Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Celkem zklamání, čekal jsme více. Vtip byl na správném místě, akce a efekty byly dost dobré a Sherlockův styl byl zase promyšlený a propracovaný. Děj byl slabší, jak oproti jedničce tak i celkově. Natož, že dějová linie byla "primitivní, né moc záživná" mě přišla, až moc přeplácaná. To nemohli najít lepší a tajemnější téma ?.,. no nic přece není dokonalé ( tedy kromě Zelené Míle)

Kovbojové a vetřelci (2011)

Zklamání roku 2011. Když jsem viděl Trailer, strašně jsem se na film těšil, ale když jsme viděl ta nízká hodnocení a tu velká kritiku tak mě to celkem přešlo a shlédnutí filmu jsem odložil. První půl hodina byla pěkně rozjetá a já jsem začínal mít naděje, že to bude dobrý western. Ale když se tam začínali objevovat ty trapní ufoni a letadla, šla zábava filmu pěkně ke dnu. Potom došlo, k rozuzlení příběhu a trochu mě to chytlo, ale stejně to film nezachránilo. + Dávám za herce. PS: Harrison už je pěkný dědeček :)

Nebojsa (1988)

Není moc českých (československých) pohádek co mají tak dobrodružnou atmosféru

Noc hrůzy (2011)

Achjo achjo.,Na horory se nekoukám, ale když v něm hraje můj oblíbenec (Colin Farrell), tak se musím kouknout. Byla to celkem nuda, atmosféra na prd a děj taky :( Jediný kdo válil byl Colin. I když až tak strašný to nebylo. 50 %

Pařba v Bangkoku (2011)

Dalo by se o tom říct, že je to celkem úspěšná parodie na Vegas :)

Santa má bráchu (2007)

Ze začátku se mi to až hnusilo, ale pak se z toho vyklubala příjemná Vánoční komedie.

Tintinova dobrodružství (2011)

Čekal jsem víc od dvou filmových velikánů více. Jako pohádka to bylo dobrý.,.no pohádka.,.tak trochu v akční stylu. Animace byla dokonalá, ale samotný příběh nebyl nějak strhující. Jestli má být další díl a bude dějově více propracovanější tak se budu jen těšit. 70 %

Drive (2011)

Po druhém shlédnutím zvyšuji na 80 %. První půl hodina byla úžasná, pak to nebylo úplně podle mých, ale i tak to bylo dost dobrý. + pěkný hudba a charismatický Ryan.

Klub rváčů (1999)

Edward Norton je pro mě nesympatický herec.