Jezero smrti (2008)

U mňa to na vysoké hodnotenie nemá, ale nervydrásajúce to je.. až som chcel byť v tom lese tiež a nakopať tým zasranom riť! Alebo aj scenáristom, že to tak komplikujú a dávajú moc deťom nad dospelými aby nám tiekli nervy.. Viem si predstaviť, že keby to nebol film tak Michael Fassbender vyfacká hlavného psychopata až by zmodrel a ostatný by poutekali rýchlo domov a všetko sa skončí behom 5 minút :)

Mládeži nepřístupno (2013)

Takáto zvrátená komédia plná hviezd sa len tak nevidí. Musím dať 4* za ten zvrátený aj nechutný, ale zábavný scenár. Za to herecké obsadenie, za tie reklamy počas filmu.. a tie vajcia :D

Řežba v Tombstone (2013)

Ach.. sem tam pobavilo, ale viac nudilo. Taká béčková westernová Machete 1.5 - zmluva s diablom.

Pád Bílého domu (2013)

Tak takto mala vyzerať smrtonosná pasca 5! Dobrá drsná nostalgická akčná zábava, len neviem či je správne točiť takéto výzvy a inšpirácie pre teroristov :)

Světová válka Z (2013)

Ach jaj.. takto to dopadne keď to točí človek čo o horore vie hovno! Dej a herecké obsadenie (okrem jeho ušatej škaredej manželky) je v pohode, ale tá cenzúra!!! Veď je to film o ZOMBIE a nie romantická komédia, nie disney rozprávka, tak kde sa podeli gore detaily krv a črevá??!!! Veď "Expendables" má lepšie gore jak toto..

Beetlejuice (1988)

Excelentné a zábavné aj po rokoch! Úžasný výkon Michaela Keatona, výborná hudba Danny Elfmana a Tim Burton je proste pán! :)

Rychle a zběsile 6 (2013)

No neviem neviem.. asi je čas túto sériu ukončiť alebo pokračovať a nechať utopiť.

Konečná (2013)

Je pravda že Arnold už nieje to čo býval a už ani nikdy nebude, ale vidieť ho znova hrať v hlavnej úlohe po 10 rokoch bolo fajn. Najviac ma prekvapilo a potešilo, že film ide v štýle akčnej komédie 90-tich rokov aj soundtrack mi pripomínal staré dobré golden 90s. Jedine mi vadil odporný nesympatický Luis Guzmán, ktorý nevie a nikdy nevedel hrať a to aj potvrdzuje jeho príbeh ako sa dostal k filmu..

Hatchet III (2013)

Gore scény sú stále super, ale už to nejak začína za prvým a druhým dielom pokuľhávať, také nútené alternatívne zakončenie druhého dielu.