Rambo: Poslední krev (2019)

Z úcty za 3* ale ináč je to za 2*. Prepáč Sly aj ked gore bolo fajn, ale bola to béčková Hallmark produkcia. Dalo sa to aj lepšie ,ale hlavne to trebalo natočiť omnoho omnoho skôr keď bola kondícia i podoba.

Irčan (2019)

Ufff.. Tri a pol hodín plných žvástov. Nejaké to bum bum, paf paf a hlášky ktoré aj tak človek od nudy zabudne. Mafiánske filmy tu už boli a boli omnoho lepšie než tento nekonečne zdľhavý životopisný Irčan. V kine by som zaspal alebo odišiel..

Cesta (2009)

Cesta ktorá nikam nevedie.. no 107 minút vám so života zoberie. Zahrajte si radšej "Last of us"..

Nenávist (2020)

Nenávisť 2002 alebo 2004 bolo COOL. Neveril som a nevedel som si predstaviť že by niekto dokázal doje*ať pointu filmu "nenávisť". Ale dokázali to! Skur*ili to ako sa len dá a ešte v "home video direct netflix to dvd".. Toto je HOROR pre ľudí čo videli dva a pol horora... Pre nás čo sme videli 100 a viac hororov je to NUDA!

Stůj při mně (1986)

Ako zaspomínať si na svoje detstvo, partiu a bláznovstvá to zafungovalo. Ale ako film ktorý by som chcel vidieť viackrát NIE. Jednorázová úbohá jazda..

Lví král (2019)

Konečne po slabom Dumbovi (2019) a Aladinovi (2019) prišla kvalita Leví kráľ (2019). Nebudem porovnávať originál vs. remake, ale ďakujem Disney že si aspoň toto neposral! Videné v kine, 3D.

Dům snů (2011)

Ked už nevedia preložiť správne originálny názov, tak aspoň "Dom chu*oviny" by sa hodil viac.