Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 4 body
stone
Petr
Břeclav, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Krimi
Akční
Dokumentární
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Big Lebowski
(1998)
Podfu(c)k
(2000)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Sin City - město hříchu
(2005)
Černá kočka, bílý kocour
(1998)
Amélie z Montmartru
(2001)
Mafiáni
(1990)
Tahle země není pro starý
(2007)
Paříži, miluji Tě
(2006)
Údolí včel
(1967)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(6)
JoSte
Agnes_cz
Vikez
uhlerado
Dufresne
emilynutts
Časové pásmo bylo změněno