High School DxD - High School DxD New (2013) (série)

Příběh je krapet lepší než v první sérii, ale řekl bych že ubyla zábavnost, ale i tak to šlo. Přibyla spousta nových postav, konečně se ukázal i jiný drak. Akce moc povedená. 70% PS: navigator když ti to vadí, tak proč koukáš na ecchi?

High School DxD (2012) (seriál)

Tohle mě bavilo. Samotný příběh taková klasika, kterou docela rád. Slečny jsou docela pěkné a Iseei umí super schopnost. Jedná se o ecchi takže samozřejmě nemůžou chybět kozičky. Jedno z těch lepších ecchi. 70%

Sen'jú. - Season 2 (2013) (série)

2. série začíná tam, kde první končí a opět velice střeštěná fantasy pohádka. Přibudou nové postavy, jako kdybych jich už takhle nebylo dost v tak krátkém čase. 45%

Sen'jú. - Season 1 (2013) (série)

Ulítlá fantasy jednohubka, která občas pobaví a díky, krátké délce rychle uteče. 45%

Nultá hodina (2013) (seriál)

Takovýhle záhady mám rád. A bavilo mě vždy to luštění a nacházení dalších hodin. Bohužel celkově nic moc. Herecké obsazení mi moc nesedlo, scénař taky nic extra a hlavní příběh mě moc nebavil. Ale stejně jsem to dokoukal a vyržel těch 13 epizod. 50%

Capture (2013) (pořad)

Docela fajn soutěž. Dost mě mrzelo, že tým, kterýmu jsem fandil vypadl skoro na začátku a potom další tým, kterýmu jsem začal fandil chvíli potom. Dvojčata hodně bavila a ten jejich přízvuk byl pěkný. Jinak celé to je o tom, že sledujete jeden tým jak honí ostatní týmy. Honěné týmy přespávají jen na jednoduchých postelých, jídlo maj jednoduché a přidělené podle váhy ale můžou narazit na stanici, kde většinou je nějaká dobrota (krocan, špagety,...), což se jim ale nemusí vyplatit díky chycení. Honící tým spí v pěkných postelých s vyhříváním, mají luxusní jídla, ale zase musí někoho chytit nebo vypadnou ze soutěže. Navíc jsou ve hře ještě sabotáže, které může použít honěný tým na další honěný tým např. alarm z vesty, plynová maska na obličeji, svázání týmu dohromady,.. Jinak celé to má být na způsob Hunger Games. Nebylo to špatné a občas jsem i fandil někomu v chycení, ale nakonec byla spíš duležitější kamarádství než síla. 60%

Devious Maids (2013) (seriál)

Seriál mě docela překvapil, sice je to klasika, kde se pátrá v pozadí po vrahovi a v popředí se řeší vztahy a podobně. Ale herečky jsou sympatické a hlavně seiál dokáže bavit. Snad u každého dílu jsem se zasmál u nějakého toho vtipu, navíc přízvuk některých hereček je moc pěkný a dobře se poslouchá. První řada je ukončená příběhově a samozřejmě si nechali tvůrci něco do druhé série, která byla objednána. 70%

Ray Donovan (2013) (seriál)

Showtime zamýšlela Raye jako nástupce Dextera, což evidetně nakonec bude. Seriál byl obnoven pro druhou sérii, takže se můžeme opět na Raye těšit. Seriál je velice povedený, opět nesmí chybět násilí a sex. K tomu tady máme Schreibera a pár dalších hvězd. No já jsem spokojen a první série za 80%.

Big School (2013) (seriál)

Herecké obsazení je velice pěkné a je tam spousta známých jmen. Bohužel u většiny epizod jsem se strašně nudil i když tam občas byl nějaký světlý moment. Nejlepší mi přišla poslední epizoda, kde jsem se i zasmál. Docela škoda no. Víc se mi teda líbí Bad Education, což je taky britská komedie ze školy a momentálně ji jede druhá série. 45%

Hašišbába (2012)

Docela příjemná komedie o babce, která začne prodávat drogy. Některé momenty hodně pobavili, třeba když šla kupovat 3D tv nebo když komando babek šlo vysvobodit synovce. Jinak film je docela předvídatelný a většina toho tady už byla. Přesto určitě stojí za skouknutí. 65%