Gran Turismo (2023)

Chcel som dať silné 3 ale prihodím ešte jednu hviezdu, pretože takto sa robí film podľa videohry do psej matere! :)

Barbie (2023)

Pozrel som  len zo zvedavosti či je to taká mega nadhodnotená sračka ako si myslím. A áno bola to nadhodnotená feministická sračka. Strašné čo sa deje s divákmi kina... Ešte som zvedavý na ten nadhodnotený Oppenfucker.

Mezi živly (2023)

Chcel som dať silné 3 ale dám slabšie 4 že sa Pixar konečne po dlhšej dobe sračiek ako tak spamätal a priniesol vcelku originálny love story.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Bravo! Konečne po dlhej dobe kvalitný horor s kvalitným gore bez únavnej dľžky a zbytočných kecov i s troškou humoru. Presne podľa môjho gusta. Už dlho som tak spokojne z kina neodchádzal.

Uncharted (2022)

Je síce pekné že po všetkom tom čo snímok dlhé roky sprevádzalo sme sa konečne dožili uncharted na plátne no bohužial v mizernej podobe. To čo uncharted hry preslávilo vo filme chýbalo a dá sa povedať že to vôbec nebolo určené pre fanúšikov. Oproti výborným hrám tu máme suchopádne dialógy, slabé či trápne detinské hlášky, mizerný casting, mizerný soundtrack, slabšiu akciu, mišmaš scenár, nudu a kopec dalších wtf nepodarkov. Prosím na pokračovanie sa radšej vyse%te. V takom štýle to nemá cenu.

Jsem božská (2018) odpad!

Žalostne nudná, ukecaná, trápna, debilnoromantická nekomédia. Maliny posypané sebadôverou pre všetkých čo sa na tom podieľali!

Dej si pohov, kámoši (1993)

Ako toto môže mať 78% ??!! Neviem... Tejto "komédii" som neprišiel na chuť ani v dobe VHS ani teraz. Snaží sa to byť zábavné, romantické, dojemné, zo života, ale nedarí sa mu to. Až ku koncu to začalo byť zaujímavé. Ja radšej snímok "frajeri ve vegas", ten má všetko čo tomuto chýba.

Nesmiřitelní (1992)

Vraj ,,Nejlepší Eastwoodův film a nejlepší western, jaký kdo natočil za posledních víc než 20 let." Prepáčte ale dovoľte mi zasmiať sa :))) Pozor na zavádzajúce vysoké hodnotenie, aby ste náhodou potom nezaspávali a nechytali sa za hlavu pri tomto oskarovom "westerne". Slabšie 3* a nebyť Eastwooda tak o to človek ani nezakopne.

Ledové království II (2019)

Neviem , ale mám pocit že doba zábavných rozprávok skončila a prichádza doba vážnych rozprávok bez zábavy v štýle animovanej drámy a nasilu slzotvorných scén a vtipov.. Pesničky tiež vôbec nesadli ako v jednotke a boli tam len tak natlačené nech sa nepovie.