Warrior (2011)

No dop*dele ! Tak krásný, tak depresiní, tak akční film jsem už dlouho neviděl. Určitě nejlepší film roku 2011 (předčil rozhodně Zrození Planety opic) Těžko se popisují myšlenky, bylo to nehorázné vzrušující drama, které vedlo k slzám. Edgertona (Brendana) jsem zbožňoval hned od začátku, ale Hardy ( Tommy) si k mému srdci dostal až ke konci neskutečným způsobem až jsem brečel. Jste prostě borci ! Ta Beethovenova písnička mi tam nehorázně seděla ! a stala se mojí oblíbenou ! Tenhle film si získal pozornost hodně rychle a vyšplhal hodně vysoko. O tomhle filmu se budu mluvit ještě hodně dlouho na to dám krk. Určitě by měl být nominován na Nejlepší film atd. Jo a ještě něco.,. Kam se na tohle s prominutím hrabe Rocky!

X-Men: První třída (2011)

Jak to všechno začalo.,.Veděl jsme že je to pecka, ale až takováhle ?.,.Tohle byl nejlepší x-men co jsme kdy viděl.,celou dobu jsme tušil jak ten konec nějak dopadne, ale v duchu jsme si přál ať to dopadne jinak :) Oblíbil jsme si snad všechny postavy hlavně Erika.,.prostě letošní trhák (přece jenom je pro mě zatim nejlepší filmem je Zrození planety opic, ale X-men ho skoro předčil.,no právě skoro.,.)

Zrození Planety opic (2011)

Moc pěkný film, až se chtělo brečet, od filmu se až tak moc neočekávalo a jak vidíte je to letošní blockbuster. Ceaser nebyl vůbec složitá osobnost právě naopak. Film měl krásnou hudbu kameru střih režii atak dále.Opičák, který prosí o svolení, skáče po stromech, vyvolává revoluci, chrání bližní atd. u Filmu jsem více hodnotil herecké výkony opicí, než lidí. Jistě James Franco hrál moc dobře to jo, ale ve filmu jsem měl raději Ceasera. Dopadlo to jak to dopadlo. PROSTĚ ,,CEASER IS HOME´´

Bastardi (2010)

Film o tom jak cikáni kradou, znásilňují, přepadají a vraždí= čistá realita. Všechno jim to prochází.,..Proč ?..Protože za nimi stojí soudy, sociálka a celý stát kdyby to tam nebylo byl by to ''Rasismus'' . Něco na ně práskneš nebo víš tak jich na tebe vlítne 10 a ještě máš z toho problém. SPOILER A teď ke konci filmu.,..Opravdu je všechny zabil učitel z pomsty za sestru ? nebo to ty dva psychicky nevydržely a nedokázali stým žít, a tak spáchali sebevraždu ? Posuďte sami.

Centurion (2010)

No docela masakr. První půl hodina paráda a pak je to tak půl na půl, výprava pokulhává. Jinak slušné akce 3,25* :)

Hasiči (2010) (TV film)

Hasiči nespí, hasiči bdí !!!

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Škoda Škoda... Příběh to má velký, je to škoda, že to takhle zbabrávají. Chce to pokračování, pořádného režiséra a producenta, nebo rovnou restart ! ( Mohla to být jedna z nejlepších filmových sérií vůbec, příběhem to má rozhodně i na Pána, ale bohužel film je to špatný :( ..... ) Po další projekci všech dílů zvláště 2. projekce třetího dílu jsem si uvědomil že série má zvláštní kouzlo, možná to je dětinské, někdo si myslí, že i knižní předloha je blbá, ale já si myslím opak. Závěrečná scéna mě totálně dostala, protože chrlila pozitivní energii. Bude se mi stýskat po postavě Edmunda a Lucky, ani nevím jestli po hercích a nebo postavách, zkrátka si našli místo v mém srdci. A byl bych šťastný kdybych je mohl spatřit v dalších dílech(ty stejné herce) Tato série bude v mém srdci navždy, né proto, že je to filmový trhák, ale protože má velké srdce. Hodnocení celé série 75 %

Ležáky 42 (2010)

Kdyby to režisér prostříhal a udělal by z toho cca 20 minutový dokument bavil by mě. Bylo to strašně zdlouhavé, často jsme usínal a hlavně jsem se nudil, herecké výkony na úrovni amatérského filmu :/ Čekal jsme, že ten konec bude aspoň troch emotivní, ale nic. Tato vesnice si zasloužilí dokument, který dopodrobna představí to co se tam stalo, ale Pilařovi se to vůbec nepovedlo, možná kdyby se toho chopil Steven Spielberg dopadlo by to jinak.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Kam se hrabou všechny horory na tuhle 4 minutovou pecku! (stály mi vlasy na hlavě) x)