je pěkně zahrán i když možná bych ho zkrátil, tak o 20 minut. 75%

Gin no sadži - Season 1 (2013) (série)

Po Shingeki no Kyojin druhé nejlepší anime roku. Manga je od tvůrce Fullmetal Alchemist a vyhrála několik ocenění za nejlepší mangu, takže bylo jasný, že i anime bude mít úspěch a proto byli rovnou objednány dvě série. Jedna na léto 2013 a druhá na leden 2014. Samotné anime má velice pěknou animaci, příjemné postavy a hlavně každý díl je velice zábavný a strašně jsem se nasmál. Dokonce občas i lehce poučné a tak jsem se dozvěděl pár zajímavýchj věci. Je moc pěkné vidět taky nějaké normální anime, kde nejsou otravné holčičky, chlapy vypadající jak ženský a žádný vykukující kalhotky a prsa. Kdo hledá něco na pobavení, má rád zvířátka a nehledá nic úchylného, tak jasná volba. 90%

Free! - Iwatobi Swim Club (2013) (série)

Jednoduché anime se sportovní tématikou, které určitě zaujme nádhernou animací. Bohužel jsem čekal kvalitní a zábavný příběh jako u Kuroko no Baske, což jsem bohužel nedostal. Postavy nijak nezaujmou, některé docela i otravujou. Konec předvídatelný. OP a ED je pěkný a anime občas i pobavilo, hlavně bonusové epizody. Jako výplň na čekání na druhou sérii Kuroko no Baske určitě stačilo i když se nejedná o nic extra. 65%

Recorder to Randoseru Mi (2013) (seriál)

Tak třetí série přišla se změnou. Změnila se animace a podle mě k horšímu. Taky přibylo spoustu nových postav, což sice anime trochu oživilo, ale taky zamotalo a postavy nejsou nic extra. Už to nebavilo tolik jako první dvě série. 30%

Recorder to Randoseru Do (2012) (seriál)

Hlavním vtipem tady je, že mladý žák vypadá jako dospělý chlap a vždy když jde se spolužačkou, tak si lidi myslí, že je pedofil. Vtip se opakuje prakticky ve většině epizod. 30%

Blood Lad (2013) (seriál)

Docela zklamání. Manga je velice zábavná, ale bohužel anime to nevychytalo a je spíš trapnou parodií. Pár scén, ale docela ušlo a naštěstí je jen 10 epizod, takže to uteklo rychle. Jinak tu schopnost vytvořit si kdekoliv dveře, tak tu bych chtěl. 55%