Pravidla moštárny (1999)

Nevera a incest. Naozaj krásny film nominovaný na oskara.. Wtf?!?! Jedine tá krajina, jablká a theme za niečo stálo.

Aladin (2019)

Neviem čo sa deje ale disney nedokáže urobiť kvalitný remake ako v prípade Kráska a zviera. Will Smith v pohode ale ináč veľmi slabý výber hercov, hlavne Jaffar je amatér a ani sa tam vôbec nehodí ako Jaffar ,ale skôr by sa hodil ako terorista do nového bonda. Ben Kingsley je 100% Jaffar tak nechápem kde mali oči a rozum pri výbere... Škoda no. Nedopadlo to najlepšie, ale dá sa to pozerať i počúvať.

Řbitov zviřátek (2019)

Po kvalitnom remake-u IT (2017) prichádza nudná životopisná dráma bez strachu a lakačiek za použitia Disney's Gore efektov vhodná skôr do televízie ako do kina... Škoda,čakal som viac!

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Je to zle natočené a nudné, ale presne dnešná a budúca de-generácia bez súkromia, bez slobody, závislá od sociálnych sieti... Je to smutné, ale je to tak! A bude horšie... Nech žijú zlaté časy bez internetu!

Hrdinové ohně (2017)

Spoiler: Cvičia sa proti ohňu jak zaľahnúť a potom sa ugrilujú lebo zlyhala komunikácia.. Celé zle. Ale dalo sa to natočiť aj lepšie a viac "emotionálne". Škoda... Ale voči chlapom úcta a rešpekt! Do*ebali to iný...

Stát se opicí (1981)

Miestami dobré, miestami trápne. Dnes je to béčko, ale v detstve to bolo viac..

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Tak po dlhom čase a viacnásobnom videní musím zmeniť hodnotenie a povedať že je to zbytočne zdľhavé, únavné a menej zábavné ako prvé dva časti a k tomu ešte nový horší hlas pre Jacka v cz dabingu... Vystrihnút tak hodinu, hlavne veľa zbytočných dialogových scén a bola by to lepšia jazda.

Predátor: Evoluce (2018)

Shaun Black vyšumel... Je to béčko, pár hlášky a pokus o nejaký Mercury vs Predator. Dal by som 2* ,ale za R rating a toho záverečného "kamikadze man" dávam 3* :)

Krotitelé duchů (2016)

Ako fanúšik pôvodných Ghostbusters poviem, že zaslúžený prepadák! Hviezdička len za mini role pôvodných Ghostbusters, pôvodnú budovu a za scénu keď Bill Murray vyletel oknom jak šarkan :) Ináč strašná sračka v ktorej sa ani na sekundu nezavrie huba krotitelkám až som prestal vnímať o čom hovoria a začal som premýšľať čo bude zajtra na obed... Znesvätenie ghostbusters auta či main theme nebudem ani komentovať. Tento film je urážkou a nikdy sa nemal natočiť !

Tomb Raider (2018)

Som fanúšik hernej série Tomb Raider 1996 - súčastnosť. Nový film je podľa reštartu hry 2013 a nedopadol tak dobre ako hra ani ako som čakal. Hollywood sku*vil scenár hry, vyje*al sa aj na herný soundtrack ktorý je lepší než ten filmový a úlohu Lary dal herečke ktorá sa tam nehodí ani nepodobá. Hra je bez cenzury, rating od 18 , všemožný arzenál zbraní a scény z lukom pripomínajú časy ramba a obsahujú aj headshoty. Mladá Lara zažíva v hre boj o život a skutočné "Survive" v ktorom nechýba divá zver, chladnokrvný záporáci či temné sily. No film je cenzurovaný ,rating od 5 bez všetkého toho spomínaného v hre a scény z lukom sú trapošiny. Lara vo filme zažíva "Survive" pre deti. Pár scén z hry použité vo filme a ostatné je zmenené a stojí za hovno. Lepšie u mna dopadol amatérsky krátkometrážny film CROFT (2013) ako tento halabala blockbuster.